صفحه 88 از 137 نخستنخست ... 3869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 871 به 880 از 1363
    همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    مرسی ممنوناما دلیلش چی میتونه باشه که جفت گیری دارند ولی تخم گذاری انجام نمیشهبا اینکه یه دوره جوجه دهی داشتند.اابته دیشب که چک کردم یه کوچولو چربی هنوز داشت.زیر شکمشو که دیدم پوستش یکم ورم داشت و زرد بود. چربیه؟؟
    سلام بله به احتمال زیاد چربیه .ولی چربی کم فکر نمیکنم موثر باشه چون یادمه تازه اقداماتی کرده بودین که چربیش اب شه.ممکنه جایی که نگهداری میکنید استرس محیطیش بالا باشه،لونه رو نپسندیده باشه یا کیست داشته باشه وهمون چربی.این تمام حالات بجز عدم بلوغ تو پرنده ی مادست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    سلام بله به احتمال زیاد چربیه .ولی چربی کم فکر نمیکنم موثر باشه چون یادمه تازه اقداماتی کرده بودین که چربیش اب شه.ممکنه جایی که نگهداری میکنید استرس محیطیش بالا باشه،لونه رو نپسندیده باشه یا کیست داشته باشه وهمون چربی.این تمام حالات بجز عدم بلوغ تو پرنده ی مادست
    خیلی ممنون.
    یعنی نمیتونه به علت چربی باشه؟؟؟
    از بلوغشون که مطمئنم چون قبلاً جوجه دادند.
    به نظر خودم از لونست چون لونشون از این کوزه کوچولو هاست که مشخصه زیاد راضی نیست الانم که برداشتم رفته کف قفس و داره لونه سازی میکنه و خیلی دنبال لونه میگرده.
    فردا براش یدونه از این لونه چوبیا که تو بازار است و بگیرم بذارم ببینم چی میشه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    مرسی نفیسه خانم.
    ولی تخم نذاشت.
    جفت گیری زیاد دارند ولی الان چند روزه به لونه زیاد توجهی نداره. نمیدونم مشکل کار کجاست؟؟
    لونشون از این کوزه کوچیکاست. ممکنه لونه مناسب نباشه.
    هرچی هم میذارم تو لونه میریزه بیرون.
    منم لونه را برداشتم ولی هنوز جفت گیری دارند.
    به نظرتون چیکار کنم؟؟
    لونه کوزه ای خوبه ولی سایز کوچیکش خوب نیس لونه کوچیکه واسه مرغ عشق خوبه من لونه کوزه ای از همونی که ازش کوتوله گرفتم خریدم سایز لونه کوچکتر از لونه کوزه ای عروس بود بزرگتر از لونه کوزه ای مرغ عشق سایزش واسه کوتوله عالی بود دوتاشون راحت توش جا میگیرن و جوجه ها محیط تنگی داخلش ندارن ورودیشم اندازه جثه کوتوله هستش نه بزرگتر نه کوچکتر من داخلشو پوشال و برگ ریز شده درخت نخل ریختم دوشنبه میشه 21 روز کامل که تخم گذاشتن امیدوارم جوجه بشن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام دوستان
    طوطی بریلی میتونخ تخم عروس هلندی را باز کنه و جوجشو بزرگ کنه؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    سلام دوستان
    طوطی بریلی میتونخ تخم عروس هلندی را باز کنه و جوجشو بزرگ کنه؟؟؟
    سلام رفتارها بین جفت های مختلف متفاوته من هم جفتی که بزرگ کرده دیدم و هم جفتی که اصلا غذا ندادن،بنظر من به ریسکش نمیارزه

Sent from my D6633 using Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    سلام تو پست ها قبل گفته بودم کوتوله ها من تخم کردن ولی متاسفانه فقط یک تخم بود و جوجه هم نشد وقتی شکستمش سفیده توش نبود فقط زرده بود و خیلی هم غلیظ بود و به شکل دایره بود حالا نمیدونم نطفه داشته یا نه دوستان نظری ندارن؟من الان لونه رو در اوردم و تا یک ماه دیگه میخوام حسابی تقویتشون کنم با مکمل و غذا ها گوناگون بعد دوباره واسشون لونه نصب کنم یک ماه زمان کافیه واسه تقویت شدن یا زمان بیشتر اختصاص بدم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام تو پست ها قبل گفته بودم کوتوله ها من تخم کردن ولی متاسفانه فقط یک تخم بود و جوجه هم نشد وقتی شکستمش سفیده توش نبود فقط زرده بود و خیلی هم غلیظ بود و به شکل دایره بود حالا نمیدونم نطفه داشته یا نه دوستان نظری ندارن؟من الان لونه رو در اوردم و تا یک ماه دیگه میخوام حسابی تقویتشون کنم با مکمل و غذا ها گوناگون بعد دوباره واسشون لونه نصب کنم یک ماه زمان کافیه واسه تقویت شدن یا زمان بیشتر اختصاص بدم؟
    سلام، اگر هنوز داخل لونه رفت و ﺍﻣﺪ دارن ، لونه رو بگذاريد باشه، اگر لونه كوزه هست مكعب چوبى رو ازمايش كنيد، بزاريد مسير طبيعيه خودشون رو برن، يكى دو ماه ديگه فصل جوجه دهى تموم ميشه ، خود بخود ميرن براى استراحت.
    موفق باشيد

پيروز و كامياب باشيد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramnq نمایش پست ها
    سلام، اگر هنوز داخل لونه رفت و ﺍﻣﺪ دارن ، لونه رو بگذاريد باشه، اگر لونه كوزه هست مكعب چوبى رو ازمايش كنيد، بزاريد مسير طبيعيه خودشون رو برن، يكى دو ماه ديگه فصل جوجه دهى تموم ميشه ، خود بخود ميرن براى استراحت.
    موفق باشيد

پيروز و كامياب باشيد
    رفت اومد که داشتن ماده بعد 25 روز هم همش تو لونه بود و فقط واسه خوردن اب و غذا بیرون میومد یا واسه جمع کردن پوسته تخمه که این وسط نر میرفت تو لونه تا ماده برگرده من الان لونه رو برداشتم لونشون کوزه ای بود واسشون چوبی خریدم یعنی الان دوباره لونه واسشون نصب کنم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    رفت اومد که داشتن ماده بعد 25 روز هم همش تو لونه بود و فقط واسه خوردن اب و غذا بیرون میومد یا واسه جمع کردن پوسته تخمه که این وسط نر میرفت تو لونه تا ماده برگرده من الان لونه رو برداشتم لونشون کوزه ای بود واسشون چوبی خریدم یعنی الان دوباره لونه واسشون نصب کنم؟
    نصب كنيد ، تا لونه گرم كنن و كف چينى كنن ، زمان ميبره..
    موفق باشين

پيروز و كامياب باشيد

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramnq نمایش پست ها
    موفق باشيد

پيروز و كامياب باشيد
    مگه پرنده هاشون رو بیرون نگهداری میکنند؟ تو اسارت تو همه ی فصل ها امکان جوجه دهی هست،معمولا وقتی لین اتفاق میفته و فقط یک یا دوتخم میکنن تخم مستی هست و نشون از جفت نشدن هردو پرندست،این مسئله دوبار برای من پیش اومده این دوماهه هر دو مورد هم جفت نخورده و تخم مستی گذاشتن با اینکه برزیلی خیلی کم پیش میاد تخم مستی کنه

صفحه 88 از 137 نخستنخست ... 3869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)