صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    9412
    سلام. ببخشيد. روزبه مگه جمع نكرده؟؟؟ من هفته پيش اونجا بودم هم روزبه جمع كرده هم رضاشون.

همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    سلام دوست عزیز
    قیمت فلاور رو ایرانی بودن یا تایلندی بودن تعیین نمیکنه
    قیمت رو انصاف فروشند و شهری که ساکن اون هستید تعین میکنه
    با تشکر
    naser

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10726
    روزبه تحویل داده به یکی دیگه اما مغازه همون جوری که بوده سر جاش هست و همه فلاورا و ماهیها هستن .... الانم روزبه براشون فلاور آورده ....... در ضمن من ساکن تهرانم اشرفی تیراژه ..... قیمت فلاور هم با توجه به پست قبلیم 250 میگم .... اما اگه کسی خریدار باشه باهاش راه میام ...... عجله ای هم تو فروش فلاور ندارم .....

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط kambatmortal نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان این فلاور الان حدود 12 سانته .... دیروز رفته بودم نواب یه قیمتی بگیرم رفتم فلاور سنتر روزبه دیدم فلاور 3 بند انگشتی آورده خیلی کوچیک از 3 بندم کوچیک تر گفتم چند گفت 130 تومان دیدم یه فلاور مدیوم از مال من بزرگ تر داره گفتم این چند گفت 380 تومان دیدم یه فلاور بزرگ داره سایز نهایی گفتم این چند گفت 800 تومان حالا به نظر شما من این فلاور گوگولی مگولیرو چند بگم خدارو خوش بیاد که اگه خواستم دوباره برم فلاور سنتر فلاور بخرم بتونم .... شما بگین .....؟؟؟؟البته فلاور ایرانی تو بازار زیاد هست که قیمتشم ارزونه دوستانی که فلاور ارزون میخوان میتونن برن ایرانی بخرن .....
    نقل قول نوشته اصلی توسط kambatmortal نمایش پست ها
    روزبه تحویل داده به یکی دیگه اما مغازه همون جوری که بوده سر جاش هست و همه فلاورا و ماهیها هستن .... الانم روزبه براشون فلاور آورده ....... در ضمن من ساکن تهرانم اشرفی تیراژه ..... قیمت فلاور هم با توجه به پست قبلیم 250 میگم .... اما اگه کسی خریدار باشه باهاش راه میام ...... عجله ای هم تو فروش فلاور ندارم .....
    البته اول عرض می کنم خدمتتون ماهی شماست و قیمت رو شما تعیین می کنید
    اما
    بازار داغی کردن بر اساس قیمت های یه مغازه دار کار درستی نیست دوست عزیز
    شما ببینید این اقا روزی چند تا فلاور می فروشه
    من الان فلاور دارم قیمت 450 هزار تومن میگم 1.200 هزار تومن
    همون فلاور های 800 تومنی که شما می فرمایید رو روزبه به من قیمت داد 300 - 350
    روز اخر قبل از تحویل مغازه اش من از روزبه ماهی خریدم یه ماده خریدم که این نر شما پیش ماده حرفی برای گفتن نداره می دونید که ماده فلاور خوب خیلی گرونتر از نر من این ماده خریدم 180هزار تومن

این که در مورد قیمت
    به نظر بنده ماهی شما مشکل داره و مشکلش هم بر میگرده به چشمش (با توجه به عکس)
    تو عکس دوم ماهی چشمش جشک شده که تو عکسی که از روبرو گذاشتید برجستگی چشم طرف راست عکس مشهود هستش

در مورد روزبه
    روزبه کلا از بازار ماهی اومد بیرون حتی گوپی هم وارد نمی کنه چه برسه به فلاور دلیلش رو هم همه میدونند قیمت - عوارض واردات و گمرک و بازار خراب
    ویرایش توسط shellman2008 : 4th December 2012 در ساعت 11:26 AM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10726
    روزبه همین پری روز 60 تا فلاور وارد کرده و داده به همین کسانی که مغازرو بحشون تحویل داده .... من خودم رفتم و یکیشو خریدم .... شما هم میتونی بری و ببینی ..... مساله دوم هم اینه که شما هر وقت خواستید ماهیرو بخرید تشریف بیارید من در خدمت شما هستم ..... مساله بعدی من ماهیرو برای فروش گذاشتم نه برای این که با هم دیگه کل کل کنیم .... هر کس میخواد بیاد بگه من این قد میخرم یا میدم یا نمیدم *... مساله بعدی من این قد وضع مالیم خوب هست که هیچ احتیاجی به پول این ماهی ندارم ..... من *5 تا فلاور دارم که میخوام چندتا شو رد کنم چون وقت رسیدگی ندارم ..... *لطفا دوستان فقط قیمت پیشنهادیشونو بگن کسانی که خریدار هستن .....*

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10726
    قیمت رو من 250 گذاشتم .......... * تخفیف هم داده میشه .....

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11462
    فروشنده نیستی دوست عزیز بودی یه قیمت میدادی تمومش میکردی . فلاورت زیباست اما تو بفروشش نیستی .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپنتا نمایش پست ها
    فروشنده نیستی دوست عزیز بودی یه قیمت میدادی تمومش میکردی . فلاورت زیباست اما تو بفروشش نیستی .
    دوست عزیز شما تاریخ تاپیک رو یه نگاه بنداز برای 4 ماه پیش هسنش کاربر هم احراح شده ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11462
    من تازه با این سایت اشنا شدم واسه همین به تاریخ و این چیزا زیاد دقت ندارم از این به بعد چشم همرو دقت میکنم دووووست عززززیزززز

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی کوی
    شماره عضویت
    12240
    درود
    عزیزان لطفا وقتی کاربری اخراج میشه تاپیک هاش رو هم ببندید با به کای بکنید متمایز باشه
    سپاس

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)