صفحه 11 از 137 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293061111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 1363
    همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    ممنون از راهنماییتون
    من کلا میخوام ی پرنده بگیرم ک اگر نتونستم باهاش کنار بیام ، ردش کنم بره . اما اگه خوشم اومد ، یکی دیگه میگیرم ک ایشالا جفت بشن .
    راستش از همون اول نظرم روی جوجه بود ، حالا چ برزیلی بخوام بگیرم چ عروس ، میخواستم جوجه شو بگیرم . چون تا اونجا ک میدونم ، اگه قراره ب ی پرنده چیزی آموزش داده بشه ، بهتره ک از جوجگی آموزش داده بشه . با این حال میفرمایین جوجه ی عروس زودتر رام میشه یا جوجه برزیلی ؟؟؟
    در ضمن با توجه ب این ک عروس جثه بزرگتری نسبت ب برزیلی داره ، مقدار گرده ای هم ک پخش میکنه بیشتره ( اینو تو ی سایت خوندم ، حالا نمیدونم این گرده شون واسه آدم اصلا ضرر داره یا نه )
    بعد ی مقاله دیگه خونده بودم ( نمیدونم تو این سایت بود یا نه )نوشته بود ک هوش برزیلی در حد طوطی های ماکاءو و زود آموزش و یاد میگیره .
    بازم هرچی ک شما اساتید صلاح بدونید ، میگیرم . چون من ک تجربه ای ندارم .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezza نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    من کلا میخوام ی پرنده بگیرم ک اگر نتونستم باهاش کنار بیام ، ردش کنم بره . اما اگه خوشم اومد ، یکی دیگه میگیرم ک ایشالا جفت بشن .
    راستش از همون اول نظرم روی جوجه بود ، حالا چ برزیلی بخوام بگیرم چ عروس ، میخواستم جوجه شو بگیرم . چون تا اونجا ک میدونم ، اگه قراره ب ی پرنده چیزی آموزش داده بشه ، بهتره ک از جوجگی آموزش داده بشه . با این حال میفرمایین جوجه ی عروس زودتر رام میشه یا جوجه برزیلی ؟؟؟
    در ضمن با توجه ب این ک عروس جثه بزرگتری نسبت ب برزیلی داره ، مقدار گرده ای هم ک پخش میکنه بیشتره ( اینو تو ی سایت خوندم ، حالا نمیدونم این گرده شون واسه آدم اصلا ضرر داره یا نه )
    بعد ی مقاله دیگه خونده بودم ( نمیدونم تو این سایت بود یا نه )نوشته بود ک هوش برزیلی در حد طوطی های ماکاءو و زود آموزش و یاد میگیره .
    بازم هرچی ک شما اساتید صلاح بدونید ، میگیرم . چون من ک تجربه ای ندارم .
    شما اطلاعات خوبی کسب کردید و این کار رو برای خودتون راحت تر میکنه.اگر توی خونه کسی رو دارید که مستعد بیماری تنفسی هست گرده های عروس میتونه دردسر ساز بشه در آینده براتون اما در مورد آموزش پذیری و وابستگی عروس خیلی نسبت به برزیلی جلوتره و بسیار میزان رام شدنش بیشتره نسبت به برزیلی.اما برزیلی هم اگر از جوجگی که تازه دون خور میخواد بشه باهاش کار بشه رام میشه.سرنگی باشه که چه بهتر.اما این رو هم بگم خدمتت که قدرت سخنگویی برزیلی بشدت ضعیفه ولی عروس چند کلمه ای یاد میگیره.

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    شما اطلاعات خوبی کسب کردید و این کار رو برای خودتون راحت تر میکنه.اگر توی خونه کسی رو دارید که مستعد بیماری تنفسی هست گرده های عروس میتونه دردسر ساز بشه در آینده براتون اما در مورد آموزش پذیری و وابستگی عروس خیلی نسبت به برزیلی جلوتره و بسیار میزان رام شدنش بیشتره نسبت به برزیلی.اما برزیلی هم اگر از جوجگی که تازه دون خور میخواد بشه باهاش کار بشه رام میشه.سرنگی باشه که چه بهتر.اما این رو هم بگم خدمتت که قدرت سخنگویی برزیلی بشدت ضعیفه ولی عروس چند کلمه ای یاد میگیره.

درمورد گرده ک خیر ، خداروشکر اینطور کسی رو نداریم .
    درمورد سخنگویی هم سخنگویی اصلا برام مهم نیست . فقط میخوام ی پرنده ای باشه ک خیلی زود ( نسبت ب بقیه طوطی ها ) رام بشه .
    یعنی شمما میفرمایین اگر قرار ی جوجه ی تازه دونخور شده بگیرم ، عروس بگیرم ؟؟؟؟
    بازم ممنون ک وقت گذاشتین و جواب دادین .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    درمورد گرده ک خیر ، خداروشکر اینطور کسی رو نداریم .
    درمورد سخنگویی هم سخنگویی اصلا برام مهم نیست . فقط میخوام ی پرنده ای باشه ک خیلی زود ( نسبت ب بقیه طوطی ها ) رام بشه .
    یعنی شمما میفرمایین اگر قرار ی جوجه ی تازه دونخور شده بگیرم ، عروس بگیرم ؟؟؟؟
    بازم ممنون ک وقت گذاشتین و جواب دادین .
    اگر زود تر رام شدنش براتون مهم هست پس بهتره عروس بگیرید هم خیلی سریع رام میشه هم صر و صداش کمتره برزیلی یکم لج باز و یک دنده هست بعضی وقتها قاطی میکنه عروس خیلی زود با آدم انس میگیره

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    Fishes - Budgerigar - Finch
    شماره عضویت
    11139
    سلام آقا رضا
    منم پیشنهاد میکنم که یه عروس بگیرید چون سر و صدای کوتوله ها نسبت به عروس خیلی زیاد تره و گاهی جیغ هایی میکشن که ...
    اما از نظر رام و اخت شدن هم باز عروس خیلی بهتره .
    باز هم تصمیم با خودتونه و بستگی به این داره که شما به کدوم یک علاقه ی بیشتری داشته باشید چون علاقه باعث میشه خیلی از معایبی که از نظر بنده و سایر دوستان عنوان میشه از نظر شما یک حسن باشه.
    اما بازم میگم که عروس هلندی یه چیزه دیگس .

