صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    عزیزم یک بسته پودر رو تو یک لیتر اب جوشیده سرد شده حل کن بهش بده

بجز ارزن هم غذای دیگه ای بهش نده

یکم اب و عسل( کم) میتونی برای تقویت بهش بدی

اصلا سعی نکن به زور بهش غذا بدی جاشو گرم کن تا تشنه بشه اب بخوره

از آقای اسکندری( aroosholandi) هم کمک بگیر ایشالا که مشکلش حل میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    10845
    وای مرسی از همه شما عزیزان که کمکم کردید. حالش بهتر شده. راستی تخم مرغ آبپز براش خوبه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط fad1160 نمایش پست ها
    وای مرسی از همه شما عزیزان که کمکم کردید. حالش بهتر شده. راستی تخم مرغ آبپز براش خوبه؟
    چون اقای اسکندری نیستد من جواب میدم که انشاءالله حال پرندتون خوب شه و از ایشون ونفیسه خانم هم عذر میخوام
    بله تخم مرغ آب پز خوبه.اما در بهترین حالت هر سه روز درمیون به اندازه ی یک بند انگشت براش کافیه وخیلی هم مقویه
    سیب رنده شده هم براش خوبه
    اگرهنوزم اسهال داره اما اسهالش بهتر شده محلول آب وعسل هم میتونید استفاده کنید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    چون اقای اسکندری نیستد من جواب میدم که انشاءالله حال پرندتون خوب شه و از ایشون ونفیسه خانم هم عذر میخوام
    بله تخم مرغ آب پز خوبه.اما در بهترین حالت هر سه روز درمیون به اندازه ی یک بند انگشت براش کافیه وخیلی هم مقویه
    سیب رنده شده هم براش خوبه
    اگرهنوزم اسهال داره اما اسهالش بهتر شده محلول آب وعسل هم میتونید استفاده کنید
    دوستان لطف داشتن ولی همه جواب های کامل رو دادن و نیازی به جواب من نبود.تحت هیچ شرایطی به پرنده خیار ندین.روش استفاده از پودر رو هم که دوستان گفتن.تا از بین رفتن کامل اسهال فقط ارزن بهش بدین و هر روز یک بند انگشت سفیده تخم مرغ آبپز تا مدفوعش جمع بشه و از حالت شل دربیاد.اصلا بهش چرک خشک کن ندین.این پرنده بیمار نیست و فقط خیار باعث اسهالش شده.ضمن اینکه قابل توجه دوستان بزرگوار چرک خشک کن خودش باعث اسهال میشه و روان روی میاره.مسئله ی حادی نیست و خیلی سریع خوب میشه.ببخشید که دیر جواب دادم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    10845
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    دوستان لطف داشتن ولی همه جواب های کامل رو دادن و نیازی به جواب من نبود.تحت هیچ شرایطی به پرنده خیار ندین.روش استفاده از پودر رو هم که دوستان گفتن.تا از بین رفتن کامل اسهال فقط ارزن بهش بدین و هر روز یک بند انگشت سفیده تخم مرغ آبپز تا مدفوعش جمع بشه و از حالت شل دربیاد.اصلا بهش چرک خشک کن ندین.این پرنده بیمار نیست و فقط خیار باعث اسهالش شده.ضمن اینکه قابل توجه دوستان بزرگوار چرک خشک کن خودش باعث اسهال میشه و روان روی میاره.مسئله ی حادی نیست و خیلی سریع خوب میشه.ببخشید که دیر جواب دادم
    مرسی. هم مفید بود و هم اینکه باعث آرامش و دلگرمیم شدید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس
    شماره عضویت
    17446
    سلام.بنده یه عروس هلندی دارم که حدودا 6 ماهشه.تقریبا دو ماهه که خریدمش.از همون اول که خریدمش مدفوعش آبکی بود.یعنی قسمت شفاف مدفوعش خیلی زیاده به حدی که تقربا در عرض 6 ساعت روزنامه ای که زیر قفسش میزارم رو کاملا خیس میکنه.اون قسمتی هم که شفاف نیست به صورت یه لوله باریک سبزه.ضمنا احساس میکنم تب داره وبه همین خاطره که بیش از اندازه آب میخوره.دوبار رفتم پیش دامپزشک وبراساس توضیحاتی که بهشون دادم چندتا دارو بهم داد.اما تاثیری نداشت و خوب نشد تازه یه مدت اشتهاش هم کم شد تا حدی که الان فقط گندم خیس کرده وتخم مرغ میخوره و چند هفته هست که چیز دیگه ای نمی خوره. البته بی حال نیست وکم وبیش شیطنت داره.اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.باتشکر.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط malcom نمایش پست ها
    سلام.بنده یه عروس هلندی دارم که حدودا 6 ماهشه.تقریبا دو ماهه که خریدمش.از همون اول که خریدمش مدفوعش آبکی بود.یعنی قسمت شفاف مدفوعش خیلی زیاده به حدی که تقربا در عرض 6 ساعت روزنامه ای که زیر قفسش میزارم رو کاملا خیس میکنه.اون قسمتی هم که شفاف نیست به صورت یه لوله باریک سبزه.ضمنا احساس میکنم تب داره وبه همین خاطره که بیش از اندازه آب میخوره.دوبار رفتم پیش دامپزشک وبراساس توضیحاتی که بهشون دادم چندتا دارو بهم داد.اما تاثیری نداشت و خوب نشد تازه یه مدت اشتهاش هم کم شد تا حدی که الان فقط گندم خیس کرده وتخم مرغ میخوره و چند هفته هست که چیز دیگه ای نمی خوره. البته بی حال نیست وکم وبیش شیطنت داره.اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.باتشکر.
    سلام
    قرار نیست شما وقتی ظرف ارزن رو پر میکنید تا شب همشو بخوره بخصوص وقتی گندم و تخم مرغ بهش میدید
    فکر میکنم دلیل اب خوردن زیادش همین باشه که هر روز براش گندم میذارید
    شما غذای اصلیرو براش بذار ارزن نسبت 4 و کتون 1 با چندتا تخمه خام در روز که میتونید با دست بهش بدید
    نظر من این بود ممکنه پرندتون واقعن مریض باشه
    اگه بازم سوال دارید در تاپیک زیر مطرح کنید
    http://www.parsipet.ir/thread123-1468.html#post250498
    ویرایش توسط abolfazl : 2nd May 2015 در ساعت 12:30 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    25114
    دوستان عروس من دو روزه که اسهاله
    از روز اول هم بهش پودر او ار اس میدم اما چون اب نمیخوره مجبورم به زور بهش بدم
    تقریبا دو ماهو نیمه اس
    روزی که گرفتمش پنجاه و پنج روزه بودو فروشنده گفت دون خوره
    اما تا سه روز دیدم هیوی نخورد مجبور شدم براش سرلاک درست کرم که خورد
    اما هنوزم دون نمیخوره نمیدونم‌ چیکارش کنم
    فک کنم به خاطر سرلاکه که اسهال شده
    اما هرماریم میکنم نه دون میخوره نه اب فقط سرلاک میخوره
    خیلی خوب و زود اشتی شد با همه ی اعضای خانواده
    سرلاکشم یه تخم ابپز با جوپرک وارد سوخاریه که میریزم توی میکسرو بعد با اب جوش یه کم ولرمش میکنم و بهش میدم...
    لطفا کمکک کنید چیکار کنم که هم دون بخوره هم اینکه خوب بشه چون پودری که بهش میدم بعد دو روز هنوز خوبش نکرده...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    25114
    یه سریا هم گفتن سیرو ماست یا سیرو دوغ بهش بدم فقط نمیدونم پودر سیر یا خورده سیرو له کنم؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط dina.danesh نمایش پست ها
    دوستان عروس من دو روزه که اسهاله
    از روز اول هم بهش پودر او ار اس میدم اما چون اب نمیخوره مجبورم به زور بهش بدم
    تقریبا دو ماهو نیمه اس
    روزی که گرفتمش پنجاه و پنج روزه بودو فروشنده گفت دون خوره
    اما تا سه روز دیدم هیوی نخورد مجبور شدم براش سرلاک درست کرم که خورد
    اما هنوزم دون نمیخوره نمیدونم‌ چیکارش کنم
    فک کنم به خاطر سرلاکه که اسهال شده
    اما هرماریم میکنم نه دون میخوره نه اب فقط سرلاک میخوره
    خیلی خوب و زود اشتی شد با همه ی اعضای خانواده
    سرلاکشم یه تخم ابپز با جوپرک وارد سوخاریه که میریزم توی میکسرو بعد با اب جوش یه کم ولرمش میکنم و بهش میدم...
    لطفا کمکک کنید چیکار کنم که هم دون بخوره هم اینکه خوب بشه چون پودری که بهش میدم بعد دو روز هنوز خوبش نکرده...
    دختر گلم شما چرا هر کجا دوست دارید سوال میکنید؟! از این تاپیک به اون تاپیک!! یکجا ثابت باشید دیگه و جواب سوالهامو بدید تا بتونیم درمانش کنیم.

