صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    18976

help me please

سلام
    مرغ مینای من چند رز پیش شروع کرد نوک زدن به پاش ، پاشو پانسمان کردیم ولی وقتی باز میکنیم پانسمان باز شروع میکنه نوک زدن بهش، دیگه واقعا نمیدونیم چیکار کنیم ، لطفا کمکم کنید بگید چرا اینطوری میکنه وچیکار کنم خوب شه

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli.gh نمایش پست ها
    سلام
    مرغ مینای من چند رز پیش شروع کرد نوک زدن به پاش ، پاشو پانسمان کردیم ولی وقتی باز میکنیم پانسمان باز شروع میکنه نوک زدن بهش، دیگه واقعا نمیدونیم چیکار کنیم ، لطفا کمکم کنید بگید چرا اینطوری میکنه وچیکار کنم خوب شه
    سلام
    جدید برنامه غذایش و عوض کردید. این علایم نشانه فراوان بودن اهن هست
    بهتر به دامپزشک مراجعه کنید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مينا
    شماره عضویت
    19333
    مرغ ميناي من ديروز ب سفر ابدي رفت ... تا هفته پيش حالش خيلي خوب بود و مثل بلبل حرف ميزد فقط اسهال گرفت و برديمش دكتر گفت كبدش بزرگ شده ب خاطر تغذيه غلط ٣ جا دكتر برديمش گفتن نبايد ب مرغ مينا دون پارس داد چون چربي داره و تو كبدش تجمع پيدا ميكنه و كبدش بزرگ ميشه همين طور هر ٣ دكتر گفتن مينا ب هيچ وجه نبايد ميوه هاي قرمز و نارنجي و مركبات كه آهن و ويتامين سي دارن بخوره حتي قطره بچه كه تو خيلي از سايت ها متاسفانه ميبينم ميگن بايد ب مينا داد اشتباااااااهه اين قطره آهن داره و براي مينا سم هست ب عنوان كسي كه تجربه داره البته تجربه تلخ... ازتون خواهش ميكنم راجع ب تغذيه درست ميناتون اول تحقيق كنيد پيش يه متخصص پرنده كسي كه كارش فقط پرنده باشه و واقعا علمشو داشته باشه بريد تا با يه برنامه غذايي درست جون مينا حفظ بشه و زجر نكشه اين دو روز آخر ميناي من خيلي زجر كشيد اصلا ديگه نميتونست حرف بزنه و ب شدت صداش تو گلويي شده بود و لب ب هيچي نميزد... يادمه خيلي وقت پيش زماني كه سرحال بود يه وقايي روي شكمش ميخوابيد الان ميفهمم ب خاطر كبدش بوده چون اين ٢ روز آخر هم بعضي اوقات رو شكمش ميخوابيد اين يه علامت هشداره دوستان و اينكه اگه اسهال بگيره ممكنه از تغذيه غلط باشه و اينكه در معرض بادو سرما هم نبايد باشه غذاهايي مثل برنج كه هم نمك داره هم چربه نبايد بخوره سبزيجاتي مثل كرفس و اسفناج كه آهن دارن نبايد بخوره ولي ميوه هايي كه آهن و ويتامين سي نداره براش خوبه و بايد ويتامين هم ب بدنش برسه مثل سيب
    خواستم تجربمو بهتون منتقل كنم تا براي ميناي ديگه همچين مسئله اي پيش نياد كه خيلي دردآوره... مراقب ميناهاتون باشيد...

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)