موفق باشید

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    سلام
    از همه عزیزانی ک راهنمایی کردن و عزیزانی ک راهنمایی نکردن ، تشکر میکنم .

راستش از همون اول
    ، نظر من کوتوله بود . ولی انگار نظر شما دوستای گل ، عروسه و منم ب نظر شما احترام میذارم .
    بابت سر و صدای کوتوله عرض کنم ک ، خداروشکر خونه مون آپارتمان نیست و همه اعضای ساختمون ، خونواده خودمون هستن .
    بعد از طرفی هم راستش از قیافه عروس خیلی خوشم نمیاد ( احتمالا بد سلیقه م ) .
    نمیدونم اگه این خصوصیاتی ک دوستان از عروس گفتن ، توی کوتوله خیلی کمرنگ تره ، همین امروز برم ی عروس بگیرم .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    سلام

راستش از همون اول
    ، نظر من کوتوله بود . ولی انگار نظر شما دوستای گل ، عروسه و منم ب نظر شما احترام میذارم .
    بابت سر و صدای کوتوله عرض کنم ک ، خداروشکر خونه مون آپارتمان نیست و همه اعضای ساختمون ، خونواده خودمون هستن .
    نمیدونم اگه این خصوصیاتی ک دوستان از عروس گفتن ، توی کوتوله خیلی کمرنگ تره ، همین امروز برم ی عروس بگیرم .
    همه اعضا خانواده خودتون هستند درست ولی وقتی صبح زود شروع کرد به صر و صدا دادن اونوقت کل خانواده خدمتت میرسن
    بعد هم ببین خودت تو دلت چی دوست داری اگر بخوای به نظر ما فقط بسنده کنی و اون چیزی که تو دل خودت نیست رو بخری بعد یک مدت ازش سیر میشی و میگی کاش همون برزسلس رو خریدم من خودم چون حوصله سر و ثدای برزیلی رو ندارم عروس رو خیلی بیشتر ترجیح میدم مخصوصا هم بهتر و بیشتر میتونه کلمات یاد بگیره هم خیلی زود رام و اهلی میشه پس هر چیزی خودت دوست داری بخر پس فردا نیای بگی بخاطر شماها عروس گرفتم پیمونم که ما هم در جواب میگیم

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    همه اعضا خانواده خودتون هستند درست ولی وقتی صبح زود شروع کرد به صر و صدا دادن اونوقت کل خانواده خدمتت میرسن
    بعد هم ببین خودت تو دلت چی دوست داری اگر بخوای به نظر ما فقط بسنده کنی و اون چیزی که تو دل خودت نیست رو بخری بعد یک مدت ازش سیر میشی و میگی کاش همون برزسلس رو خریدم من خودم چون حوصله سر و ثدای برزیلی رو ندارم عروس رو خیلی بیشتر ترجیح میدم مخصوصا هم بهتر و بیشتر میتونه کلمات یاد بگیره هم خیلی زود رام و اهلی میشه پس هر چیزی خودت دوست داری بخر پس فردا نیای بگی بخاطر شماها عروس گرفتم پیمونم که ما هم در جواب میگیم

یا علی دادا
    شما همین ک وقت گذاشتی و جواب منو دادی ، برام خیلی ارزش داره .
    یکم دیگه صبر میکنم ک ایشالا ی جوجه عروس خوشگل بیارم تو خونه مون .

بازم ممنون

همکار قدیمی (مترجم انجمن پارسی پت)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق سگ
    شماره عضویت
    11030
    سلام

راستش از همون اول

انتخاب یه نژاد از طوطی برای نگهداری کاملا سلیقه ایه..
    شما همون کوتوله رو بخر..
    اگه عروس بخری چند وقت بعد پشیمون میشی و میری کوتوله میخری..
    اگه تک نگه داری سرو صدای چندانی نداره..قابل تحمله..
    من خودم مرغ عشق که میخواستم بخرم همه میگفتن خیلی سر و صدا داره.. اما چون تک نگه میدارم اصلا صداش در نمیاد.. شاید در روز کلا 2ساعت ریزه خونی کنه که اصلا آزار دهنده نیست
    در ضمن چون شما علاقه دارین این چیزا اصلا به چشمتون نمیاد.. سخن گویی هم که گفتین براتون ملاک نیست
    چیزی که بهش علاقه دارین و بخرین
    برزیلی هم دستی میشه.. یه جوجش و بخرین باهاش کار کنین.. شاید یه کم طول بکشه اما بالاخره باهاتون اخت میشه..
    قیمتش 100 تا 150
    موفق باشین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی،جفت عروس هلندی
    شماره عضویت
    12411
    سلام عروس هم تحرکش کم تر از کوتوله هست هم صداش.
    طوطی کوتوله ی من که خیلی اهلیه . صبح انقد داد میزنه که کل ساختمون بیدار میشن ولی بد بختا اعتراضی تا حالا نکردن.

به نظر من عروس بگیر چون برزیلی طاقت آدم رو سر میاره.

اگه خیلی اعصاب داری کوتوله بگیر.
    و وقتی بزرگ میشن صداشون بیشتر و بیشتر میشه

صفحه 11 از 137 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293061111 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)