صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477

21 جیسون ، قناری من ( جیبوسو )

سلام به همه دوستان ، این هم جیسون بنده گفتم یک عکس بزاریم تا شاید یک خانم خوب براش پیدا کردیم .
    (شوخی کردیم این آقا میخواد تنها باشه)
    ---
    صرفا برای آشنای جیسون با شماست ، امیدوارم لذت ببرید .
    البته میدونم در برایر قناری های شما این هیچ هست اما چه میشه کرد گفتیم آلبومی هم ما داشته باشیم .
    نظر بدید بگید چطوری هست
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عکس شماره یک:

ناراحت شد عکسش پخش داره میشه ، الان ناراحت هست
    --------------

امیدوارم لذت برده باشید
    کوچیک شما مازیار

به امید دیدار
    روزخوش
    یاحق

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    سگ-ماهی-قناری-خروس لاری-قرقاول-کفتر
    شماره عضویت
    9015
    سلام دوست عزیز ماشاالله حیوون روبه راهیه، جوون به نظر میرسه

راستی رنگش ترکیب سبز طلائیه یا شتری طلائی؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    نقل قول نوشته اصلی توسط foumani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ماشاالله حیوون روبه راهیه، جوون به نظر میرسه

راستی رنگش ترکیب سبز طلائیه یا شتری طلائی؟
    ---

سلام به شما ، ممنون نظر لطف شماست قابل دار نیست ، منم باشم همیشه تحویلم بگیرنم همین میشه دیگه .
    بله جوجس میخوام از شنبه (فردا) باهاش حرف زدن کار کنم . میخوام امتحان کنم ، ماشالله رام و دهن دار هست .
    میگن شتری
    بدلیل اینکه من کور رنگی دارم نمیتونم راحت تشخیص بدم . ( من به سبز و قرمز کور رنگی دارم)
    ممنون که سرزدید
    روزخوبی داشته باشید
    یاحق

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    خیلی عالیه...من یه سوالی در مورد قناری دارم..نمیتونستم پیام خصوصی بدم بهتون..اون طرف هم نبودین...قناری های من 5 تا تخم گذاشتن الان نزدیک 1 هفتست..ولی یکی از تخم ها جدا مونده...ظاهرا خونه کوچیک هست..امکانش هست من خونه رو تعویض کنم یه جای بزرگتر باشه اون تخم 5 هم امکان جوجه شدنش باشه؟؟
    بازم معذرت که اینجا پرسیدم...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها
    خیلی عالیه...من یه سوالی در مورد قناری دارم..نمیتونستم پیام خصوصی بدم بهتون..اون طرف هم نبودین...قناری های من 5 تا تخم گذاشتن الان نزدیک 1 هفتست..ولی یکی از تخم ها جدا مونده...ظاهرا خونه کوچیک هست..امکانش هست من خونه رو تعویض کنم یه جای بزرگتر باشه اون تخم 5 هم امکان جوجه شدنش باشه؟؟
    بازم معذرت که اینجا پرسیدم...
    ---
    سلام خانم آویشن جان ، نظر لطف شماست قابل دار نیست
    کدوم طرفا نبودم ؟ ، من همیشه میام سر میزنم بخدا
    ---
    مبارک باشه ، بسیار عالی . منظور از یک دونه جدامونده این هست که از بقیه فاصله داره یا تو یک لونه نیست ؟ .
    امکانش هست اما فکر کنم برای شما سخت باشه
    باید یک رنگ همون بگیرید ، و اینکه الان اگه استرس بگیرن بد میشینن رو تخم و اینکه زیر لونه بگیرید یا بدید نجاری بسازه ، هر چی که اندازه اونه هست به بالا 2سانت اضافه کنید و دور رو 3الی5 سانت و اینکه حتما حتما کف داشته باشه ، به دلیل اینکه امکان داره با این شرایطی که گفتید جوجه بیوفته و با این کار حدالامکان امکان مرگ و ناقصی رو میگیرید . و اینکه کف همون رو هم پنبه بزارید اما کم که ماده از رو تخم با نشه بره سراق پنبه پائین ، در حدی که فقط جلوی شدت افتادن با اون سانت کم رو داشته باشه . و اینکه بله چرا نشه اما بسته به تجربه شما داره ، تغزیه خوب و فضای بدون استرس که ماده پیدا نکنه رو فراهم کنید میشه ، انشالله .
    و در آخر اینکه سعی نکنید در روز برید سراق قناری ها ببینین چیشد چینشد ، فقط در حد غذا دهی ، بازم سوالی بود ما در خدمتیم
    روز خوبی رو برای شما آرزو میکنم و بدون استرس براس قناری هاتون
    خواهش میکنم ، سوال هست ؛ خوشحال میشم کمکی کرده باشم
    یاحق

