صفحه 91 از 137 نخستنخست ... 4172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 901 به 910 از 1363
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    17491
    سلام خسته نباشید
    من یه برزیلیه ماده دارم که الان یه مدته طولانیه کاغذ جدا می کنه و لا به لای پرهاش میگذاره و هرچیزی هم که میبینه پراشو باز می کنه که پرسیدم گفتن برای جفت گیریه ! در ضمن جفت هم نداره !
    الان زیره شکمش قسمت پایینه دمش ورم کرده ، درست نمی تونه راه بره و نمی تونه پر بزنه ، نفس نفس هم می زنه و حالش خوب نیست ! خودشم تمایل داره بره تووی قفس !
    علته باد کردن قسمته انتهایی شکمش چیه؟؟ چرا انقدر بی حال و نا توان شده ؟ من چی کار باید بکنم
    ممنون میشم راهنماییم کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mah7394 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من یه برزیلیه ماده دارم که الان یه مدته طولانیه کاغذ جدا می کنه و لا به لای پرهاش میگذاره و هرچیزی هم که میبینه پراشو باز می کنه که پرسیدم گفتن برای جفت گیریه ! در ضمن جفت هم نداره !
    الان زیره شکمش قسمت پایینه دمش ورم کرده ، درست نمی تونه راه بره و نمی تونه پر بزنه ، نفس نفس هم می زنه و حالش خوب نیست ! خودشم تمایل داره بره تووی قفس !
    علته باد کردن قسمته انتهایی شکمش چیه؟؟ چرا انقدر بی حال و نا توان شده ؟ من چی کار باید بکنم
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام
    این حرکات نشونه تخم کردن هست
    اون حالت هم همین نشونه رو در اکثر اوقات داره اگه خیلی بیحال شده شاید تخم تو شکمش گیر کرده باشه
    ولی در اکثر اوقات این بیحالی چند روز هست و بعد تخم میذارن
    البته پرنده ی شما اگه تخم هم بذاره پوچ هست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    17491
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    این حرکات نشونه تخم کردن هست
    اون حالت هم همین نشونه رو در اکثر اوقات داره اگه خیلی بیحال شده شاید تخم تو شکمش گیر کرده باشه
    ولی در اکثر اوقات این بیحالی چند روز هست و بعد تخم میذارن
    البته پرنده ی شما اگه تخم هم بذاره پوچ هست
    دیشب انقدر حالش بد شد که بردمش دکتر ، همینی بود که شما گفتید ! تخم توو شکمش گیر کرده بود ! 2 تا آمپول بهش زدنو تخمو له کردن که دفع کنه ، الان حالش یه کم بهتره ولی هنوز بی حاله و جون نداره! چیکار باید بکنم؟ غذا ی خاصی باید بهش بدم ؟ شرایط خاصی واسش ایجاد کنم؟ بعد این الان تخم اول بود ، تخمای دیگه هم که روزای دیگه توو شکمش تشکیل میشه من میتونم مانع تشکیلشون بشم و به همین یه دونه ختم شه؟ اگر نه چیکا کنم :'(

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    17491
    تخم دومشو گذاشت الان ولی خیلی نرمو له هستش ، کلسیم بچه گفتن بهش بدم ، ولی توو آبش که میریزم نمیخوره ، روو غذاش بریزم؟ چه مقدار؟ رقیق کنمو بریزم؟ ممنون میشم کلا در مورده نحوه ی مصرفه این کلسیم راهنماییم کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mah7394 نمایش پست ها
    تخم دومشو گذاشت الان ولی خیلی نرمو له هستش ، کلسیم بچه گفتن بهش بدم ، ولی توو آبش که میریزم نمیخوره ، روو غذاش بریزم؟ چه مقدار؟ رقیق کنمو بریزم؟ ممنون میشم کلا در مورده نحوه ی مصرفه این کلسیم راهنماییم کنید
    داخل قفس بلوک معدنی پرندگان و سنگ کف دریا بذارید
    پوست تخمه مرغ ابپز رو پودر کنید به مقدار کم رو غذای نرمش بریزید
    اگه میخواید از قطره کلسیم استفاده کنید حتمن مخصوص پرندگان با برند معتبرباشه کلسیم انسانی توصیه نمیشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی - قناری
    شماره عضویت
    18929
    ................................................
    ویرایش توسط parya_shilan : 24th February 2016 در ساعت 04:19 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی - قناری
    شماره عضویت
    18929
    سلام .... لطفا راهنمایی بکنید ....
    یک جفت طوطی برزیلی دارم که از پدر ومادر یکی هستند نر و ماده بودنش رو نمیدونم از رو علائم ظاهری دوستان با تجربه
    میگن نر وماده هستند ولی تا بحال شاهد جفت رفتنشون نبودم.با هم تو لونه میرن الان بیشتراز یک سال هست که دارمشون .
    یکی از طوطی ها از تابستان امسال نفسش شروع به خس خس کردن کرد اولش کم بود فقط شب ها معلوم میشد و هر از
    چندی بود پاییز بیشتر شد طوری که طفلک نفس کشیدن براش سخت شد بردمش دکتر یه چند تا قطره و دارو داد خس خسش
    رفع شد و حالت نفس نفس زدنش رفع نشد الان اسفند ماه هست تا حالا طفلک بیش از هفت نوع انواع قطره و دارو رو خورده
    ولی نفس نفس زدنش رفع نشده البته به نسبت تابستان خیلی کمتر شده ..... این اواخر هم طفلک قوز کرده خیلی هم
    خواب آلوده هست کف قفس میگره میخوابه البته از بی حالی هفته ای یک بار تو ی اتاق ولشون می کنم پرواز کنن این اواخر
    طفلک اصلان پرواز هم نمی تونست بکنه یه گوشه ای خودش رو قائم میکنه .... لطفا کمک کنید ....
    درضمن غذاش بد نیست غذا می خوره ...... تو رو خدا کمک کنید حیونی درد داره ....ممنون از شما

