صفحه 132 از 137 نخستنخست ... 3282113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,311 به 1,320 از 1363
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس و کوتوله
    شماره عضویت
    28725
    سلام دوستان من از پرنده فروشی مطمین یک حفت کوتوله صورت هلویی تهیه کردم که سه تا تخم داشتن اما اون سه تا به خاطر جا به جایی خراب شد متاسفانه دیگه حفت گیری نمیکنن و طوطی ماده تمام وقت داخل لانه هست میشه منو راهنمایی کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کوتوله
    شماره عضویت
    28744
    من نکتون s و E برای طوطی های برزیلی خریدم
    سوال اول نحوه مصرفه . چند روز در هفته یا ماه و به چه صورت؟ منظورم مقدار نیست نحوه مصرفه
    سوال دوم این که میگن باهم مصرف بشه یعنی تو ۲۵۰ سی سی اب یک گرم S و یک گرم E؟ یا چیز دیگه
    و سوال سوم اینه که چه میگه نکتون E قبل جفت گیری استفاده بشه یعنی بقیه وقت ها نمی خواد ؟ پس چجوری میگن باهم ؟ یعنی S هم مال همون زمانه؟
    ممنون میشم جواب سوالمو دقیق بدید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری-طوطی کوتوله-عروس هلندی-سهره-طوطی آوازه خوان
    شماره عضویت
    28817

طوطی کوتوله

سلام من یدونه طوطی کوتوله آبی فیروزه ای دارم نمیدونم نره یا ماده ولیتا حالا دوتا نر انداختم پیشش یدونه صورت هلویی زرد و یدونه کاسکویی ولی هر دوتا رو کشت اگه میشه راهنمایی کنید بدونم جنسیتش چیه؟و چیکار باید بکنم ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری-طوطی کوتوله-عروس هلندی-سهره-طوطی آوازه خوان
    شماره عضویت
    28817
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad hsl نمایش پست ها
    سلام دوستان من از پرنده فروشی مطمین یک حفت کوتوله صورت هلویی تهیه کردم که سه تا تخم داشتن اما اون سه تا به خاطر جا به جایی خراب شد متاسفانه دیگه حفت گیری نمیکنن و طوطی ماده تمام وقت داخل لانه هست میشه منو راهنمایی کنید
    سلام
    قطره a d3 e رو تهیه کنید و روزی یک بار داخل جا آبی کوچیک را تا نصفه پر از آی کنید و ۵ قطره از دارو رو در اون بریزید این کارو چند روز انجام بدید تا دوباره مست بشن و تخم بزارن فقط دقت داشته باشید که ۵ روز این کارو انجام بدید ۱ هفته آب معمولی بدید و دوباره ۵ روز قطره بدید احتمال ۹۹درصد مست میشن و نطفشون تقویت میشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کوتوله
    شماره عضویت
    28718

