نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ديسکس
    شماره عضویت
    10967

بيماري ديسکس

سلام
    من تازه عضو شدم سري قبل سوال پرسيدم يکي از دوستان گفته بود نبايد اينجا سوال رو بنويسي لطفا راهنماي کنيد کجا بايد بنويسم
    از طريق راهنماي دوستان و تحقيق فهميدم ماهيام بيماري طاعون گرفتن براشون نمک ريختم .از انتي بيوتيک استفاده کردم واز انگل کش هم استفاده کردم .انتي بيوتيک رو هر24 ساعت تجديد ميکنم آيا قرص انگل کش رو هم بايد تکرار کنم اگه بايد تکرار کنم هر چندساعت يکبار بايد .
    در ضمن برا تقويتشون کمي شربت بکمپلکس ريختم تو آبشون حالا آب کدر شده و خيليم بد بو شده نظرتون در اين مورد چيه
    يه سوال ديگه عيبي نداره از ويتامين ها و انتي بيوتيک و انگل کش باهم (همزمان) استفاده کنم
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشايار نمایش پست ها
    سلام
    من تازه عضو شدم سري قبل سوال پرسيدم يکي از دوستان گفته بود نبايد اينجا سوال رو بنويسي لطفا راهنماي کنيد کجا بايد بنويسم
    از طريق راهنماي دوستان و تحقيق فهميدم ماهيام بيماري طاعون گرفتن براشون نمک ريختم .از انتي بيوتيک استفاده کردم واز انگل کش هم استفاده کردم .انتي بيوتيک رو هر24 ساعت تجديد ميکنم آيا قرص انگل کش رو هم بايد تکرار کنم اگه بايد تکرار کنم هر چندساعت يکبار بايد .
    در ضمن برا تقويتشون کمي شربت بکمپلکس ريختم تو آبشون حالا آب کدر شده و خيليم بد بو شده نظرتون در اين مورد چيه
    يه سوال ديگه عيبي نداره از ويتامين ها و انتي بيوتيک و انگل کش باهم (همزمان) استفاده کنم
    ممنون
    دورد بر شما

اولا همونطور که خودتون فرمودید سوال رو جای اشتباهی مطرح کردید

بخش بیماری های دیسکس هست ، اینجا سوال و جواب عمومیه مربوط به ماهی دیسکسه

در ثانی شما خودتون درمان کردید دیگه مشاوره نیازی نداره حالا درست یا غلط دارید دارو میزید

اعلام کنید چه آنتی بیوتیکی مصرف میکنید .
    قرص ضد انگل در دوره بیماری پلیگ توصیه نمیشه . فقط برای کنترل انگل های پوستی میتونید به همراه آنتی بیوتیک از بعضی از سموم و ترکیبات شیمیایی استفاده کنید

ویتامین و تقویت کننده هم در حین مصرف دارو توصیه نمیشه البته بازم بستگی به دارو و نوع ویتامین داره

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)