کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فیشر ، مرغ عشق ، همستر
    شماره عضویت
    21611
    سلام من دو هفته ای میشه 1 جفت فیشر خریدم از مغازه . گفت جفت خوردن . این دوتا هم پیش هم بودن و بقیه فیشر ها تو قفس جدا . از روزی که آوردمشون کارهاشون شبیه همه مخصوصا صدا کردنشون هیچ تفاوتی نداره و کلفت و نازکه تقریبا صداهاشون . 2 روز بعد لونه را براشون گذاشتم سریع رفتن توش دوتایی . پوشال ریختم کف لونه یکمشو ریختن بیرون و پوسته تخمه و خود تخمه ها را بردن تو لونه و کاغذ هارا تیکه تیکه کردن تو لونشون . یکیشون که بیشتر تو لونس و شبا با هم میرن تو لونه ... چقدر میشه اطمینان داشت که اینا واقعا جفت هستن ؟؟؟ همو هم خیلی تمیز میکنن ولی شنیدم این دلیل جفت بودن نیست . ممنون میشم جواب بدین

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza03304 نمایش پست ها
    سلام من دو هفته ای میشه 1 جفت فیشر خریدم از مغازه . گفت جفت خوردن . این دوتا هم پیش هم بودن و بقیه فیشر ها تو قفس جدا . از روزی که آوردمشون کارهاشون شبیه همه مخصوصا صدا کردنشون هیچ تفاوتی نداره و کلفت و نازکه تقریبا صداهاشون . 2 روز بعد لونه را براشون گذاشتم سریع رفتن توش دوتایی . پوشال ریختم کف لونه یکمشو ریختن بیرون و پوسته تخمه و خود تخمه ها را بردن تو لونه و کاغذ هارا تیکه تیکه کردن تو لونشون . یکیشون که بیشتر تو لونس و شبا با هم میرن تو لونه ... چقدر میشه اطمینان داشت که اینا واقعا جفت هستن ؟؟؟ همو هم خیلی تمیز میکنن ولی شنیدم این دلیل جفت بودن نیست . ممنون میشم جواب بدین
    سلام ، تشخيص جنسيت فيشر كار مشكليه. هيچكدوم از دلاليلي هم كه فرموديد نشونه جفت شدن و نر و ماده بودنشون نيست . چون اين رفتار در دو فيشر ماده هم ديده ميشه. تضميني ترين راه ، تست dna هست .

تعيين جنسيت فيشرhttps://www.parsipet.ir/showthread.php?t=30319

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    21632
    سلام خسته نیاشید من ۲هفتس ۱جفت طوطی برزیلی گرفتم الان واسشون لونه گذاشتم سر همو میخوارونند ولی ندیدم جفت گیری کنن آیا موقع خوبی که الان گذاشتم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.charsin نمایش پست ها
    سلام خسته نیاشید من ۲هفتس ۱جفت طوطی برزیلی گرفتم الان واسشون لونه گذاشتم سر همو میخوارونند ولی ندیدم جفت گیری کنن آیا موقع خوبی که الان گذاشتم
    سلام، تشكر. خيلي عجله داريد . فيشر ها جفتشون رو از بين گروه انتخاب ميكنن و اگر قصد خريد داشته باشيد ، بايد يك جفت تضمين شده كه حداقل يك دوره جوجه داده باشند تهيه كنيد . اين رفتاري هم كه ازشون ميبينيد در صورتي نشونه جفت بودنه كه أولا از جنسيتشون مطمئن باشيد ، دوم از جفت بودنشون از ابتدا . چون اين رفتارها در دو جنس ماده هم ديده ميشه حتي جفتگيري . يا اگر هم نر و ماده باشن ، شايد علاقه اي در بين نباشه و فقط دو دوست خوب باشن حتي با ديدن رفتارهاي عاشقانه.

