صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از 71 به 75 از 75

موضوع: مرغ عشق من

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    بنده هم از این پس مباحث و توضیحات در خصوص باجریگار رو در تاپیک خودش ادامه میدم اینطوری بهتره. و مباحث پراکنده نخواهد بود. با تشکر از سایر دوستان عزیز

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHESAM نمایش پست ها
    بنده هم از این پس مباحث و توضیحات در خصوص باجریگار رو در تاپیک خودش ادامه میدم اینطوری بهتره. و مباحث پراکنده نخواهد بود. با تشکر از سایر دوستان عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    از دوستانی که لطف میکنن و صادقانه کمک میکنن واقعا ممنون و سپاسگذار ولی دوستان فکر نمیکنید حجم این صفحات از بخش مربوط به خود مرغ عشق داره بیشتر میشه در حالیکه میشه این بحث تخصصی رو توی خود بخش مربوطه ادامه داد.این بخش بیشتر مربوط به معرفی پرنده های خونگی هست و نه بحث تخصصی.موازی کاری چندان برای سایت مفید نیست.ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    منظورشون اینه که ادامه سوالات تو این تاپیک :

http://www.parsipet.ir/thread124-15.html#post80793

هر سوالی داشتید تو این تاپیک بپرسید برای اینکه همه از این سوالا و جوابا استفاده کنن.

این تاپیک هم فقط برای عکس و خاطرات و اتفاقاتی باشه که مربوط به طوطی های شماست
    از تمام دوستانی که تا الان به من لطف کردند وکمکم کردند متشکرم واز این به بعد سوالامو تو بخش مربوط میپرسم. وهمونطوری هم که گفتم بعد از تکمیل شدن این بحثا خلاصه ی سوال ها وجواب هایی که توی این تاپیک هست ومیتونه به درد دیگران بخوره رو توی بخش مربوطه تایپ میکنم
    از همتون ممنونم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    بچه ها مرغ عشقام رفتن...
    منم دیگه مرغ عشق نمیگیرم....
    ولی این وسط میمونه یه قول :من وسط این تاپیک قول دادم که اگر جوجه دادن مطالب داخل این تاپیک رو به یه مقاله تبدیل کنم ولی الان نتیجه نگرفتم حالا اگر مدیران فکر میکنن که مطالب میتونه مفید باشه که سعی میکنم تا چند وقت دیگه بنویسم اما اگر ناقصه واینا که بیخیال شیم بره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    ایشالا که خیر بوده و حتما حکمتی توش هست و نباید ناراحت بشی.برای ما هم یک مقاله ی جدید ترجمه کن در زمینه ی همون مرغ عشق و برامون یادگاری بذاری ممنونت میشیم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    ایشالا که خیر بوده و حتما حکمتی توش هست و نباید ناراحت بشی.برای ما هم یک مقاله ی جدید ترجمه کن در زمینه ی همون مرغ عشق و برامون یادگاری بذاری ممنونت میشیم.
    چشم حتما در اولین فرصت اگر لینکی دارید بدید ممنون میشم.فقط الان سرم خیلی شلوغه انشاءالله سر فرصت حتما انجام میدم

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)