کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی و کاسکو
    شماره عضویت
    24558
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    به سوالات پاسخ بدید تا علت مشخص بشه.
    از تغذیه کم نذاشتم برای برزیلی ها سری قبل تخم 5 تا گذاشتن که همه جوجه کامل بودن اما داخل تخم خارج نشدن این سری بهشون استراحت دادم خوب رسیدگی کردم که این سری 7 تخم گذاشتن حوله خیس هم رو قفس گذاشتم یکسری هم تخم ها رو اسپری کردم الان هم حوله خیس رو قفس هست 22 روز شده اما هنوز از تخم خارج نشدن تخم ها هم احتمال قوی جوجه هستن چون کدر شدن یعنی این سری هم ممکنه از تخم خارج نشن در ضمن زمانی که این ها رو خریدم پیش صاحب خودشون 5 تا جوجه داشتن کاری خاصی الان باید انجام بدم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak00 نمایش پست ها
    از تغذیه کم نذاشتم برای برزیلی ها سری قبل تخم 5 تا گذاشتن که همه جوجه کامل بودن اما داخل تخم خارج نشدن این سری بهشون استراحت دادم خوب رسیدگی کردم که این سری 7 تخم گذاشتن حوله خیس هم رو قفس گذاشتم یکسری هم تخم ها رو اسپری کردم الان هم حوله خیس رو قفس هست 22 روز شده اما هنوز از تخم خارج نشدن تخم ها هم احتمال قوی جوجه هستن چون کدر شدن یعنی این سری هم ممکنه از تخم خارج نشن در ضمن زمانی که این ها رو خریدم پیش صاحب خودشون 5 تا جوجه داشتن کاری خاصی الان باید انجام بدم
    سلام .عرض كردم سوالات رو پاسخ بديد بتونم كمك كنم . از تغذيه كم نذاشتيد كه جواب مشخص نيست. ميخوام بدونم دقيقا چه مكملهايي مصرف ميكنن ؟ دما و رطوبت چند درجه است ؟ اينها اگر حساب شده نباشه كه متوجه نميشيم مشكل از كجاست . بايد دماسنج بزاريد كه دما و رطوبت چند درجه است . تفاوت در هر كدوم ميتونه منجر به ضخيم يا نازك شدن پوسته خارجي يا داخلي يا تبخير مايع موجود در تخم بشه.افزایش میزان کلسیم جیره هم باعث ضخیم شدن پوسته ، ناتوانی در شکستنش و خفگی جوجه میشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی و کاسکو
    شماره عضویت
    24558
    سلام .عرض كردم سوالات رو پاسخ بديد بتونم كمك كنم . از تغذيه كم نذاشتيد كه جواب مشخص نيست. ميخوام بدونم دقيقا چه مكملهايي مصرف ميكنن ؟ دما و رطوبت چند درجه است ؟ اينها اگر حساب شده نباشه كه متوجه نميشيم مشكل از كجاست . بايد دماسنج بزاريد كه دما و رطوبت چند درجه است . تفاوت در هر كدوم ميتونه منجر به ضخيم يا نازك شدن پوسته خارجي يا داخلي يا تبخير مايع موجود در تخم بشه.افزایش میزان کلسیم جیره هم باعث ضخیم شدن پوسته ، ناتوانی در شکستنش و خفگی جوجه میشه.
    تنها کسی که مشکل من و تونست حل کنه شما بودی دوست عزیز دو روز قبل از تولد تخم ها رو اسپری کردم امروز جوجه اول از تخم خارج شد برای تغذیه جوجه ها چه باید بهشون بوم خیلی ممنون از سایت توپ شما منتظر جوابم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کوتوله
    شماره عضویت
    25112
    سلام. اشتهاش تغییری نکرده؟ اسهال نیست ؟ دمای منزل مناسبه؟ علائم سرماخوردگی نداره؟

برای دستی شدنشون خیلی زوده . مقالات اموزشی انجمن رو بخونید.

