کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    چوب رو نوشتم در بخش عروس هلندي!

شايد جاي لونه رو يا رنگ و اندازشو دوست ندارن ، تغييرش بديد. گاهي نر قبل از لانه سازي با نوك زدن به ديواره هاي لانه أستحكام و وجود انگل رو چك ميكنه.
    پوشال رو براي چي ميخواين ضدعفوني كنيد؟! مگه بسته بندي نيست؟
    پوشال رو از نجاری گرفتم.
    ی بسته دیگه هم از پتشاپ گرفتم گفت ضد باکتری و ایناس.

Sent from my iPhone using parsipet

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    پوشال رو از نجاری گرفتم.
    ی بسته دیگه هم از پتشاپ گرفتم گفت ضد باکتری و ایناس.

Sent from my iPhone using parsipet
    پوشالی که از نجاری گرفتید ممکنه الوده باشه. استفاده نکردنش بهتر از ضدعفونی کردنشه چون عملا کار سختیه . با سرکه و بعد از اون قرار دادن در افتاب تمیز میشه ولی به دردسرش نمی ارزه. پوشال پت شاپ بهتره.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کوتوله
    شماره عضویت
    21374
    سلام من یه جوجه ۳۰ تا ۴۰ روزه فیشر تازه خریدم دو سه روزه میشه اونم عادتی باشه یا نه چون میاد رو من میشینه؟
    قبلا سرنگی بوده ولی الان من با سرنگ فقط میگیرم جلوش میخوره خودش ولی تو این دو روز اصلا صدایی نکرده و همش میخوابه حتی روی من که میشینه هم میحوابه و بی حاله میشه به خاطر عادت نکردن باشه چون هیچ صدایی نداشته حتی من غذا هم بهش با تقلا اینقدر جلوش میگیرم تا بخوره ولی خودش میخوره حالا میخوام بدونم مشکلی وجود داره دلیلش چیه نظرتون رو بگید راهنمایی کنید که چکار کنم؟
    لطفا سریع

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOBINV نمایش پست ها
    سلام من یه جوجه ۳۰ تا ۴۰ روزه فیشر تازه خریدم دو سه روزه میشه اونم عادتی باشه یا نه چون میاد رو من میشینه؟
    قبلا سرنگی بوده ولی الان من با سرنگ فقط میگیرم جلوش میخوره خودش ولی تو این دو روز اصلا صدایی نکرده و همش میخوابه حتی روی من که میشینه هم میحوابه و بی حاله میشه به خاطر عادت نکردن باشه چون هیچ صدایی نداشته حتی من غذا هم بهش با تقلا اینقدر جلوش میگیرم تا بخوره ولی خودش میخوره حالا میخوام بدونم مشکلی وجود داره دلیلش چیه نظرتون رو بگید راهنمایی کنید که چکار کنم؟
    لطفا سریع
    سلام ، پس يعني بي اشتها هست ، ميخوابه ، و بيصداشده.

وضعيت دفعش به چه صورته؟ اسهال هم داره؟ چينه دانش پره؟ لرزش ؟ هر علايمي مشاهده ميكنيد بفرماييد. ولي اين مورد اورژانسيه و بهتره سريعا مراجعه كنيد دامپزشك ، ممكنه عفونت يا انسداد چينه دان باشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کوتوله
    شماره عضویت
    21374
    نه بی اشتها نیست بی صداست و میخوابه البته وقتی بیدار میشه خیلی خوب خمیازه هم میکشه حتی من دیدم که بال هاش رو هم مرتب میکنه دفعش خوبه اسهال نداره چینه دانش تنها وقتی پر میشه غذاش میدیم من میگم شاید به خاطر بچه بودنشه و عادت نداشتن ولی خوب میاد رو بدن و از دست میتونه از سر سرنگ چیزی بگیره یا مثلا سرای میوه رو میخوره فقط صدا نمیکنه میشه در موردش کمک کنید شایدم اصلا مشکلی نباشه

Sent from my SM-J200F using پارسی پت mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    شما گفتيد خيلي تقلا ميكنيد براي غذا دادن !! مطمئنيد براي غذا اشتياق داره؟ الان در عكس هم چينه دانش خيلي پر به نظر مياد! دو قطره سركه سيب با يك سي سي اب گرم و يك قطره عسل تركيب كنيد هم امشب و هم فردا به همين ميزان بعد از غذا بهش بديد . فقط يكبار در روز. وعده ها و حجم غذا هم به اندازه باشه . و تا زماني كه چينه دان خالي نشده وعده بعدي رو شروع نكنيد ، صدا نكردنش هم شايد براي تازه وارد بودنش باشه و هنوز نتونسته ارتباط برقرار كنه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کوتوله
    شماره عضویت
    21374
    نه تقلاش کمتر شده الان هم که میگید چینه دانش پره تازه غذاش دادم ولی بازم اگه میگید چشم من انجام میدم و فکر کنم واقعا خوابش میومده چون الان داره تو جعبش بازی میکنه ولی چیزی که مطمئن نشدم اینه که چرا صدا نمیده مشکل اینه شاید به خاطر اینه که جوه هست و تازه به خونه جدید اومده میشه؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نه تقلاش کمتر شده الان هم که میگید چینه دانش پره تازه غذاش دادم ولی بازم اگه میگید چشم من انجام میدم و فکر کنم واقعا خوابش میومده چون الان داره تو جعبش بازی میکنه ولی چیزی که مطمئن نشدم اینه که چرا صدا نمیده مشکل اینه شاید به خاطر اینه که جوه هست و تازه به خونه جدید اومده میشه؟؟

با مشخصاتي كه گفتيد و اينكه علايم مشكوكي هم نداره ، به نظر نمياد بيمار باشه. به مطلب بالا اضافه كردم كه از تغيير مكان هم ميتونه باشه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کوتوله
    شماره عضویت
    21374
    اره منم فکر نکنم ولی این صدا نکردنش بعد هم ولی از دست ما غذا میگیره نظرتون چیه؟ یه سوال با توجه به اینکه از دست غذا میگیره و اینکه تازه جای جدید اومده خیلی بیارمش تو دست یا بزارم ت جعبش باشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    اره منم فکر نکنم ولی این صدا نکردنش بعد هم ولی از دست ما غذا میگیره نظرتون چیه؟ یه سوال با توجه به اینکه از دست غذا میگیره و اینکه تازه جای جدید اومده خیلی بیارمش تو دست یا بزارم ت جعبش باشه

خوبه كه غذا ميگيره ، يك مرحله از سختي كار طي ميشه اينجور. خيلي ازاد نباشه خيلي هم حبسش نكنيد . ساعات استراحتش توي جعبه باشه وقتي هم كه نياز به بازي داره بيرون . ٣-٤ساعت ازاد باشه در طول روز. لطفا مقاله هايي كه در مورد ايجاد ارتباط ، دستي كردنو اموزش طوطي در انجمن هست ، بخونيد ، پاسخ سوالهاتونو ميگيريد .اجازه بديد فرصت براي پاسخگويي به دوستان ديگه رو هم داشته باشم . تشكر

صفحه 102 از 137 نخستنخست ... 2528384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)