نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موافق این پست هستید

رأی دهندگان
5. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

5 100.00%
  • خیر

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4770

4 تانک ایده آل فلاورهورن

در این تاپیک البته با اجازه مدیریت محترم فروم و اساتید بررسی تانک ایده آل فلاور هورن از تمامی جهات انجام گیرد و یک جمع بندی کامل شود تایک مرجع خوب برای مبتدیان مانند من گردد و از پراکنده گی مباحث جلوگیری شود
    مبتدیان مانند من پراکندگی مباحث باعث سردرگمیشان میشود از دوستان واساتید محترم خواهش میکنم همکاری کنند و تجربیات خودرا دراختیار بگذارند و مباحث مربوط به نگهداری فلاورهورن مانند اندازه تانک و آب وفیلتراسیون و گیاهان مناسب برای تانک فلاورهورن .نحوه صحیح سیفون آب وبیماری و غیره رادر یک جا جمع کرده وتحت یک جزوه خوب ارئه شود تامرجع کاملی برای فلاور هورن دوستان خصوصا مبتدیان باشد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4770
    منتظرنظردوستان هستم اگرهم این موضوع مورداستقبال نیست حذف میشود

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    9412
    سلام. تانك بايد به اندازه كافي بزگ باشه. جريان ابش كم باشه (فيلتراسيون) جاي كافي براي شنا داشته باشه كفش هم بدون شن باشه بهتره چون دهن ماهي بد شكل ميشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10891
    با سلام
    تانک فلاور : بسته به سایز فلاور بایستی به نسبت بزرگ بوده ( برای فلاور بالغ حدود200 لیتر )
    گیاه طبیعی : با نظر به اینکه فلاور میونه خوبی با گیاه نداره از گذاشتن گیاه طبیعی خودداری کنید.
    شن کف : این ماهی برای نشان دادن قدرت خودش و از روی غریزه معمولا شن کف را جابجا میکنه خصوصا در دوران آمادگی برای جفت گیری و تخم ریزی و با توجه به اینکه شنها را با دهان جابجا میکنه فرم دهانش به هم میخوره و با گذشت زمان ممکنه تغییر کنه و صورت زشتی پیدا کنه و اگر سنگ درشت هم باشه سعی میکنه با صورتش هل بده که این هم ممکنه بهش آسیب بزنه پس بهترین گزینه برای بستر کف همان بدون شن بودنه
    آب : فلاور ماهی مقاومی هست نسبت به تغییرات دماو سختی آب اما بهترین حالت همان سختی حدود 7 تا 8 میباشد که برای این منظور اگر از ریشه ها و چوبهای تزئینی استفاده شود با نظر به اینکه این چوبها خاصیت اسیدی آب را افزایش میدهند بهتر است ولی نکته بسبار مهم در مورد آب تانک اینه که باید هر هفته حداقل 30 تا 40 درصدش سیفون بشه
    نور : بایستی از نورهای ثابت حواقل روزی 8 تا 10 ساعت استفاده کرد و اگر نور غیر مستقیم خورشید هم باشد گزینه بسیار خوبی جهت بهبود رنگ ماهی میباشد ولی نور مستقیم خورشید باعش ایجاد جلبک میگردد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی اکواریوم
    شماره عضویت
    15038
    سلام اکواریومت باید. بزرگ باشد خون فلاور نیاز به شنا کردن دارد چون در کیفیت ماهی اثر داردهمچنین نور کافی باعث تقویت رنگ وحتی هد ماهی میشود. همچنین فضای ارام و دور از سر وصدا انتخاب کن چون استرس وارده به ماهی صدمات زیادی به رنگ میزند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شیرین(تانک گیاهی-فلاور)
    شماره عضویت
    15172
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima(F) نمایش پست ها
    سلام اکواریومت باید. بزرگ باشد خون فلاور نیاز به شنا کردن دارد چون در کیفیت ماهی اثر داردهمچنین نور کافی باعث تقویت رنگ وحتی هد ماهی میشود. همچنین فضای ارام و دور از سر وصدا انتخاب کن چون استرس وارده به ماهی صدمات زیادی به رنگ میزند
    سلام دوست عزیز از ابعاد بزرگ تانک برای فلاور موافقم چون در رشد سریع فلاور کمک میکنه ولی دوست عزیز بنده با تجربه ای که دارم فضای پر ازسروصدا برای فلاور مشکلی نداره فلاور با تغیر مکان به تانک دیگر دست زدن به بدنش و گرفتن فلاور با دست و حتی حرکت ناگهانی جلوی تانک نزدیک شیشه باعث استرس میشه شما اگه روزی حدود10دقیقه جلوی تانک پشینید میبینید که فلاور بهتون نگاه میکنه با این کار به شما عادت میکنه و چهره شمارو میشناسه
    (موفق باشید)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16210
    تانک باید متناسب با خود فلاور باشه
    خیلیها میگن باید بزرگ باشه ولی درست نیست
    فلاور من 7تا 9 سانته آکواروم هم 40 سانتیه
    ماهی که بزرگ شد آکواریوم هم بزرگ میکنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)