صفحه 95 از 137 نخستنخست ... 45767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 941 به 950 از 1363
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط معصومه ۶۸ نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید ممنون از پاسخ گوییتون .من برای طوطی فیشرا تخم مرغ اب پز گذاشتم خیلی کم خوردن امروزم فرنی گذاشتم اما نخوردن.هویجو سیبم نمیخورن چیکار کنم.الان یه هفته شده که تو خونمونن به نظرتون وقتش شده سعی کنم با دست غذا بدم بهشون؟
    سلام ، تشكر از شما

عجيبه ! چرا اين بچه ها غذا نميخورن؟ در كل چيزي ميخورن اصلا؟! وقتي هنوز به غذا خوردن از توي قفس هم عادت نكردن مطمئنا ممكنه از دست شما هم نگيرن و بترسن ولي امتحانش ضرر نداره. ظرف غذا رو خارج كنيد و صبر كنيد تا خوب گرسنه بشن ، دستتون رو اهسته داخل قفس ببريد و بدون هيچ حركتي منتظر بمونيد تا بيان سمت دستتون . ممكنه اول بترسن و براي دفاع از خودشون نوك بزنن ، مراقب باشيد دستتون رو ناگهان حركت نديد كه باعث وحشتشون بشه . اگر از همون ابتدا احساس كرديد استرس دارن و به لرزش و تقلا هستن ، ادامه نديد. اميدوارم نتيجه خوبي براي غذا خوردنشون داشته باشه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کوتوله برزیلی
    شماره عضویت
    20027
    سلام غذای خودشون که ارزنو چند نوع دونه ی دیگسو حسابی میخورن جدیدا سیبم زیاد میخورن اما همچنان هویجو فرنی نمیخورن.دستمم میبرم تو قفس نه فرار میکنن نه جیغ میزنن اما نمیان از دستم غذا بخورن.چه موقعی باید براشون لونه نصب کرد؟من خیلی دوس دارم زود نتر از قفس بیارمشون بیرون اما نمیدونم الان فیشرای من اهلینو اماپگی بیرون اومدن دارن یا نه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام غذای خودشون که ارزنو چند نوع دونه ی دیگسو حسابی میخورن جدیدا سیبم زیاد میخورن اما همچنان هویجو فرنی نمیخورن.دستمم میبرم تو قفس نه فرار میکنن نه جیغ میزنن اما نمیان از دستم غذا بخورن.چه موقعی باید براشون لونه نصب کرد؟من خیلی دوس دارم زود نتر از قفس بیارمشون بیرون اما نمیدونم الان فیشرای من اهلینو اماپگی بیرون اومدن دارن یا نه
    سلام. خوبه که غذاهای دیگه رو میخورن. به فرنی و هویج بسنده نکنید. بقیه میوه ها و سبزیجات هم بهشون بدید.
    براشون موسیقی بزارید. علاقه زیادی دارن و ازین طریق میتونید باهاشون رابطه دوستانه داشته باشید. دیگه کم کم وقتشه روزی یکساعت بیاریدشون بیرون و غذا دادن رو خارج از قفس امتحان کنید و بعد از اعتماد کردن ، داخل قفس هم راحتتر از دستتون غذا میگیرن.