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    نقل قول نوشته اصلی توسط LearnPet نمایش پست ها
    ---
    سلام خانم آویشن جان ، نظر لطف شماست قابل دار نیست
    کدوم طرفا نبودم ؟ ، من همیشه میام سر میزنم بخدا
    ---
    مبارک باشه ، بسیار عالی . منظور از یک دونه جدامونده این هست که از بقیه فاصله داره یا تو یک لونه نیست ؟ .
    امکانش هست اما فکر کنم برای شما سخت باشه
    باید یک رنگ همون بگیرید ، و اینکه الان اگه استرس بگیرن بد میشینن رو تخم و اینکه زیر لونه بگیرید یا بدید نجاری بسازه ، هر چی که اندازه اونه هست به بالا 2سانت اضافه کنید و دور رو 3الی5 سانت و اینکه حتما حتما کف داشته باشه ، به دلیل اینکه امکان داره با این شرایطی که گفتید جوجه بیوفته و با این کار حدالامکان امکان مرگ و ناقصی رو میگیرید . و اینکه کف همون رو هم پنبه بزارید اما کم که ماده از رو تخم با نشه بره سراق پنبه پائین ، در حدی که فقط جلوی شدت افتادن با اون سانت کم رو داشته باشه . و اینکه بله چرا نشه اما بسته به تجربه شما داره ، تغزیه خوب و فضای بدون استرس که ماده پیدا نکنه رو فراهم کنید میشه ، انشالله .
    و در آخر اینکه سعی نکنید در روز برید سراق قناری ها ببینین چیشد چینشد ، فقط در حد غذا دهی ، بازم سوالی بود ما در خدمتیم
    روز خوبی رو برای شما آرزو میکنم و بدون استرس براس قناری هاتون
    خواهش میکنم ، سوال هست ؛ خوشحال میشم کمکی کرده باشم
    یاحق
    منظورم میهن پت بود.. خیلی خیلی ممنونم از راهنماییهاتون..منظورم از جدا موندن اینه که یک طرف خونه رفته ظاهرا..بعد طوری هست که انگار اگر جوجه هم در بیاد نتونه خودشو بالا بکشه و ممکنه زیر دست و پای بقیه بمونه و یه وقت خدای نکرده از بین بره....پس فکر میکنم ریسکش خیلی بالاست . ممکنه کاری کنم که امکان جوجه شدن 4تای دیگه هم از بین بره...بازم ممنونم از راهنماییهای خوبتون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها
    منظورم میهن پت بود.. خیلی خیلی ممنونم از راهنماییهاتون..منظورم از جدا موندن اینه که یک طرف خونه رفته ظاهرا..بعد طوری هست که انگار اگر جوجه هم در بیاد نتونه خودشو بالا بکشه و ممکنه زیر دست و پای بقیه بمونه و یه وقت خدای نکرده از بین بره....پس فکر میکنم ریسکش خیلی بالاست . ممکنه کاری کنم که امکان جوجه شدن 4تای دیگه هم از بین بره...بازم ممنونم از راهنماییهای خوبتون
    ---
    آها ببخشید تروخدا ، آخه من میام اینجا یک سر میزنم و حال و احوال میپرسم میرم دنبال ادامه کار و زندگیمون ، خواهش انجام وظیفه هست . اشکالی نداره مادره خودش میدونه چطور رو تخم ها بخوابه ، حالا اگه شما این امکان رو میدید که از حد جداست با کمی تکون که ماده جابجای رو احساس نکه که تخم رو بندازه انجام بدید و این امکان هم هست که تخم پوک باشه ، اگه باشه خود ماده میندازدش . اتفاقا نظر بنده (کوچیک همه) این هست که تو این شرایط جوجه خوبی درمیاد ، هم از لحاظ خوشگلی و زار بدنی و خودش رو سیر میکنه ، این جوجه ها با جسارت میشن (بازم میگم از نظر من هست ، بزرگان شاید تکذیب کنن حرف بنده رو) ، مگه بقه جوجه ها چقدر هستند که بیچاره خدای نکرده بلا بدور تلف بشه ، ریسکش بالا نیست احتیاط کنید و انجام بدید انشالله که چشم باز میکنه ، بله خیلی هست ؛ به چند دلیل:
    1. کسانی که کم تجربه هستند
    2. کسانی که مثل شما حول و ولا دارن و سرتاسر استرس دارن
    3. زیاد سرزدن
    4. تغزیه نشدن درست
    5. و ...

6. انشالله که هیچ مشکلی پیش نمیاد و همه صحیح و سالم چشم باز میکنن و دل شما هم شاد میشه هم قندج میره .
    خواهش انجام وظیفه هست ، شاد باشید
    روزخوبی داشته باشید و همیشه موفق
    یاحق

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    سلام.
    من هیچی در مورد قناری نمی دونم. برای همین سوالاتم شاید عجیب به نظر بیاد .
    اسم این نژاد چیه ؟
    چرا پاهاش و گردنش این همه بلند شده ؟ این یه جهش ژنتیکی هستش؟ یه نژاد قدیمیه یا جدید و ساخته ی دست انسان ؟

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    قناری زیبایی دارید دوست عزیز
    امیدوارم قرص براتون بخونه با دهن های مختلف
    کم کم داری منو سوق میدی به سمت قناری

درجه نگهداری این نژاد به سختی جیبر هستش ؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ماشالا خدا نگهش داره براتون خیلی خوشگله

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)