صفحه 20 از 137 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383970120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 1363
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    MAGY سگ میکس پاکوتاه
    شماره عضویت
    14484
    دوستان همه ی طوی کوتوله ها گاز میگیرن؟ اخه من تازه میخواستم بگیرم یدونه اگه گاز میگیرن نگیرم یهو چشم آدم رو گاز بگیره چی...

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط xMAGYx نمایش پست ها
    دوستان همه ی طوی کوتوله ها گاز میگیرن؟ اخه من تازه میخواستم بگیرم یدونه اگه گاز میگیرن نگیرم یهو چشم آدم رو گاز بگیره چی...
    اول اینکه برزیلی گزینه ی مناسبی برای رام و دستی کردن نیست چون چندان تمایلی برای صمیمیت با انسان از خودش نشون نمیده و بیشتر به هم نوعان خودش روی خوش نشون میده.ولی اگر جوجه باشه میشه روی رام کردنش حساب کرد.
    دوم اینکه دوست عزیز همه ی طوطی ها ممکنه یک زمانی گاز بگیرن.حتی اگر رام رام باشن.پس به هیچ وجه نباید به چشم نزدیکشون کرد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کامپسوناتوس
    شماره عضویت
    7781
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.تشخیص جنسیت در بین طوطی برزیلی ها سخت تر هست نسبتا.البته استخوان نزدیک مقعد ماده نسبت به نر باز و شکل هفتی داره.از طرفی جمجمه ی ماده ها کوچکتر هست.
    برای اطمینان بهتره پر سینه ی هردو پرنده رو به کلینیک ببریدتا جنسیتشون رو بگن بهتون.توی گله معمولا نر ها دنبال ماده ی مورد نظرشون هستن.اگر ممکنه عکسی ارائه بدید.
    سلام دوست عزيز

از دو ويتامين كه گفتيد فقط ad3e پيدا كردم با هزار زحمت
    ويتامين e هيچكس نداشت و ميگفتيد قيمت خيلي بالاي داره و گفتند با خريد ad3e ديگه نيازي به e نيست درسته؟

بعضي ها ميگفتن از نوع انسانيش استفاده كنيد ايرادي نداره

بعد دوره اي كه روي بطري نوشته شده بود سه تا پنج روز هست و بايد در ابشون حل بشه منتها امروز اصلا از اب نخوردن بايد چند روز استفاده كنم؟

ولي ولع خوبي براي خودن كافيشه شاهدانه ارزن و كتان دارند (تا ته ميزنن به بدن)

برنامه غذايي گذاشتم تا هر روز يك غذا خاص داشته باشند طبق گفته شما

جوانه گندم _هويج و جعفري_ ماش ابپز_هويج و جعفري_ جوانه گندم_ماش ابپز_ ميوه مثلا سيب به نظر شما خوبه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کامپسوناتوس
    شماره عضویت
    7781
    يادم رفت ببخشيد هزينه ازمايش چقدر هست ؟

كجا بايد ببرم براي ازمايش؟

عكس هم به زودي ميزارم

بازم ممنونم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-adel نمایش پست ها
    يادم رفت ببخشيد هزينه ازمايش چقدر هست ؟

كجا بايد ببرم براي ازمايش؟

عكس هم به زودي ميزارم

بازم ممنونم
    هزینه ی ازمایش فکر میکنم 20و30 تومن باشه
    قبل رفتن به کلینیک حتمن زنگ بزنید و بپرسید چون خیلی از کلینیک ها هنوز این کارو انجام نمیدن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-adel نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز

از دو ويتامين كه گفتيد فقط ad3e پيدا كردم با هزار زحمت
    ويتامين e هيچكس نداشت و ميگفتيد قيمت خيلي بالاي داره و گفتند با خريد ad3e ديگه نيازي به e نيست درسته؟

بعضي ها ميگفتن از نوع انسانيش استفاده كنيد ايرادي نداره

بعد دوره اي كه روي بطري نوشته شده بود سه تا پنج روز هست و بايد در ابشون حل بشه منتها امروز اصلا از اب نخوردن بايد چند روز استفاده كنم؟

ولي ولع خوبي براي خودن كافيشه شاهدانه ارزن و كتان دارند (تا ته ميزنن به بدن)

