نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: فرت Ferret

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715

فرت Ferret

دوستان هیچ عکسی از این موجود توی فروم نبود منم گفتم حداقل یه عکس ازش بذاریم تا دیگران باهاش آشنا شن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    اینم قفسه مخصوص

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    فرت یا قاقم که نسبت به تغییر فصل رنگش عوض می شود
    یکی از سیطان ترین موجودات است که با دم تا 1 متر رشد می کند می تواند سگ گا گربه یا خرگوش و موش زا شکار کند حیوان اگزتیک است عمری طولانی دارد می تونند پنجره نیمه باز را باز کرده و خود را به بیرون پرتاب کنند همیشه کنج ها ادرار می کنند اغلب با سمور اشتباه گرفته می شود اگر از خانه بیرون برود احتمال برگشت کمی دارد در اسیا دشمن طبیعی ندارد بسیار سمج است بسیار نترس جوری که از لبه وسایل نازک راه می رود اگر چیزی سر راهش باشد تا ان ر از جلویش بر ندارید دست از سرش بر نمی دارد مبل های چرمی را پاره می کند زیر بالش می خوابد خیلی از وسایل را قایم می کند تا شما دنبال ان بگردید بعد از 2 الی 3 روز سر جایی که وسیله رو برداشته بود سرجایش می گذارد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    پس خیلی حیوون جالبیه.به نظرم داشتنش میتونه کلی روحیه به ادم بده
    یه وقتایی هم حرص ادمو دربیره.
    راستی اقای ghiasiشما که بمب اطلاعاتی چرا اطلاعاتتون رو فاش نمیکنید که همه لذت ببرند؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    من فقط خواستم اطلاعات بدم که با فرت اشنایی داشته باشند چون کسی دنبال خرید فرت نمی گرده
    اما بدیش این هست که هر حیونی که چشم حمله به صاحبش داشته باشد از بینش می برد و هیچ وقت در جنگ کم نمی یاره مثل گربه نیست که یک روز غذا بهش ندی کلا بلا هات قهر شه حیوان بسیار با وفایی است می تواند پررنده بخورد خیلی گردن بلندی داره خیلی می خوابه و می دونه چه موقعی صاحبش پا می شه که او هم با صاحبش بلند شه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghiaci نمایش پست ها
    من فقط خواستم اطلاعات بدم که با فرت اشنایی داشته باشند چون کسی دنبال خرید فرت نمی گرده
    اما بدیش این هست که هر حیونی که چشم حمله به صاحبش داشته باشد از بینش می برد و هیچ وقت در جنگ کم نمی یاره مثل گربه نیست که یک روز غذا بهش ندی کلا بلا هات قهر شه حیوان بسیار با وفایی است می تواند پررنده بخورد خیلی گردن بلندی داره خیلی می خوابه و می دونه چه موقعی صاحبش پا می شه که او هم با صاحبش بلند شه
    اونطوری که من متوجه شدم شما اطلاعاتت خیلی خوبه و فرد عالمی هستید توی این زمینه ها.
    وای چه حیوون دوست داشتنییه.من که عاشقش شدم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    سمجی شو نمی دونی برای یک لوله دستمال کاغذی هر روز چند بار بازی می کند اما فکر کنم خیلی باحیوانات وقت می گذاری که فرت رو دوست داری

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghiaci نمایش پست ها
    سمجی شو نمی دونی برای یک لوله دستمال کاغذی هر روز چند بار بازی می کند اما فکر کنم خیلی باحیوانات وقت می گذاری که فرت رو دوست داری
    دوست دارم تمام وقتمو برای حیوانات بزارم اما متاسفانه مشغلم زیاده. حتی با این وضع وقتی خونه ام هم کامپیوترم روشنه و هم کارمو انجام میدم وسط کارم یه سر به پارسی پت میزنم(30ساعت) یه دقیق کارم رو انجام میدم بعدشم دوباره میام پارس پت!!!
    کارها و رفتاراش رو که برام گفتید خیلی جذاب به نظر اومد.وفاداری .سمج بازی و... من که عاشقش شدم

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ممنونم بابت اطلاعات خوبتون.

منم ازش خوشم اومد ولی حیف که مشغله زندگی نمیذاره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)