تخمگذاری

سلام من یک جفت طوطی برزیلی دارم که ماده ۶ تخم گذاشت ولی به دلیل کوچک بودن لونه بعضی از تخم ها شکست و بعضی ها هم به دلیل تکون خوردن زیاد آب افتا من تخم هارو انداختم و یک لونه جدید و بزرگتر گذاشتم لطفا هرچی زودتر راهنماییم کنید که باید چیکار کنم که دوباره تخم های با نطفه بزارن ؟
    البته باید بگم که یکی از تخم ها جوجه داخلش کامل شده بود و موقع در اومدنش از تخم بود که بدلیل کوچیک بودن لونه و بازی گوشی نرو ماده داخل لونه تخم ترک گرفت و هوا کشید جوجه مرد لطفا زودتر راهنماییم کنید آیا این کاری ک کردم درسته یا نه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کوتوله
    شماره عضویت
    28718
    سلام ی سوال داشتم دقیقا چند روز بعد از تخمگذاری جوجه ها از تخم بیرون میان؟
    آخه من تو یه سایتی خوندم بعد از ۲۱ تا ۲۴ روز روی تخم خوابیدن بعد از گذشت ۶ هفته جوجه ها بیرون میان این ینی چی ؟ ینی چند روز بعد از تخمگذاری جوجه ها از تخم بیرون میان ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کوتوله برزیلی,ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    28909
    سلام
    من یه جوجه کوتوله خریدم بزرگ کردم بعد دوسال متوجه شدم که صد در صد نر هستش. رفتم یه ماده مست هم خریدم.الان تقریبا پنج ماهی میشه که جفتشون کردم و تا حالا ماده سه بار تخم کرده هر بار چهارتا ولی هر سه بار که تخم هارو بعد ده روز دیدم اثری از نطفه نبود.الانم رو تخم ولی باز هم تخم پوک.بار دوم که تخم پوک کرد نزدیک یه ماه لونه رو برداشتم همش بغل هم بودن حالتشون به جفت خورده میخوره هر سه بار هم که ماده رو تخم بوده نر خیلی قشنگ دون دهنش میکنه ولی من تو هیچ کدوم از این سه بار شاهد حتی یه ثانیه جفت گیری هم نبودم.
    به جفت خورده میخورن این چیزی که شهودی پیداس ولی جفت گیری کردن ازشون ندیدم. و بعد از ده روز که میدیدم تخم ها پوک از زیرش بر میداشتم و لونه رو هم کنار میذاشتم تا یه ماه دیگه.ولی هنوز تخم های این سری رو بر نداشتم.واقعا موندم چکار کنم.

دوستان لطفا اگه اطلاعات و تجربه ای دارین ممنون میشم در اختیارم بذارین و کمک کنید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کوتوله برزیلی
    شماره عضویت
    28989
    سلام به دوستان
    من یک جفت کوتوله دارم که سنشون بیشتر از یکساله تخم گذاری میکنن ولی بعد از چند روز تخم هارو از لونه میندازن بیرون میشه راهنمایی کنین مشکلشون چیه
    امکان داره جفت ماده باشن و تخم ها جوجه ندن واسه همین میندازنشون بیرون؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کوتوله
    شماره عضویت
    29061
    سلام وقت بخیر من حدود یک سال پیش یه جوجه صورت هلویی خریدم و خوب خیلی با ما و اعضاء خانواده رابطه خوبی داره تا اینکه از ۴ یا ۵ ماه پیش همش سوار توپی میشد که تو قفس داشت واسه همین واسش یه ماده تهیه کردیم
    الان رابطه این نر و ماده مون خیلی خوبه مدام همدیگه رو انگار ناز و نوازش میکنن
    مشکل اینجاست که ماده حالت آمادگی برای جفت گیری رو اجرا میکنه ولی این تویطی ما انگار نه انگار اهمت نمیده به نظرتون باید چیکار کنم این بچمون جفت گیری یاد بگیره ؟؟؟
    ممنون میشم کمکمون کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط عمار مصطفوی نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر من حدود یک سال پیش یه جوجه صورت هلویی خریدم و خوب خیلی با ما و اعضاء خانواده رابطه خوبی داره تا اینکه از ۴ یا ۵ ماه پیش همش سوار توپی میشد که تو قفس داشت واسه همین واسش یه ماده تهیه کردیم
    الان رابطه این نر و ماده مون خیلی خوبه مدام همدیگه رو انگار ناز و نوازش میکنن
    مشکل اینجاست که ماده حالت آمادگی برای جفت گیری رو اجرا میکنه ولی این تویطی ما انگار نه انگار اهمت نمیده به نظرتون باید چیکار کنم این بچمون جفت گیری یاد بگیره ؟؟؟
    ممنون میشم کمکمون کنید
    باید صبر کنید تا پرندتون بالغ بشه. گاهی بیش از ۱ سال میکشه. از کیفیت تغذیه هم اطمینان حاصل کنید.

صفحه 132 از 137 نخستنخست ... 3282113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)