طوطیهاتون یکساله هستن ؟ باید بالغ و اماده باشن تا بتونن جفتگیری کنن. رفتاری که نشون دهنده امادگیشون باشه میبینید؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کوتوله برزیلی
    شماره عضویت
    20027
    وقتی خریدیم گفتن پنج شش ماه هستن الان تقریبا یک ماه گذشته.رفتار خاصی ندیدیم.در قفسو باز بزارم خودشون بیان بیرون؟بعد چجوری بدون دردسر برشون گردونم به قفس؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    وقتی خریدیم گفتن پنج شش ماه هستن الان تقریبا یک ماه گذشته.رفتار خاصی ندیدیم.در قفسو باز بزارم خودشون بیان بیرون؟بعد چجوری بدون دردسر برشون گردونم به قفس؟
    پس هنوز زوده . ١-١.٥سال بالغ ميشن . موقع غذا در رو باز كنيد و ظرف رو بيرون از قفس بزاريد به سمتش بيان . ولي خيلي سيرشون نكنيد كه بتونيد از همين طريق به قفس برشون گردونيد . در و پنجره ها بسته باشه فرار نكنن . وقتي به زمان تفريح و ورود و خروجشون عادت كردن ، ديگه لازم نيست از طريق غذا مجبورشون كنيد . يا با وسيله بازي يا وقت گذاشتن براشون سعي كنيد ساعاتي كه بيرون هستن بهشون خوش بگذره كه سركشي نكنن و بهونه نگيرن.
    ویرایش توسط Kolang : 13th October 2016 در ساعت 03:17 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    20116
    سلام و خسته نباشید.
    من دوتا کوتوله گرفتم یه صورت هلویی و یه وایت فیس (صورت هلویی) از کسی که گرفتم با اطمینان میگفت جفتن. روز اول که لونه گذاشتم رفتن تو لونه ولی پیداس از ترسشون میرن چون هیچ کاری باهم نمیکنن و میچسبن به بیخ لونه.پیداس بالغ هستن. میخواستم ببینم شما با عکس میتونین تشخیص بدین جفتن یا نه؟ اخه باهم میرن تو لونه و یکیشون میاد دم در لونه کشیک میده. تو لونشونا کاغذ و پوست نارگیل که ریش ریشه گذاشتم ولی همه را ریختن یطرف لونه و زیرپاشونا خالی کردن. کاغذهارو هم انگار جویدن. میخوام مطمعن باشم نر و ماده هستن. میتونین کمک کنین اگه با عکس بتونین بگین ممنون میشم. چون اینجا تو اصفهان هرکی یچیز میگه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.j نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.
    من دوتا کوتوله گرفتم یه صورت هلویی و یه وایت فیس (صورت هلویی) از کسی که گرفتم با اطمینان میگفت جفتن. روز اول که لونه گذاشتم رفتن تو لونه ولی پیداس از ترسشون میرن چون هیچ کاری باهم نمیکنن و میچسبن به بیخ لونه.پیداس بالغ هستن. میخواستم ببینم شما با عکس میتونین تشخیص بدین جفتن یا نه؟ اخه باهم میرن تو لونه و یکیشون میاد دم در لونه کشیک میده. تو لونشونا کاغذ و پوست نارگیل که ریش ریشه گذاشتم ولی همه را ریختن یطرف لونه و زیرپاشونا خالی کردن. کاغذهارو هم انگار جویدن. میخوام مطمعن باشم نر و ماده هستن. میتونین کمک کنین اگه با عکس بتونین بگین ممنون میشم. چون اینجا تو اصفهان هرکی یچیز میگه
    سلام
    جفت بودن يا نبودن رو از روي عكس يا فيلم نميشه تشخيص داد . خدمت دوست ديگمون گفتم ، هيچكدوم ازين رفتارها ، دليل قطعي بر اين امر نيست . شما بايد حتما شاهد جفتگيريشون باشيد يا سابقه توليد مثلشونو بدونيد . شايد دو پرنده سالها در كنار هم زندگي كنن ولي جفت نباشن. اگر قبل از اينكه شما خريداري كنيد ، جفت خورده باشن ، نهايتا تا ١٠ روز ديگه بايد تخمگذاري كنن . از نشونه هاي تخمگذاري هم اينه كه نر مدام داخل لانه ميره و اوضاع رو چك ميكنه و شرايط رو براي ورود و تخمگذاري ماده فراهم ميكنه . اگه اليافِ داخل لانه رو بيرون ميريزن ، شما دخالتي در كارشون نداشته باشيد ، خيلي از طوطيها ترجيح ميدن ، لانه اي بدون پوشش ِ كف داشته باشن .

نوك به نوك شدن ، بازي كردن ، خاراندن سر همديگه ، غذا دادن نر به ماده و .... اينها بعد از جفتگيري نشانه خوبيه ، يعني اگه موفقيت أميز بوده و شرايط اماده باشه ، بايد منتظر تخم باشيد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    20116
    مرسی.
    اینا نه نوک به نوک میکنن نه سر همو میخارونن. نه غذا میدن.
    بنظرتون چیکار کنم که مطمعن بشم نر و مادن. امیدوار باشم یا نباشم

Sent from my SM-G920F using Parsipet mobile app

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    20116
    اگه تا چند روز تخم نزاشتن برم پسشون بدم ؟ اخه با طرف شرط کردم سر جفت بودنشون.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    مرسی.
    اینا نه نوک به نوک میکنن نه سر همو میخارونن. نه غذا میدن.
    بنظرتون چیکار کنم که مطمعن بشم نر و مادن. امیدوار باشم یا نباشم
    RL='http://r.tapatalk.com/byo?rid=89795']Parsipet mobile app[/URL]
    متاسفانه راهی غیر از مواردی که گفتم نداره. نزدیک تخمگذاری که بشه ماده رفتارش عوض میشه. تحرکش کم میشه و بیشتر وقتشو توی لونه میگذرونه و نر بهش غذا میده. شکمش هم کمی متورم میشه که این تورم در ناحیه کمر هم مشخصه .
    Sent from my SM-G920F using [U
    اگه تا چند روز تخم نزاشتن برم پسشون بدم ؟ اخه با طرف شرط کردم سر جفت بودنشون.
    عرض کردم که اگه همین دیروز هم جقتگیری کرده باشن نهایت تا 10 روز دیگه تخم میزارن ولی اگه زودتر بوده طبیعتا زمان نزدیکتر میشه.

صفحه 95 از 137 نخستنخست ... 45767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)