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط parya_shilan نمایش پست ها
    سلام .... لطفا راهنمایی بکنید ....
    یک جفت طوطی برزیلی دارم که از پدر ومادر یکی هستند نر و ماده بودنش رو نمیدونم از رو علائم ظاهری دوستان با تجربه
    میگن نر وماده هستند ولی تا بحال شاهد جفت رفتنشون نبودم.با هم تو لونه میرن الان بیشتراز یک سال هست که دارمشون .
    یکی از طوطی ها از تابستان امسال نفسش شروع به خس خس کردن کرد اولش کم بود فقط شب ها معلوم میشد و هر از
    چندی بود پاییز بیشتر شد طوری که طفلک نفس کشیدن براش سخت شد بردمش دکتر یه چند تا قطره و دارو داد خس خسش
    رفع شد و حالت نفس نفس زدنش رفع نشد الان اسفند ماه هست تا حالا طفلک بیش از هفت نوع انواع قطره و دارو رو خورده
    ولی نفس نفس زدنش رفع نشده البته به نسبت تابستان خیلی کمتر شده ..... این اواخر هم طفلک قوز کرده خیلی هم
    خواب آلوده هست کف قفس میگره میخوابه البته از بی حالی هفته ای یک بار تو ی اتاق ولشون می کنم پرواز کنن این اواخر
    طفلک اصلان پرواز هم نمی تونست بکنه یه گوشه ای خودش رو قائم میکنه .... لطفا کمک کنید ....
    درضمن غذاش بد نیست غذا می خوره ...... تو رو خدا کمک کنید حیونی درد داره ....ممنون از شما

سلام
    در این موارد ما نمیتونیم کمک خاصی کنیم و باید دامپزشک داروتجویز کنه
    جاش رو گرم نگه دارید و اب روشون اسپری نکنید و ببرید یک دامپزشکی دیگه
    بهتره فعلا از هم جداشون کنید که اگه بیماری واگیردار باشه اون یکی نگیره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار − فنچ
    شماره عضویت
    17492
    سلام دوستان
    یه مشورت میخوام برای تهیه یک پرنده
    من حقیقتا در حال حاضر یک جفت مرغ عشق و یه جفت فنچ دارم که هنوز موفق به جوجه گرفتن ازشون نشدم
    تصمیم گرفتم یه پرنده تک تازه دون خور شده بگیرم برای اینکه دستی باشه و بشه مدتی باهاش بازی کرد و زندگی آسونی کنار ما داشته باشه
    نظرم بین جوجه مرغ عشق یا جوجه برزیلی و یا جوجه عروس هست. موردی که وجود داره اینه که شاید من برای مدت 10 روز خونه نباشم و خانواده فقط میتونن آب و دون پرنده رو براش بذارن
    حالا نمیدونم اخلاق عروس با این مورد سازگاری داره ؟ آیا جیغ و داد نمیکنه که بخواد هر روز بیاد بیرون از قفس و ... ؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi24 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه مشورت میخوام برای تهیه یک پرنده
    من حقیقتا در حال حاضر یک جفت مرغ عشق و یه جفت فنچ دارم که هنوز موفق به جوجه گرفتن ازشون نشدم
    تصمیم گرفتم یه پرنده تک تازه دون خور شده بگیرم برای اینکه دستی باشه و بشه مدتی باهاش بازی کرد و زندگی آسونی کنار ما داشته باشه
    نظرم بین جوجه مرغ عشق یا جوجه برزیلی و یا جوجه عروس هست. موردی که وجود داره اینه که شاید من برای مدت 10 روز خونه نباشم و خانواده فقط میتونن آب و دون پرنده رو براش بذارن
    حالا نمیدونم اخلاق عروس با این مورد سازگاری داره ؟ آیا جیغ و داد نمیکنه که بخواد هر روز بیاد بیرون از قفس و ... ؟
    دوست عزیز لازم نیست یک سوال رو تو ده تا تاپیک بپرسید، بخشی هست به اسم گفتگوی متفرقه طوطیسانان اونجا میتونید مطرح کنید سوالهای اینچنینی رو

Sent from my D6503 using Tapatalk

صفحه 91 از 137 نخستنخست ... 4172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)