صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477

2 سه روز زمین خاموش می شود!!

اطلاعیه جدید ناسا : زمین سه روز در تاریکی مطلق فرو می رود…

سازمان فضایی ناسا پیش بینی کرده است که در ...۲۳-۲۵ دسامبر ۲۰۱۲(سوم تا پنجم دی ۹۱) و در زمان تراز کائنات ، زمین به مدت ۳ روز در تاریکی کامل به سر خواهد برد.
    دانشمندان پیش بینی تغییرات کائنات ،تاریکی مطلق در کل کره زمین به مدت ۳ روز از تاریخ ۲۳دسامبر ۲۰۱۲ را نموده اند.
    این پایان جهان نیست ، این هم ترازی جهان ، جایی که خورشید و زمین برای اولین بار هم تراز میشوند.

زمین از وضعیت کنونی که بعد سوم است به بعد صفر تغییر نموده و سپس به بعد چهارم تغییر می نماید.
    در این گذار جهان با تغییر بزرگی روبرو می شود و ما یک جهان جدیدی را خواهیم دید.
    پیش بینی شده است که این ۳ روز تاریکی در روزهای ۲۳، ۲۴، ۲۵ دسامبر ۲۰۱۲(سوم تا پنجم دی ماه ۹۱) اتفاق می افتد، حفظ آرامش ، در آغوش کشیدن یکدیگر ، مناجات ، خواب به مدت ۳ روز بهترین راه حل است و متاسفانه افرادی از ترس این موضوع خواهند مرد، آنهایی که بعد ازاین واقعه زنده می ماند با یک جهان نوین روبرو خواهند شد بهتر است در ماه دسامبر از مسافرت خودداری فرمایید….

از هم اکنون خوشحال باشید، واز هر لحظه عمر خود لذت ببرید و نگران نباشید
    منبع خبر : کیلیک کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    با درود فراوان ولی خود ناسا این رو رد کرده و تکذیب کرده

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نمیدونم شما یعنی به قدرت و حکمت خدا شک دارین و به یه تقویم مایاها و این پیش بینی ها که چنتا سازمان انجام میدن فکر میکنید
    خدا انقد دانا و حکیم هست که جهان و منظومه ای رو خلق کنه که تا وقتی زمین به در خودش میچرخه بدون مشکل به روند طبیعی
    خودش ادامه بده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    نقل قول نوشته اصلی توسط aheidari24 نمایش پست ها
    با درود فراوان ولی خود ناسا این رو رد کرده و تکذیب کرده
    ---
    سلام به شما دوست عزیز ، ممنون که گفتید و اینکه مطلبی دارید که اسبات کنه ؟ .
    من از دو روز پیش دارم تا حالا مجلات فرانسوی میخونم که نقل مباحس شده .
    جای رو هم ندیدم برای تکذیب مطلب ، ممنون میشم بگید .
    با تشکر
    روز خوبی داشته باشید
    یاحق

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ـ
    شماره عضویت
    10110
    همین الان زمین در ۴ بعده،چطور میگن از بعد ۳ میره به بعد صفر بعد میره به بعد ۴ !

