صفحه 58 از 137 نخستنخست ... 8394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 1363
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    نقل قول نوشته اصلی توسط dena97 نمایش پست ها
    یک نکته که خیلی مهمه اینه طوطی سان علاقه زیاد به لونه تاریک دارن یا لونه جوری باشه که رفت امد توسط پرنده داخل لونه مشاهده نشه و بهشون استرس وارد نشه استرس و ترس از محیط 2 تا عامل مهم تو جفت های مولد است که مانع از تخم گذاری میشه

دهنه لونه اینقدر بزرگه که فکر کنم شاه طوطیم میتونه ازش رد بشه

درود مجدد بر حسین آقای محترم و گل انجمن

1- ممکنه خواهش کنم یک نمونه از چیدمان میوه در ظرف و قفس , یک نمونه از سبزیجات و هویج در ظرف در قفس و یک نمونه چیدمان از جوونه ها با هم , در ظرف و قفس , عکس بزارین تا همون رو مدل کنم؟؟؟
    مهمه , میخوام مقایسه کنم.
    2- دادا نوشتی , ترکیب سبزی و شیوید کمتر!!( پس جعفری , گشنیز, تره , اسفناج و کرفس و برگ چغندر و ...) چی میشه ؟؟ اینارو هم منظورت بود یا اینا حذف بشن؟؟؟
    3- چوب جاروهارو هم پخش کنم کف قفس دیگه, نه؟
    4 - تخم مرغ هم قرار شد , هر روز یک بند انگشت؟؟ هر روز؟؟؟؟
    و سوالهای جدید:
    5- روشن و خاموش شدن لامپ اتاق , خاموش کردن لامپ بعد از تاریکی هوا به پرنده لطمه میزند؟
    6- آیا روشنای اتاق باید با تاریکی هوای محیط , تاریک شود؟
    7- زمانیکه اتاق تاریک است , اگر کسی وارد اتاق شود , سایه باعث ترس و استرس میشود؟

و سوال مهم خودم:!!!

این اقدامها که داریم با راهنمایی شما انجام میدیم, در واقع برای تقویت و تحریک پرنده هاست تا زاد و ولد کنند!!! !! متعجبم که چرا پس گروه لاوبردهایی که بدون این اقدامات تکثیر میکنند تا جایی که باید لانه از پیشششان برداشته شود!! آیا دلیل خاصی دارد؟؟!!! نطر شما چیه؟

سپاس فراوان از حوصله ای که به خرج میدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16254
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام! دوبار ازتون خواسته شد از پاسخ با نقل قول استفاده کنید.دفعه ی بعد با عرض شرمندگی پست های بدون نقل قول حذف خواهند شد.
    سلام مجدد به حسین آقای محترم و گل
    الان صفحات معرفی طوطی های دنا 97 ( خودتون) رو دیدم , تمام تصاویر, گزینه اول پست قبلیم, اگر توضیح خاصی نداره, مطلبو گرفتم,
    فقط چیزی که یادم رفت, دهانه لونه 7 سانتیمتره , بزرگه؟؟
    سپاس مجدد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramnq نمایش پست ها
    سلام مجدد به حسین آقای محترم و گل
    الان صفحات معرفی طوطی های دنا 97 ( خودتون) رو دیدم , تمام تصاویر, گزینه اول پست قبلیم, اگر توضیح خاصی نداره, مطلبو گرفتم,
    فقط چیزی که یادم رفت, دهانه لونه 7 سانتیمتره , بزرگه؟؟
    سپاس مجدد
    دهنانه لونه 5 یا 6 باشه خوبه من احساس کردم دهانه خیلی بیشتر باشه ولی هفتم مشکلی ایجاد نمیکنهدر مورد سوال قبلم صبر کن تا برم خونه بعد براتون توضیح میدم
    درمورد متن اول سوالت درست متوجه سوالت نشدم عکس چی؟

به نظرم لازم نیست متن اینقدر بزرگ کنی معمولی بنویسی جواب میگیری
    ویرایش توسط Hussein : 18th October 2014 در ساعت 06:38 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16254
    دهنانه لونه 5 یا 6 باشه خوبه من احساس کردم دهانه خیلی بیشتر باشه ولی هفتم مشکلی ایجاد نمیکنهدر مورد سوال قبلم صبر کن تا برم خونه بعد براتون توضیح میدم
    درمورد متن اول سوالت درست متوجه سوالت نشدم عکس چی؟

