صفحه 2 از 24 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 232
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    درود به شما همشهری گرامی

بلاخره تانک شما هم دیدیم

تبریک میگم تانک زیبایی شده ولی میتونه بهتر طراحی بشه مخصوصا اینکه 70 سانت عمق داره !

دوست من اگه تانک شما مثلا 45 سانت عمق داشت این نوع ترکیب بندی خیلی قشنگ بود الان هم هست ولی با این نوع ترکبی بندی که انجام دادی دقیقا نصف عمق تانکت رو از بین بردی و هیچ دیدی که پرسپکتیو

رو القاع کنه به تانکت ندادی ! امیدوارم منظور من رو خوب متوجه شده باشی اگه یه نگاهی به تانک هایی که از لحاظ حرفه ای طراحی شدن بندازی میبینی که به عمق و پرسپکتیو خیلی توجه میکنند اونم با عمق حداکثر

50 سانت حالا شما که 70 سانت دارید !

مورد بعدی هم در مورد سوالتون بود اول اینکه یک حباب در ثانیه برای 315 لیتر آب کافی نیست فعلا این مقدار رو 2برابر کن 2 حباب در ثانیه !

آفرین کار خوبی کردی که موج ساز رو بالای دفیوژر گذاشتی که co2 رو به تمام نقاط تانک انتقال بده

دما 26 عالیه ولی 27 هم هیچ مشکلی پیش نمیاد

در کل زیبا و ارگانیک کار کردی آفرین

هر 2 هفته 1 بار هم حتما ار نقاط مختلف تانک عکس بزار که روند پیشرفت تانکت رو ببینیم

موفق باشی

داود

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    درود به شما همشهری گرامی

بلاخره تانک شما هم دیدیم

تبریک میگم تانک زیبایی شده ولی میتونه بهتر طراحی بشه مخصوصا اینکه 70 سانت عمق داره !

دوست من اگه تانک شما مثلا 45 سانت عمق داشت این نوع ترکیب بندی خیلی قشنگ بود الان هم هست ولی با این نوع ترکبی بندی که انجام دادی دقیقا نصف عمق تانکت رو از بین بردی و هیچ دیدی که پرسپکتیو

رو القاع کنه به تانکت ندادی ! امیدوارم منظور من رو خوب متوجه شده باشی اگه یه نگاهی به تانک هایی که از لحاظ حرفه ای طراحی شدن بندازی میبینی که به عمق و پرسپکتیو خیلی توجه میکنند اونم با عمق حداکثر

مورد بعدی هم در مورد سوالتون بود اول اینکه یک حباب در ثانیه برای 315 لیتر آب کافی نیست فعلا این مقدار رو 2برابر کن 2 حباب در ثانیه !

آفرین کار خوبی کردی که موج ساز رو بالای دفیوژر گذاشتی که co2 رو به تمام نقاط تانک انتقال بده

هر 2 هفته 1 بار هم حتما ار نقاط مختلف تانک عکس بزار که روند پیشرفت تانکت رو ببینیم

موفق باشی

داود

داوود جان با توجه به تعداد بالای ماهی ها فکر نمیکنم انقدر co2لازم باشه...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    9599
    درود.
    خیلی زیبا کار شده،تبریک میگم.
    اگه بخوام به نکته ای اشاره کنم،باید بگم ای کاش عمق بستر رو در قسمت پشتی،بیشتر میگرفتید و از سمت پشت به جلو شیب میدادید.
    اینجوری عمق و میدان بیشتری (به قول دوستان پرسپکتیو) ایجاد میکردید.
    موفق باشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10091
    بسیار زیباست.
    لطفا در بارهی مقدار سیفون ونوع گیاها هم توضیحات لازم را بدهید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    درود به شما همشهری گرامی

بلاخره تانک شما هم دیدیم

موفق باشی

داود

ممنون از تشویق و راهنماییتون داود عزیز ، ولی موضوع اینه که تانک من دقیقا 45 سانت عمق و70 سانت عرض داره

در رابطه با اینکه چرا آخرشو عمق بیشتر ندادم فک کردم که ارتفاعش خیلی کم میشه چون آخر تانک تقریبا 9 سانت بستر هست و جلویه اون 5 سانت

