صفحه 136 از 137 نخستنخست ... 3686117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,351 به 1,360 از 1363
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکادو .کاسکو.اکلکتوس .عروس هلندی.طوطی برزیلی.قناری.ودی
    شماره عضویت
    30188
    سلام ببریدش متخصص پرندگان

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    30188
    سلام دوست عزیز معمولا نقاب دار ها زات ارام تری نسبت به فیشر ها دارن کار خوبی کردی قفسش رو جدا کردی بنظرم میتونید برای نقابدار هم جفت بخرید و اگر از جفت بودن فیشر ها مطمئنی د نزارید نقابدار رو ببینند احتمالا این موجود شپشه اگه امکانش هست عکس بزارید ممکنه که داشته باشن شپش های روی بدن اون رو بخورن ولی درکل فیشر با نقابدار سازگار نیست لازم نیست که در خونه ازادشون کنی سعی کن خیلی نگیریشون موفق شدی بازم اگه تونستی حتما عکس بزار

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    30188
    با سلام دوباره به احتمال زیاد بله عکس بزارید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    30303
    سلام من یه جفت طوطی برزیلی دارم.ولی نمیتونم بدونم داخل لونشون تخم گزاشتن یا نه و همینطور به داخل لونشون دسترسی ندارم. شما چه راه حلی پیشنهاد میکنید که بدونم تخم گزاشته یا نه؟.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    30188
    با سلام جفت گیری مشاهده کردید؟ ماده کمی بیهال نشده؟ چه مقدارزمانی توی لانه اند؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    30303
    سلام من جفتگیریشون رو ندیدم . بله ماده بی حال شده و شچم هاش خوابالود به نظر میان. روزانه 9تا10ساعت ماده. ماده خیلی کمتر میاد بیرون نسبت به نر.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    Kootoole berezili
    شماره عضویت
    30345
    با سلام من ۲ ماه پیش ۱ جفت طوطی برزیلی‌گرفتم که روی تخم بودن ۵ تا تخم زیر پرنده بود که بعد از جابه جایی به قفس جدید دیگه رو تخما نشستن و من تخمارو خارج کردم ۳ روز بعد یه تخم دیگه گذاشت که روی اونم نخوابیدن اونم برداشتم الان ۱ ماه همش فرار میکنن ازم و میرن داخل لونه جفت گیریم نمیکنن اصلا چقدر طول میکشه و چی کار کنم ضمنا عکس از غذا و پرنده ها به همراه قفس میزارم لطفا راهنمایی کنید ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    27133
    سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی.
    بنده یه جفت کوتوله برزیلی صورت هلویی ، اسفند ماه سال قبل خریدم. پنج روز بعدش شروع به جفتگیری کردن و من سریع لونه رو گذاشتم قطره تقویت نطفه رو چند روز دادم و پنج روز بعد از اون اولین تخم رو گذاشتن. ده روز قبل تخما یکی یکی باز شد و همه جوجه ها به یه روز نکشیده مردن(ینی هر کدوم درمیومد یه روزه نمیشد که میمیرد.) در مورد پاکسازی کردن جفت اطلاعات دارم ولی همونطور که بالاتر خوندید فرصتی برای اینکار نداشتم.
    به هر حال من لونه رو هفته قبل برداشتم تا شروع به یه دوره پاکسازی و بعدش هم تقویت جفت کنم. ولی طی دو سه روز اخیر مجدداً بدجوری دارن مستی میکنن و یه دفه هم دیدم میخوان جفتگیری کنن. من محل قفس رو تغییر دادم و مقدار ساعات نور روز رو محدود کردم. کاهو رو هم تو وعده روزانه اضافه کردم و عرق کاسنی رو هم به آبخوری اضافه کردم.
    البته هنوز دوره پاکسازی رو شروع نکردم.
    به نظر شما کدوم یک از اقدامات من تا اینجا اشتباه بوده و اگر کم و کاستی هست پیشنهاد شما چیه؟؟
    البته اینم بگم که بخاطر اینکه خیلی بهم وابسته هستن قفسشون رو جدا نکردم (دلم نیومد)

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    30188
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba133 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی.
    بنده یه جفت کوتوله برزیلی صورت هلویی ، اسفند ماه سال قبل خریدم. پنج روز بعدش شروع به جفتگیری کردن و من سریع لونه رو گذاشتم قطره تقویت نطفه رو چند روز دادم و پنج روز بعد از اون اولین تخم رو گذاشتن. ده روز قبل تخما یکی یکی باز شد و همه جوجه ها به یه روز نکشیده مردن(ینی هر کدوم درمیومد یه روزه نمیشد که میمیرد.) در مورد پاکسازی کردن جفت اطلاعات دارم ولی همونطور که بالاتر خوندید فرصتی برای اینکار نداشتم.
    به هر حال من لونه رو هفته قبل برداشتم تا شروع به یه دوره پاکسازی و بعدش هم تقویت جفت کنم. ولی طی دو سه روز اخیر مجدداً بدجوری دارن مستی میکنن و یه دفه هم دیدم میخوان جفتگیری کنن. من محل قفس رو تغییر دادم و مقدار ساعات نور روز رو محدود کردم. کاهو رو هم تو وعده روزانه اضافه کردم و عرق کاسنی رو هم به آبخوری اضافه کردم.
    البته هنوز دوره پاکسازی رو شروع نکردم.
    به نظر شما کدوم یک از اقدامات من تا اینجا اشتباه بوده و اگر کم و کاستی هست پیشنهاد شما چیه؟؟
    البته اینم بگم که بخاطر اینکه خیلی بهم وابسته هستن قفسشون رو جدا نکردم (دلم نیومد)
    با سلام احتمال عفونت از والدین به جوجه انتقال یافته قبل از اینکه باز لونه بزارید حتما به دامپزشک نخصص پرندگان نشون بدید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کوتوله
    شماره عضویت
    30374
    سلام من یه کوتوله 38 روزه دارم که یه هفتست خریداری کردم, چند روزیه که موقع غذا خوردن خر خر میکنه, میخواستم بپرسم که طبیعیه یا خدای نکرده مشکلی داره؟ غذا. خوب میخوره و فضولاتش هم طبیعیه, رشدش هم خدارو شکر خوبه, اما انگار بیشتر از قبل به لامپ نزدیک میشه و دوست داره گرم بمونه. لطفا راهنماییم کنید

صفحه 136 از 137 نخستنخست ... 3686117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)