برنامه غذايي گذاشتم تا هر روز يك غذا خاص داشته باشند طبق گفته شما

جوانه گندم _هويج و جعفري_ ماش ابپز_هويج و جعفري_ جوانه گندم_ماش ابپز_ ميوه مثلا سيب به نظر شما خوبه
    بله قطره ی ad3e حاوی ویتامین ای هم هست و کفایت میکنه.در دادن سبزیجات و میوه جات هم زیاده روی نکنید.مثلا حبوبات یا جوانه های آبپز بیشتر از بیست تا دونه بهشون ندید.اما حتماتوی برنامه غذاییشون استفاده کنید خیلی عالیه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی،جفت عروس هلندی
    شماره عضویت
    12411
    نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin.gh نمایش پست ها
    با سلام و تشکر ازاینکه لطف کردید وقت گذاشتید و جواب سوال منو دادید

خدا رو شکر غذا خوردن جوجو من کمی بهتر شده و کم کم داره ارزن میخوره ولی تخمه خوردن هنوز بلد نیست و فقط پوستشو خرد میکنه و هیچ توجهی به مغزش نداره ولی راستش مشکل اصلی من با گاز گرفتن اشه که در مقابل غذا خوردن اش چیزی نیست ( من به شخصه حاضرم تا اخر عمرم در خدمت اش باشم و بهش غذا بدم ولی ایشون انقد دست و گردن و صورت ما رو مورد عنایت خاصه خودشون قرار ندارن )
    یک بار سعی کردم وقتی بی دلیل گاز میگیره مثلا به عنوان تنبیه بذارمش داخل قفس که همون بار اول در عرض چند دقیقه یاد گرفت چه جوری در قفس باز کنه بعدم انتقام سختی از ما بگیره
    اگه راهنماییم کنید که این مشکل حل کنم واقعا ممنونتون میشم

این هم عکس طوطی عزیز من ببخشید که کیفیت اش خوب نیست

طوطی من هم همینطور بود.
    این طوطی ها وقتی به سن بلوغ نزدیک میشن یخورده بازیگوش و همش گاز میگیرن تا حدی که من از اهلی کردن طوطیم ناامید شده بودم
    اصلا پیشم نمی مون و دستمو گاز میگرفت تا ولش کنم
    گوش و بینی نزدیکشون ببری گاز میگیرن ولی طوطی من حتی با مژه ی من بازی میکنه و اصلا با چشم و لب کاری نداره.
    یه خورده تحمل کنی امکان نداره خوب بشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی-لاک پشت-مار-
    شماره عضویت
    14692
    سلام یکی از پرنده فروشان مشهد تو خونش برزیلی پرورش میده خودش گفت اگر الان زنگ بزنم خونه برات 6 تا جوجه سرلاکی برزیلی میاره بنظرتون از این اقا یه جفت بخرم قیمت جفت هم 300 به بالا هست این اقا کلا تو پروش طوطی ماهره چند جفت ملنگو رنگی هم داره من فقط به دو نفر تو مشهد مطمعنم یکیش اینه یکی دیگه هم پرنده های استسنایی میاره الان هم یه جفت ماکاعو داره .کسی تو مشهد پرورش برزیلی یا یک جفت داره یا کسی رو میشناسه بفروشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan23 نمایش پست ها
    سلام یکی از پرنده فروشان مشهد تو خونش برزیلی پرورش میده خودش گفت اگر الان زنگ بزنم خونه برات 6 تا جوجه سرلاکی برزیلی میاره بنظرتون از این اقا یه جفت بخرم قیمت جفت هم 300 به بالا هست این اقا کلا تو پروش طوطی ماهره چند جفت ملنگو رنگی هم داره من فقط به دو نفر تو مشهد مطمعنم یکیش اینه یکی دیگه هم پرنده های استسنایی میاره الان هم یه جفت ماکاعو داره .کسی تو مشهد پرورش برزیلی یا یک جفت داره یا کسی رو میشناسه بفروشه
    سلام.شما هدفتون خرید چی هست؟جفت جوجه یا جفت بالغ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی-لاک پشت-مار-
    شماره عضویت
    14692
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.شما هدفتون خرید چی هست؟جفت جوجه یا جفت بالغ؟
    راسش خودم هم موندم چیکار کنم یک جوجه بگیرم اهلیش کنم یا یک جفت بگیرم اگه بشه ازشون جوجه بگیرم .ایا احتمال جوجه دادنش برای من که خیلی اطلاعات از برزیلی جمع کردم کار سختی هست چون من تاحالا از هیچ پرنده ای جوجه نگرفتم و وقتش هم نداشتم ولی الان موندم چیکار کنم

صفحه 20 از 137 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383970120 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)