به نظرم لازم نیست متن اینقدر بزرگ کنی معمولی بنویسی جواب میگیری
    با سلام مجدد،
    روش تغذيه من اينطور بود كه سه چهار مدل تغذيه داشتن در چند ظرف، كه بايد در ايام هفته توزيع بشن،
    اول گفتم ظرف غذاهات رو عكس بگذار من ببينم، بعد كه به تاپيك پرنده هاتون رفتم ، چند مدل ظرف غذا تو صفحه چهارم ديدم، گرفتم مشكل چيه، حالا ايام هفته رو طبق توصيه شما تقسيم بندى ميكنم،
    مثلا تا حالا ، اين پرنده ها هر روز جوانه گندم تازه داشتن ولى دست نميزدن، تغييرات رو از امروز شروع كردم،

اگر نوشته هارو بولد ميكنم يا زير خط دار ، با كامپيوتر انجام ميدم ، دستم بازتره،
    من دارم گزارش جامع تهيه ميكنم ، بعضى وقتها سوال و جوابها جا ميمونه، منم مجبورم دوباره بپرسم، براى همين موضوعها رو پررنگ يا بزرگ مينويسم ..
    ممنون از تذكرت داداش
    سپاس از پاسخگوييت

تهيه و ارسال با آيفون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888

درود مجدد بر حسین آقای محترم و گل انجمن

1- ممکنه خواهش کنم یک نمونه از چیدمان میوه در ظرف و قفس , یک نمونه از سبزیجات و هویج در ظرف در قفس و یک نمونه چیدمان از جوونه ها با هم , در ظرف و قفس , عکس بزارین تا همون رو مدل کنم؟؟؟
    مهمه , میخوام مقایسه کنم.
    2- دادا نوشتی , ترکیب سبزی و شیوید کمتر!!( پس جعفری , گشنیز, تره , اسفناج و کرفس و برگ چغندر و ...) چی میشه ؟؟ اینارو هم منظورت بود یا اینا حذف بشن؟؟؟
    3- چوب جاروهارو هم پخش کنم کف قفس دیگه, نه؟
    4 - تخم مرغ هم قرار شد , هر روز یک بند انگشت؟؟ هر روز؟؟؟؟
    و سوالهای جدید:
    5- روشن و خاموش شدن لامپ اتاق , خاموش کردن لامپ بعد از تاریکی هوا به پرنده لطمه میزند؟
    6- آیا روشنای اتاق باید با تاریکی هوای محیط , تاریک شود؟
    7- زمانیکه اتاق تاریک است , اگر کسی وارد اتاق شود , سایه باعث ترس و استرس میشود؟

و سوال مهم خودم:!!!
    این اقدامها که داریم با راهنمایی شما انجام میدیم, در واقع برای تقویت و تحریک پرنده هاست تا زاد و ولد کنند!!! !! متعجبم که چرا پس گروه لاوبردهایی که بدون این اقدامات تکثیر میکنند تا جایی که باید لانه از پیشششان برداشته شود!! آیا دلیل خاصی دارد؟؟!!! نطر شما چیه؟

سپاس فراوان از حوصله ای که به خرج میدید
    لازم نیست هر روز بهشون جونه بدید طبق یرنامه که گفتم پیش برید
    کاهو شیوید چون سرده به خاطر این میگم کم بده که از مستی پرنده کم نکنه
    چوب جارو یک گوشه بزار که کثیفش نکن میتونی از ساقه خشک شده گندم اشتفاده کنی

تخم مرغ 10 روزی یک بند خیلی خیلی کم زرده بده
    ببین پرورش دهندگان از چراغ تا یمری استفاده میکنن شما هم بهتره نهایت 9 برق خلموش کنید ولی بازم بر میگرده به عادت پرنده
    درمورد تاریکی اگه رام باشن نمیترسن ولی اگه وحشی احتمال ترس تو تاریکی بالا میره ولی کم دیدم برزیلی بترسه خودشو به درو دیوار بکوبه زیادم سخت نگیر مشکلی ایجاد نمیکنه