دو فيشر هيچموقع به سرعت جفتگيري نميكنن و شايد چندين ماه انتخابشون و توليد مثلشون زمان ببره . بنابراين عجله نكنيد ، اول از جنسيت و سنشون اطمينان پيدا كنيد و بعد از اون تقويت و صبر .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    21632
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام، تشكر. خيلي عجله داريد . فيشر ها جفتشون رو از بين گروه انتخاب ميكنن و اگر قصد خريد داشته باشيد ، بايد يك جفت تضمين شده كه حداقل يك دوره جوجه داده باشند تهيه كنيد . اين رفتاري هم كه ازشون ميبينيد در صورتي نشونه جفت بودنه كه أولا از جنسيتشون مطمئن باشيد ، دوم از جفت بودنشون از ابتدا . چون اين رفتارها در دو جنس ماده هم ديده ميشه حتي جفتگيري . يا اگر هم نر و ماده باشن ، شايد علاقه اي در بين نباشه و فقط دو دوست خوب باشن حتي با ديدن رفتارهاي عاشقانه.

دو فيشر هيچموقع به سرعت جفتگيري نميكنن و شايد چندين ماه انتخابشون و توليد مثلشون زمان ببره . بنابراين عجله نكنيد ، اول از جنسيت و سنشون اطمينان پيدا كنيد و بعد از اون تقويت و صبر .
    من ۱جفت صورت هلویی گرفتم قبلا هم تخم گذاشتن از جفت بودنشون ۱۰۰%مطمعنم الانم میرن تو لونه و در میان بعضی مواقعه حدود ۱ساعت تو لونه میمونن بنظرتون الان در لونه رو ببندم؟

Sent from my SM-J710F using پارسی پت mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.charsin نمایش پست ها
    من ۱جفت صورت هلویی گرفتم قبلا هم تخم گذاشتن از جفت بودنشون ۱۰۰%مطمعنم الانم میرن تو لونه و در میان بعضی مواقعه حدود ۱ساعت تو لونه میمونن بنظرتون الان در لونه رو ببندم؟

چرا ببنديد؟ شايد دارن تدارك ميبينن براي اماده شدن. دو هفته بهشون فرصت بديد اگر جفتگيري نكردن در لانه رو ببنديد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    21632
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    چرا ببنديد؟ شايد دارن تدارك ميبينن براي اماده شدن. دو هفته بهشون فرصت بديد اگر جفتگيري نكردن در لانه رو ببنديد.
    واسشون تو لونه خاک اره هم ریختم ماده میره تو لونه خاک اره هارو جدا میکنه یکمشم ریخت بیرون
    مرسی از اینکه جواب دادین ❤

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    love bird
    شماره عضویت
    21633
    سلام
    روز بخير
    من تازه اين پرنده رو خريداري كردم
    دوتا رنگ خريدم
    يكي آبي و اون يكي سبز
    پرنده سبز رنگ سمت غذا نميره
    ولي آبي رنگه غذا و سبزيجات و هر چي جلوش ميزارم رو ميخوره
    مشكل سبز رنگه چيه؟؟

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط alighashour نمایش پست ها
    سلام
    روز بخير
    من تازه اين پرنده رو خريداري كردم
    دوتا رنگ خريدم
    يكي آبي و اون يكي سبز
    پرنده سبز رنگ سمت غذا نميره
    ولي آبي رنگه غذا و سبزيجات و هر چي جلوش ميزارم رو ميخوره
    مشكل سبز رنگه چيه؟؟

Sent from my iPhone using Parsipet
    سلام ، سنشون؟ پرنده سبز رنگ ، لرزش ، عطسه ، خس خس سينه يا اسهال داره ؟ پف كرده و خواب الود نيست؟ چشم و بيني مرطوب و چينه دان پُر نيست؟ صداش تغيير نكرده ؟ در كل هر مشكلي ميبينيد توضيح بديد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    21632
    سلام خسته نباشید
    من یه مدت پیش پیام دادم راجبه ۱جفت طوطی برزیلیم قبلن هم جوجه گذاشتن من بعد از ۲ هفته که خریدمشون واسشون لونه گذاشتم ندیدم جفت گیری کنن و فکر کنم بخاطر ترس میرفتن تو لونه البته بعضی موقع گردنه همو میخواروندند الان در لونه رو بعد از ۱ هفته بستم بنظرتون کارم درست بوده؟؟
    واسه تغضیشون میتونم از کدو خوروشتی(کدو‌سبز) استفاده کنم؟؟

صفحه 104 از 137 نخستنخست ... 454858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)