فعلا باید جلوی اسهالشو گرفت بعد به دانخور شدنش فکر کرد.
    Ors اسهالو برطرف نمیکنه فقط املاح از دست رفته رو جایگزین میکنه.

چند عدد بادام شیرین پوست بکنید . بزارید در اب جوش. نرمتر که شد رنده کنید و بهش بدید. تا 3 روز . هر روز به اندازه یک قاشق مرباخوری

کته بدون نمک و روغن روزی یک قاشق غذاخوری در اختیارش بزارید تا 3 روز

از فردا به مدت دو روز یک قطره سرکه سیب در نیم سی سی اب روزی یکبار با سرنگ بدون سوزن بهش بدید.

از ترکیب ماست و سیر هم استفاده نکنید.

Ors رو همچنان ادامه بدید ولی مراقب باشید موقع دادن مایعات ، اشتباها وارد ریه هاش نشه.

به جای سرلاک دستی از سرلاک اگزکت استفاده کنید.

اگر نسبت به سرلاك اشتها نشون ميده و در كل سرحاله ، مشكل از تغذيه است ولي اگر اكثر أوقات خواب و بيحاله و بي اشتهاست ، يعني درگير يك بيماري عفونيه كه در اينصورت بايد انتي بيوتيك مصرف كنه . حالشو مرتب اطلاع بديد تا اگر لازم شد دارو بنويسم

لطفا این تاپیک پیگیر باشید http://www.parsipet.ir/showthread.ph...3&goto=newpost

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)