یه مطلب جالب در این مورد خونده بودم پیدا کردم اینجا میزارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    نمیدونم شما یعنی به قدرت و حکمت خدا شک دارین و به یه تقویم مایاها و این پیش بینی ها که چنتا سازمان انجام میدن فکر میکنید
    خدا انقد دانا و حکیم هست که جهان و منظومه ای رو خلق کنه که تا وقتی زمین به در خودش میچرخه بدون مشکل به روند طبیعی
    خودش ادامه بده
    ---
    سلام به شما آقا مهدی ، نه در قدرت خدا هیچ شکی نیست و نخواهد بود .
    این علم همانند علم کسوف و خسوف هست ، و حتی خود رسدشناسان و ستاره شناسان این موضوع رو تائید کردند که چنین چیزی هست ، و من تا همین الان چیزی مبنی بر خلاف این رو مشاهده نکردم ، من که هیچی هیچ کسی نمیتونه حقانیت خدارو زیر سوال ببره ، اما این چیز طبیعی هست عین فرا مسائل دیگه ، حال برمیگرده به علمش ، که اونم هر کسی نداره و تحقیقات نشون میده .
    و اینکه من کاری به نوسترا داموس ندارم من بر پایه علم میرم جولو ، چون خودم قدر 0/01 از علم کامپیوتر رو میدونم که برای به اصباط رسوندن یک مسئله مهم نیاز به یک مدرک موجه هست ، و دلیل هم به حقانیت خدا نیست ، اما انشالله اوس کریم (خدا) کنه چنین چیزی نباشه و همه با خوبی و خوش کنار هم زندگی کنیم .
    بازم ممنون که نظر دادید ، خوش حال شدم .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    9619
    یکی از عجیب ترین نظریه هایی که درباره سال 2012 وجود دارد نظریه ای درباره نابودی، تخریب یا تاریکی سه روزه زمین است که به تازگی در قالب ایمیلهای مختلف که تلاش شده تاثیرگذار باشند، به همراه لینکی از وبسایت ناسا در میان کاربران اینترنتی منتشر شده است.
    این نظریه عجیب میگوید در سال 2012
    خورشید و زمین و مرکز کهکشان راه شیری، یا همان ابر قطور کیهانی میانی کهکشان با یکدیگر هم تراز میشوند و آسیب هایی به زمین وارد خواهد آمد، یا به گفته این ایمیل، زمین برای سه روز در تاریکی مطلق فرو خواهد رفت.
    در یکی از این این ایمیل ها آمده است: "ناسا پیش بینی کرده است که در 23-25 دسامبر 2012 (سوم تا پنجم دی 91) و در زمان تراز کائنات زمین به مدت 3 روز در تاریکی کامل به سر خواهد برد. دانشمندان آمریکایی تغییرات کائنات، خاموشی در کل کره زمین به مدت 3 روز از تاریخ 23 دسامبر 2012 پیش بینی کرده اند. این پایان جهان نیست، این هم ترازی جهان، جایی که خورشید و زمین برای اولین بار هم تراز می شوند. زمین از وضعیت کنونی که بعد سوم است به بعد صفر تغییر کرده و سپس به بعد چهارم تغییر میکند.
    در این گذار جهان با تغییر بزرگی روبرو میشود و ما یک جهان جدیدی را خواهیم دید. پیش بینی شده است که این 3 روز تاریکی در روزهای 23، 24، 25 دسامبر 2012 (سوم تا پنجم دی ماه 91)خواهد بود، حفظ آرامش، در آغوش کشیدن یکدیگر، مناجات، خواب به مدت 3 روز بهترین راه حل است و آنهایی که بعد از این واقعه زنده میمانند با یک جهان نوین روبرو خواهند شد و متاسفانه افرادی که از این موضوع ترس به دل راه دهند خواهند مرد!"
    در انتهای این مطلب، به منظور اثبات حقیقت ایمیل،
    لینکی از وبسایت ناسا آورده شده است، حال حقیقت نهفته در پس این نظریه و ایمیلی که برگرفته از کلیات این نظریه است، بر اساس لینکی که در خود ایمیل آمده، چیست؟
    به دور از آلودگیهای نوری شهرها، مسیری درخشان به نام کهکشان راه شیری در آسمان شب قابل مشاهده است. این مسیر طاقی مانند درخشان از نور میلیونها ستارهای شکل گرفته که انسان قادر نیست هریک از آنها را به تنهایی مشاهده کند زیرا این ستاره ها بر روی صفحه میانی کهکشان منطبق شده اند. از دیگر پدیده هایی که مرکز کهکشان را اشغال کرده، ابرهای قطور گازی هستند که چشم انسان قادر به دیدن آنها نیست و تنها به شکل توده هایی تاریک که نور کهکشان را مسدود می سازند،قابل مشاهده هستند.
    بزرگترین توده این ابرها از صورت فلکی ماکیان تا صورت فلکی قوس گسترده شده و معمولا با نام شکاف بزرگ (Great Rift) یا شکاف تاریک (Dark Rift) شناخته میشود.از دیگر عناصر قابل توجه و نادیده کهکشان راه شیری در صورت فلکی قوس قرار داشته و سیاه چاله مرکزی کهکشان است. مرکز کهکشان در فاصله 28 هزار سال نوری از زمین قرار داشته و میزبان سیاه چالهای است که جرم آن چهارمیلیون برابر خورشید است.
    شایعات همترازی زمین در سال 2012، این دو پدیده نجومی را با موقعیت خورشید در مرکز کهکشانی در تاریخ 21 دسامبر 2012، همزمان با انقلاب زمستانی در نیمکره شمالی، به یکدیگر ربط داده و پدیده ای جدید را خلق کرده که در علم نجوم و ستاره شناسی هیچ مفهومی ندارد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ares";84338][SIZE=4][COLOR=#008080]یکی از عجیب ترین نظریه هایی که درباره سال 2012 وجود دارد نظریه ای درباره نابودی، تخریب یا تاریکی سه روزه زمین است که به تازگی در قالب ایمیلهای مختلف که تلاش شده تاثیرگذار باشند، به همراه لینکی از وبسایت ناسا در میان کاربران اینترنتی منتشر شده است.
    این نظریه عجیب میگوید در سال 2012 [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.hamshahrionline.ir/details/84911
    خورشید [/URL]و زمین و مرکز کهکشان راه شیری، یا همان ابر قطور کیهانی میانی کهکشان با یکدیگر هم تراز میشوند و آسیب هایی به زمین وارد خواهد آمد، یا به گفته این ایمیل، زمین برای سه روز در تاریکی مطلق فرو خواهد رفت....
    ----
    واقعا ممنون که این مطلب رو قرار دادید ، منبع رو هم لطف کنید.
    من هم یک مطلب دیگه پیدا کردم که اینطور نوشته:

(" اما سازمان فضایی ناسا به تمامی این شایعات پاسخی علمی داده و این پیش*بینی و شایعات را رد کرده است. دانشمندان این سازمان فضایی می*گویند خبر منتشر شده از سوی ناسا را بعضی**ها به درستی درک نکرده*اند و به همین منظور سازمان فضایی ناسا توضیح کامل*تری در این باره در سایت خود منتشر کرده است که در ذیل می*خوانیم. ")

منبع: کیلیک کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    Ares جان مطلب شما ماله همشهری آنلاین هست ، باتشکر که اطلاع رسانی کردید .
    ---
    ما بیشتر از قبل خوشحال تر شدیم ، آخه اسفند میخواستم برم شاه طوطی بخرم .
    -----
    شکرالله

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    9412
    من ميخوام اروانا بخرم تازه. مگه الكيه؟؟؟ ناسا كلاً همترازي رو هم رد كرده.
    ولي ممكنه مثل ارم پپسي روي ماه كه اون رو تاييد كرد ولي نشد با شه. اين پيش بيني ها مربوط به تقويم مايا هاست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)