http://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=1283
    اشتهاش تغییر نکرده و فکرنمیکنم اسهال شده باشه ... از علائم سرماخوردگی چیزی نمیدونم دمای خونه وقتی خودمون هستیم خنکه زیر کولر گذاشتم که سردشون بشه نه گرمشون بشه (از پنجره فاصله دادم) اما وقتایی که خونه نباشم کنی خونه گرم میشه اما باز بهتر بیرونه من قم میشینم هوای بیرون خیلی از داخل خونه گرمتر و داغ‌تره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی و کاسکو
    شماره عضویت
    24558
    جواب منم بدید ممنون میشم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    25096
    سلام دوست عزیز خداروشکر با روش های تغذیه ای که گفتین طوطیم داره خیلی خوب تغذیه میکنه
    فقط هنوز اونقدی قدرت نداره ک بذارمش داخل قفس نه میتونه خوب بپره نه جوریه که بتونه از در و دیوارش بالا بره البته که میتونه ولی فک میکنم خسته شه
    فقط مونده کامل دونشو بخوره یعنی یاد بگیره پوست ارزن و کتاتو در بیاره و ببرمش تو قفس
    راستی احساس میکنم لای پراش یچیزی مثل شوره سر انسان هست
    خودشم زیاد نمیخارونه اما یکی 2 بار یسری حشره خیلی کوچیک تر از مورچه هم تو جعبش دیدم که تقریبا شبیه مورچه ان و یمقدار چشمم ترسید ک نکنه جوجو انداخته باشه!!!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahra khanoom نمایش پست ها
    اشتهاش تغییر نکرده و فکرنمیکنم اسهال شده باشه ... از علائم سرماخوردگی چیزی نمیدونم دمای خونه وقتی خودمون هستیم خنکه زیر کولر گذاشتم که سردشون بشه نه گرمشون بشه (از پنجره فاصله دادم) اما وقتایی که خونه نباشم کنی خونه گرم میشه اما باز بهتر بیرونه من قم میشینم هوای بیرون خیلی از داخل خونه گرمتر و داغ‌تره
    ببخشید طوطی ها رو گذاشتید زیر کولر؟؟؟!!!! خواهر عزیزم طوطی متعلق به منطقه گرمسیره نباید جای خنک قرار بگیره. هر پرنده ای اگر مقابل کولر باشه بشدت بیمار میشه. خواهشا جای نگهداریشونو تغییر بدید. هوای ملایم منزل براشون کافیه حتما نباید خنک باشه. این گرما باعث میشه میل به ابتنی پیدا کنن که براشون مفیده.

علائم سرماخوردگی ، اسهال تقریبا سبز، ترشحات چشمی و بینی ، لرزش و پف الودگی ، بی اشتهایی، عطسه ، مشکلات تنفسی مثل تنفس با دهان باز ، صدای گرفته ، قطع اواز یا خس خس سینه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی و کاسکو
    شماره عضویت
    24558
    ببخشید طوطی ها رو گذاشتید زیر کولر؟؟؟!!!! خواهر عزیزم طوطی متعلق به منطقه گرمسیره نباید جای خنک قرار بگیره. هر پرنده ای اگر مقابل کولر باشه بشدت بیمار میشه. خواهشا جای نگهداریشونو تغییر بدید. هوای ملایم منزل براشون کافیه حتما نباید خنک باشه. این گرما باعث میشه میل به ابتنی پیدا کنن که براشون مفیده.

علائم سرماخوردگی ، اسهال تقریبا سبز، ترشحات چشمی و بینی ، لرزش و پف الودگی ، بی اشتهایی، عطسه ، مشکلات تنفسی مثل تنفس با دهان باز ، صدای گرفته ، قطع اواز یا خس خس سینه .
    پست های بالا جواب سوال من و بدید ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    تنها کسی که مشکل من و تونست حل کنه شما بودی دوست عزیز دو روز قبل از تولد تخم ها رو اسپری کردم امروز جوجه اول از تخم خارج شد برای تغذیه جوجه ها چه باید بهشون بوم خیلی ممنون از سایت توپ شما منتظر جوابم
    تا 10 روز اول تخم مرغ ابپز تغذیه اصلیه و در کنارش تغذیه متنوعی که در لیست براتون گذاشته بودم در اختیار والدین بزارید. جوانه ها و پلت هم ( اگر در برنامشون هست ) ازاوایل هفته دوم تولد ، غلات و حبوبات کاملا پخته و نرم شده هم (1_2 بار در هفته ) از روز 14 به بعد اضافه کنید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    پست های بالا جواب سوال من و بدید ممنون
    اجازه بدید پاسخها رو به ترتیب مینویسم. عجله نکنید و پست اسپم نزنید ممنون

صفحه 123 از 137 نخستنخست ... 2373104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)