صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 106
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedpff نمایش پست ها
    سلام خسته نباشی اولا تبریک میگم همه چی حساب شدس بعد دوتا نظر اگه عرض بیشتر بود اورفلو وسط خیلی عالی میشد دوم نور یکم ابیش زیاده
    و در اخر میشه بگید اسکیمرتون مارکش چیه و بقیه مدیا های سامپتون چیه نخودی سرامیک و بقیش چیه؟
    سلام و تشکر
    در زمان ساخت آکواریوم این مدل اورفلو مد بود و در حال حاظر به نظر شخصی خودم اورفلوی اکسترنال بهترینه چون هیچ فضایی رو از داخل تانک نمیگیره و بد نمایی نمیکنه
    در زمان راه اندازی بهتره به اضای هر ۲۰۰ لیتر اب یه لیتر مدیایی مثل ماتریکس استفاده بشه مخصوصا اگه از ددراک (سنگ مرده ) استفاده بشه و در صورتی که لایوراک به اندازه کافی داشتید بعد شش ماه به مرور این نوع مدیا رو میتونید حذف کنید و مطمئن باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد
    آخرین اسکیمری که داشتم jns co2 بود

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو و ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    8877
    سلام. ببخشید من تاپیک رومطالعه کردم ولی فلسفه شیشه اورفلو رونفهمیدم چیه؟؟!!! وقتی پلکسی هست چراشیشه هم باید بزاریم. اگه بحث تنظیم ارتفاع آب هست که خوب با همون پلکسی ارتفاعرو تنظیم میکنیم. خلاصهمن اصلا متوجه نمیشم این شیشه برای چی هست؟
    در ضمن تفاوت فاصله بین شیشه و پلکسی در آکواریوم آبشور وشیرین که اصلا متوجه نمیشم
    ممنون میشم یکم توضیح بدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور و آک شور
    شماره عضویت
    16107
    سلام
    شیشه فقط بخاطر افزایش مقاومت هست و تاثیری برای کارایی نداره
    سوال دومتون رو متوجه نشدم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو و ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    8877
    همین شیشه ای که می فرمایین برای افزایش مقاومت هست توی همین تاپیک نوشته بود که باید در آب های شیرین مقداری فاصله داشته باشه و در آب شور باید بچسبه. حالا دقیقا نمیدونم کدوم صفحه بود

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط elantradfx نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من تاپیک رومطالعه کردم ولی فلسفه شیشه اورفلو رونفهمیدم چیه؟؟!!! وقتی پلکسی هست چراشیشه هم باید بزاریم. اگه بحث تنظیم ارتفاع آب هست که خوب با همون پلکسی ارتفاعرو تنظیم میکنیم. خلاصهمن اصلا متوجه نمیشم این شیشه برای چی هست؟
    در ضمن تفاوت فاصله بین شیشه و پلکسی در آکواریوم آبشور وشیرین که اصلا متوجه نمیشم
    ممنون میشم یکم توضیح بدید
    دوست عزیز من هم متوجه نشدم منظورتون چیه در کل تو اورفلو اینترنال بیشتر از پلکسی استفاده میشه و اگه دوستان چسبش را نداشته باشند با شیشه درست میکنند بعد پلکسی بخاطر رنگش وهمچنین قسمت شانه مانندش میزنند روی شیشه ،تو اورفلوهای اکسترنال که بیشتر از شیشه درست میشه بغیر از قسمتی که اب وارد اورفلو میشه، اون مورد اب شیرین هم که گفتید اصلا متوجه نشدم

Sent from my iPhone using parsipet

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شیرین
    شماره عضویت
    21352
    سلام
    من حدودا 4 سالی میشه که اکواریوم اب شیرین دارم و هنوز هم دوتا اکواریوم اب شیرین دارم که یکیشون 120*60*40 هست و یکیشون 80*30*60 هست که این اکواریوم کوچیکه رو تا 56 سانتی پرکردم و میخواستم این اکواریوم کوچیکرو تبدیل به یک اکواریوم اب شور بکنم که بدون لایوراک و مرجان باشه و توش چند تا دلقک ماهی و بای کالر و لو کوچیک بندازم
    تحقیق هم زیاد کردم درباره اکواریوم اب شور و اکواریوم من ام دی اف هست با ارتفاع 60 سانت و 3تا پایه بزرگ که یکیش درست وسط میز هست و دوتا پایه کوچیک در اطراف و بدون اسکلت فلزی .توی مطالب رو که خوندم فهمیدم که باید اسکیمر داشته باشه اما من نمیدونم که ایا وجود دنیتراتور و چیز های دیگه ضروری هست یا نه؟یا اینکه باید حتما رفرجیوم بزنم.بعد میخواستم بدونم میشه یک سامپ کوچیک در حد 20-30 لیتر یک سمت میز اکواریومم بذارم؟اگر لازم بود بگین تا عکس بذارم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شیرین
    شماره عضویت
    21352
    ببخشید سامپ من ١٠ لیتری است