اقدامات ما همون کارای هست که جفت تو طبیعت میکنه ولی یک خورده مکانیزه تر بعد نمیشه جفت ازاد با پرورشی مقایسه کرد یک نکته که تاثیر خیلی زیادی داره از اقای اسکندری میتونی بپرسی صدای جفت گیری جفتهای دیگه هست که برای جفت یک نو محرک حساب میشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    با سلام مجدد،
    روش تغذيه من اينطور بود كه سه چهار مدل تغذيه داشتن در چند ظرف، كه بايد در ايام هفته توزيع بشن،
    اول گفتم ظرف غذاهات رو عكس بگذار من ببينم، بعد كه به تاپيك پرنده هاتون رفتم ، چند مدل ظرف غذا تو صفحه چهارم ديدم، گرفتم مشكل چيه، حالا ايام هفته رو طبق توصيه شما تقسيم بندى ميكنم،
    مثلا تا حالا ، اين پرنده ها هر روز جوانه گندم تازه داشتن ولى دست نميزدن، تغييرات رو از امروز شروع كردم،

اگر نوشته هارو بولد ميكنم يا زير خط دار ، با كامپيوتر انجام ميدم ، دستم بازتره،
    من دارم گزارش جامع تهيه ميكنم ، بعضى وقتها سوال و جوابها جا ميمونه، منم مجبورم دوباره بپرسم، براى همين موضوعها رو پررنگ يا بزرگ مينويسم ..
    ممنون از تذكرت داداش
    سپاس از پاسخگوييت

تهيه و ارسال با آيفون
    بازم میگم برای پرنده لازم نیست هر روز جوانه بدی هر غذایی زیادیش مضر هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس هلندی و برزیلی وسگ
    شماره عضویت
    9162
    سلام.
    امروز بعد از گذشت 1 ماه دوره تخم گذاری تخم هارئ شکستم دیدم هیج خبری توشون نبوده بیخودی روشون خوابیده بوددن دلیلش چی میتونه باشه به خاطر اینکه ازاد بودن فک کنم بوده نطفه دار نشده بودن ولی الان مشکل بزرگتری دارم مادهه تو بدنش قشنگ معلومه تخم داره خیلی هم تحرک نداره جکار کنم تخمشو بزاره بزارم بره تو استراحت بهشون برسم دوباره لونه بزارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16254
    بازم میگم برای پرنده لازم نیست هر روز جوانه بدی هر غذایی زیادیش مضر هست
    سلام بر حسين آقا،
    خسته ات كردم ، حسين آقا!!
    ظرف ارزن بعنوان ظرف غذاى ثابت تو قفس هست؟؟ و در كنارش ظرف ميوه و جوونه بگذارم؟؟
    يا نه وقتى قراره تو اين روز، ميوه بخوره ، ظرف ارزن رو بردارم؟؟
    روز اول رو با ميوه، سيب و گلابى و انگور و هويج رنده شده شروع كردم و روش هم مقدارى ارزن پاشيدم، چون ارزن رو مطمئن بودم كه دوس دارن و ديدم خيلي كم ميوه هم خوردن.

بهر حال ممنونم

تهيه و ارسال با آيفون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan98 نمایش پست ها
    سلام.
    امروز بعد از گذشت 1 ماه دوره تخم گذاری تخم هارئ شکستم دیدم هیج خبری توشون نبوده بیخودی روشون خوابیده بوددن دلیلش چی میتونه باشه به خاطر اینکه ازاد بودن فک کنم بوده نطفه دار نشده بودن ولی الان مشکل بزرگتری دارم مادهه تو بدنش قشنگ معلومه تخم داره خیلی هم تحرک نداره جکار کنم تخمشو بزاره بزارم بره تو استراحت بهشون برسم دوباره لونه بزارم
    سلام.اگر از نروماده بودن مطمعنید٬از بالغ بودن نر مطمعنید؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام بر حسين آقا،
    خسته ات كردم ، حسين آقا!!
    ظرف ارزن بعنوان ظرف غذاى ثابت تو قفس هست؟؟ و در كنارش ظرف ميوه و جوونه بگذارم؟؟
    يا نه وقتى قراره تو اين روز، ميوه بخوره ، ظرف ارزن رو بردارم؟؟
    روز اول رو با ميوه، سيب و گلابى و انگور و هويج رنده شده شروع كردم و روش هم مقدارى ارزن پاشيدم، چون ارزن رو مطمئن بودم كه دوس دارن و ديدم خيلي كم ميوه هم خوردن.

بهر حال ممنونم

تهيه و ارسال با آيفون
    سلام.ظرف دانه های خشک همیشه باید توی قفس باشه و ظرف میوه وسبزی هم درکنارش توی قفس قراربگیره.

صفحه 58 از 137 نخستنخست ... 8394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677108 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)