حالا بازم نظرتونو بگین و راهنماییم کنین

ولطفا در رابطه با co2 و نور استفاده شده هم یه راهنمایی بکنین و تکلیفمو معلوم کنین
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    نقل قول نوشته اصلی توسط shokrollah نمایش پست ها
    بسیار زیباست.
    لطفا در بارهی مقدار سیفون ونوع گیاها هم توضیحات لازم را بدهید.
    سیفونشو که هر 2-3 روز یه بار چندتا پارچ آب ازش کم میکنم و دوباره با آب تصفیه و آب شیر بهش اضافه میکنم ، تقریبا هر 10 روز 10 درصد عوض میشه

گیاهاشم اطلاعاتم کافی نیست ، می خاستم از دوستان کمک بگیرم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    داوود جان با توجه به تعداد بالای ماهی ها فکر نمیکنم انقدر co2لازم باشه...
    درود حامد جان

البته تعداد ماهیاشون رو نگفتن که چقدر هستش حدودا فکر کنم 40 تا هستن ! 315 لیتر هم حجم تانکشون هست !

محاسبه CO2 تولید شده توسط ماهی و میزان Co2 تزریقی در تانک رو نمیشه حساب کرد و یک امر تجربی هستش

بهترین راه همان توجه با گیاهان هستش و میزان فتوسنتز خود من با این روش تنظیم کردم

ولی در نهایت این روش هم 100% درست نیست !

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    حالا لطفا یکی در رابطه با نور آکواریومم راهنماییم کنه که چیکار کنم،(4عدد ایستا سفید و یک عدد آزو صورتی 10 ساعت نور)

مشکله بزرگی که با هاش مواجه شدم اینه که ماهیام بیماری سفیدک گرفتن ، و نه میتونم دارو بزنم نه میتونم دمارو به 30 برسونم و در نهایت نمی دونم باید چطور ذرمانشون کنم

موضوعه دیگه اینه که حق با دوستانه عمق و شیب تانکم کمه و این به علته اشتباه محاسبه لیتراژ بسترمه که در انتهاش زیر بستر کم سنگ گذاشتم ، حالا اگه دوستان راهکاری به ذهنشون میرسه که شیب رو زیاد کنم کمک کنن

ممنون

لطفا راهنمایی کنین

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس ,عروس هلندی
    شماره عضویت
    10880
    سلام دوست عزیز خیلی عالی شده
    تانک های گیاهی مستلزم شرایطی خاص رو داره باید انقدرتو آکواریوم داری حرفه ای بشی که تا حد امکان نزاری ماهی ها بیمار بشن وگرنه درمانشون تو تانک اصلی خیلی سخته و منتقل کردن به قرنطینه ازاون هم سختتر.واقعا زیبا شده دستت درد نکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775

درود حامد جان

البته تعداد ماهیاشون رو نگفتن که چقدر هستش حدودا فکر کنم 40 تا هستن ! 315 لیتر هم حجم تانکشون هست !

محاسبه CO2 تولید شده توسط ماهی و میزان Co2 تزریقی در تانک رو نمیشه حساب کرد و یک امر تجربی هستش

بهترین راه همان توجه با گیاهان هستش و میزان فتوسنتز خود من با این روش تنظیم کردم

ولی در نهایت این روش هم 100% درست نیست !

حالا لطفا یکی در رابطه با نور آکواریومم راهنماییم کنه که چیکار کنم،(4عدد ایستا سفید و یک عدد آزو صورتی 10 ساعت نور)

مشکله بزرگی که با هاش مواجه شدم اینه که ماهیام بیماری سفیدک گرفتن ، و نه میتونم دارو بزنم نه میتونم دمارو به 30 برسونم و در نهایت نمی دونم باید چطور ذرمانشون کنم

موضوعه دیگه اینه که حق با دوستانه عمق و شیب تانکم کمه و این به علته اشتباه محاسبه لیتراژ بسترمه که در انتهاش زیر بستر کم سنگ گذاشتم ، حالا اگه دوستان راهکاری به ذهنشون میرسه که شیب رو زیاد کنم کمک کنن

ممنون

لطفا راهنمایی کنین

صفحه 2 از 24 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)