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط HTB007 نمایش پست ها
    سلام
    من حدودا 4 سالی میشه که اکواریوم اب شیرین دارم و هنوز هم دوتا اکواریوم اب شیرین دارم که یکیشون 120*60*40 هست و یکیشون 80*30*60 هست که این اکواریوم کوچیکه رو تا 56 سانتی پرکردم و میخواستم این اکواریوم کوچیکرو تبدیل به یک اکواریوم اب شور بکنم که بدون لایوراک و مرجان باشه و توش چند تا دلقک ماهی و بای کالر و لو کوچیک بندازم
    تحقیق هم زیاد کردم درباره اکواریوم اب شور و اکواریوم من ام دی اف هست با ارتفاع 60 سانت و 3تا پایه بزرگ که یکیش درست وسط میز هست و دوتا پایه کوچیک در اطراف و بدون اسکلت فلزی .توی مطالب رو که خوندم فهمیدم که باید اسکیمر داشته باشه اما من نمیدونم که ایا وجود دنیتراتور و چیز های دیگه ضروری هست یا نه؟یا اینکه باید حتما رفرجیوم بزنم.بعد میخواستم بدونم میشه یک سامپ کوچیک در حد 20-30 لیتر یک سمت میز اکواریومم بذارم؟اگر لازم بود بگین تا عکس بذارم
    دوست عزیز قیمت خود اک نسبت به بقیه هزینه های تانک اب شور هیچی نیست واین تانکهای شما هیچ کدوم بدرد اب شور نمیخوره و عرضشون کمه چون نمیشه تانک اب شور بدون لایوراک وجایی که بتونند ماهیها مخفی بشن باشه،بهمین خاطر یه تانک جدید واصولی درست کنید.
    دنیراتور هم دیگه منسوخ شده وکمتر کسی استفاده میکنه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شیرین
    شماره عضویت
    21352
    سلام.خیلی ممنون از پاسخ شما
    حیف شد فكر میكردم بشه با سی سانت عرض هم اكواریوم اب شور داشته باشم چون فكر نكنم بتونم عرضش رو پنجاه بكنم شما كه خودتون استاد هستین به نظرتون چه لوازم و تجهیزاتی و مدیا هایی ضروری و لازمه ؟خیلی ممنون خداحافظ

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط HTB007 نمایش پست ها
    سلام.خیلی ممنون از پاسخ شما
    حیف شد فكر میكردم بشه با سی سانت عرض هم اكواریوم اب شور داشته باشم چون فكر نكنم بتونم عرضش رو پنجاه بكنم شما كه خودتون استاد هستین به نظرتون چه لوازم و تجهیزاتی و مدیا هایی ضروری و لازمه ؟خیلی ممنون خداحافظ
    دوست عزیز اکواریوم اب شور مثل اب شیرین نیست که هر وقت خواستی ماهیها را بگیری بریزی تو یه تشت ویه اک جدید بزاری سر جاش واب کنی بعد از یکی دو روز ماهیها را بریزی توش ،اک شور وقتی راه اندازی شد هر روز که بگذره عوض کردنش مشکله ،خود من یه تانک اب شور دارم الان شاید ده سال هم بیشتر باشه که میخوام بخاطر عرض کم (۴۲سانت)عوضش کنم ولی نمیتونم با اینکه هم تانکش را دارم وهم دیگر وسایلش راوخیلی هم بخاطر عرض کم اذیت شدم .حالا هم که میتونم عوض کنم بخاطر اینه که از طبقه زیر زمین خونم باید برم همکف ومجبورم،
    بنظر من اگه نمیتونید تانکتون را عوض کنید بهتره همین اب شیرین داشته باشی ،
    با این حال شما لوازمی مثل نور،اسکیمر،واترپمپ،موجساز ،فیلتر ساکس،تستر اب و...نیاز دارید که هر کدام از اینها بخش مخصوص خود داره ومیتونید اطلاعات کاملی بدست بیارید

صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)