صفحه 33 از 48 نخستنخست ... 1415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 477
    همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام آقا فرشاد
    چرا آنتیاس ها و کرومیس هاتون مردن ؟ مگه غذا خور نبودن؟ من یه مدتی هست تصمیم دارم آنتیاس و کرومیس بگیرم ، میخواستم از تجربه شما استفاده کنم (توی تانک ریف تحرکشون فوق العادس)

راستی یه پیشنهاد ، اگه میخوای فرشته نگه داری ، اگه ازنظر قیمت مشکلی نداری فرشته کوئین خیلی باشکوهه و تو خانواده دارف ها هم فرشته طلایی (یه همچین چیزی بهش میگن)
    موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    سلام
    چرا اتفاقا غدا خورد بودن هم پولکی و هم گرانول
    4-5 روز رفتم مسافرت و قتی برگشتم دیدم اثری ازشون نیست،4 تا آنتیاس و 3 تا کرومیس ها مرده بودن،فقط یه آنتیاس مونده بود که اونم فکر کنم یکی دو روز بعد مرد،
    به نظرم این کارو نکنید،فقط تانک رو شلوغ میکنن،باز کرومیس ها بهتر از آنتیاس ها هستن،یعنی هم ارزون ترن و بیشتر جنب و جوش دارن

فرشته کویین اگه سایز کوچیک پیدا کنم میگیرم،اما تا حالا نه نابالغش رو دیدم و نه بالغش رو

نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    سلام آقا فرشاد
    چرا آنتیاس ها و کرومیس هاتون مردن ؟ مگه غذا خور نبودن؟ من یه مدتی هست تصمیم دارم آنتیاس و کرومیس بگیرم ، میخواستم از تجربه شما استفاده کنم (توی تانک ریف تحرکشون فوق العادس)

راستی یه پیشنهاد ، اگه میخوای فرشته نگه داری ، اگه ازنظر قیمت مشکلی نداری فرشته کوئین خیلی باشکوهه و تو خانواده دارف ها هم فرشته طلایی (یه همچین چیزی بهش میگن)
    موفق باشید

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshad6730 نمایش پست ها
    سلام
    4-5 روز رفتم مسافرت و قتی برگشتم دیدم اثری ازشون نیست،4 تا آنتیاس و 3 تا کرومیس ها مرده بودن،فقط یه آنتیاس مونده بود که اونم فکر کنم یکی دو روز بعد مرد،
    به نظرم این کارو نکنید،فقط تانک رو شلوغ میکنن،باز کرومیس ها بهتر از آنتیاس ها هستن،یعنی هم ارزون ترن و بیشتر جنب و جوش دارن

فرشته کویین اگه سایز کوچیک پیدا کنم میگیرم،اما تا حالا نه نابالغش رو دیدم و نه بالغش رو
    معمولاً نباید تو 4 5 روز حتی اگه غذا هم به ماهی ها ندید مشکلی پیش بیاد
    البته آنتیاس ها به تغذیه زیادی نیاز دارن تو اکثر منابع دیدم به حداقل روزی 3 بار غذا دادن بهشون اشاره کرده
    کاش واسه تانکی که آنتیاس داره یه فود تایمر بگیرید که تو مسافرت بتونه غذاش رو تامین کنه!
    البته بازم میگم تا حالا نشنیدم ماهی 4 روز بی غذایی رو نتونه تحمل کنه ولی خوب آنتیاسه دیگه

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام

این هفته یکی از فروشگاه های اصفهان کویین آورده بود ، در دو سایز بزرگش از کف دست کوچیکتر بود قیمتش هم 750 و کوچیکش 650 ولی خداییش ماهیه زیباییه
    در مورد آنتیاس ، من عاشق نژآد بارتلت هستم ولی متاسفانه پلانگتون میخوره ، یادمه یه بار آقای مرادی میگفت آنتیاس زیاد موندگار نیست ، ولی گذشتن ازش سخته

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    سلام
    دوستان تا قبل از عید میخوام یه حال اساسی به تانکم بدم

میخوام دستگاه ph controller آکوامدیک بگیرم که به co2 و کلسیوم راکتور وصل میشه

کلا میخوام کلسیم و منیزیم و ph و kh تانک رو کنترل کنم

کلا راهنمایی کنید که از کجا شروع کنم؟؟؟؟ کدوم دستگاه رو باید اول بگیرم؟
    مکانیزم کارش به چه صورته؟مثلا همین که ph controller به کلسیم راکتور و co2 وصل میشه و ....

ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    دوستان همچنین نظرتون در مورد TUNZE® Wavebox 6208 که آکوامارین آورده رو بدونم

به درد تانک من میخوره؟
    مشکلی برای تانک به وجود نمیاره؟مثل فشار به دو سمت کناری تانک(عرض تانک)
    با توجه به اینکه تانکم از این تانک های آماده ماهیران هست و بالاش هم کلی پل داره باعث پاچیدن آب به بیرون و یا .... نمیشه؟

ممنون

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    فرشاد میخای تانک رو تبدیل به تانک ریف کنی؟ یاا همین فیش انلی نگهداری؟
    مشکل ph داری مگه ؟
    کلسیم راکتور کارتو راه نمیندازه؟
    ریفیجم داری؟
    الان نوسان ph ت چطوره؟

دوستانی که میخان راجع به دستگاه ph کنترلر اطلاعات بشیتری داشته باشن شاید خوندن pdf زیر که فایل راهنمای استفاده از کنترلر ماهیران هست بتونه بهشون کمک کنه
    برای دانلودش اینجا کلیلک کنید
    ویرایش توسط محمد صادق بهمنش : 2nd February 2014 در ساعت 01:46 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    سلام محمد صادق جان در حال حاضر چند تا دونه ریف بیشتر ندارم،2-3 تا شقایق،یکی دو تا هم ماشروم
    اما میخوام بسترش رو آماده کنم که کم کم و به مرور زمان ریف اضافه کنم،ومشکلی از این لحاظ نداشته باشم

شما قیمت حدودی کلسیم راکتور و این دستگاه کنترلر ph رو دارید؟نظرتون در مورد wave maker tunze که در پست قبل گفتم چیه؟
    راستی محمد صادق جان کلسیم راکتور بهتره یا کالکواسر راکتور؟؟؟؟کنترلر ph فقط به کلسیم راکتور وصل میشه؟
    یکی از فروشنده ها به کسی که این دستگاه رو خریده بود میگفت به کلسیم راکتور وصل کن و دستگاه co2
    لیکی یا عکسی از این سیستم داری که دقیقا بفهمم داستان چیه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    فرشاد میخای تانک رو تبدیل به تانک ریف کنی؟ یاا همین فیش انلی نگهداری؟
    مشکل ph داری مگه ؟
    کلسیم راکتور کارتو راه نمیندازه؟
    ریفیجم داری؟
    الان نوسان ph ت چطوره؟

دوستانی که میخان راجع به دستگاه ph کنترلر اطلاعات بشیتری داشته باشن شاید خوندن pdf زیر که فایل راهنمای استفاده از کنترلر ماهیران هست بتونه بهشون کمک کنه
    برای دانلودش اینجا کلیلک کنید

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    سلام محمد صادق جان در حال حاضر چند تا دونه ریف بیشتر ندارم،2-3 تا شقایق،یکی دو تا هم ماشروم
    اما میخوام بسترش رو آماده کنم که کم کم و به مرور زمان ریف اضافه کنم،ومشکلی از این لحاظ نداشته باشم

شما قیمت حدودی کلسیم راکتور و این دستگاه کنترلر ph رو دارید؟نظرتون در مورد wave maker tunze که در پست قبل گفتم چیه؟
    راستی محمد صادق جان کلسیم راکتور بهتره یا کالکواسر راکتور؟؟؟؟کنترلر ph فقط به کلسیم راکتور وصل میشه؟
    یکی از فروشنده ها به کسی که این دستگاه رو خریده بود میگفت به کلسیم راکتور وصل کن و دستگاه co2
    لیکی یا عکسی از این سیستم داری که دقیقا بفهمم داستان چیه؟

ممنون
    فرشاد جان کلسیم راکتور یه چیز خیلی روتین تر و متعارف تریه تا جایی که من دیدم
    تعریف ویو میکر رو هم خیلی زیاد شنیدم همون موقع ها هم که تازه اومده بود یه سری یادمه یادش بخیر نریمان تیموری کلی ازش صحبت کردو تعریف داد واقعاً روی کاغذ که فوقالعاده بود ولی یادمه همون موقع هم خیلی گرون بود الان قیمتش چند باشه نمی دونم!

فایل pdf که تو پست قبل گذاشتم عکس و شیوه نصبش رو توضیح داده ماهیران

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    محمد صادق جان لطف میکنی بگی الان دقیقا من به کدوماشون احتیاج دارم؟
    کنترلر ph + کلسیم راکتور+co2
    کنترلر ph+ کالکواسر راکترو+co2
    کنترلر ph+کلسیم راکتور+کالکواسر راکتور+co2
    یا ....
    ???

صفحه 33 از 48 نخستنخست ... 1415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)