صفحه 30 از 48 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 477
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    رفیجیوم که بالای سامپ اصلا درست نیست
    چون نور به همه جای تانک میرسه،بعدش هم چون روی سامپ رو میپوشونه دیگه دسترسی به خونه های سامپ نداری
    ضمن اینکه شما در یکی از خونه ها باید اسکیمر بزاری که خودش به ارتفاع سامپ اضافه میکنه
    دو تا لوله رفت و برگشت هم داری که فضا رو تنگ تر میکنه

به نظرم سامپ رو بگو واست عوض کنن بهترین راهش همینه چون میدونم دارم بهت میگم(بیخیال رفیجیوم بالای سامپ بشو)

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    میشه یه رف با عرض کمتر با طول بیشتر از اون ats در بالا و انتهای سامپ ساخت برای نور هم از برچسب مشکی استفاده کنید یا رنگ مشکی بزنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    14853
    فرشاد جان گرفتم منظورت رو.ممنون.عزیز واتر پمپی که آب رو به ats میبرد قدرتش چقدر بود؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    14853
    فک میکنم با یه پوشش خوب میشه نوردهیش رو گرفت.اما جا دادنش کار داره.

یه موضوع دیگه.مگه لاینی که از OVER FLOW به SUMP میره نبایس انشعاب از بالا بگیره؟مثل عکس زیر.پس بیو بال یا هر چی توی OVERFLOW هست توش شناور میشه.پس چرا فرشاد اونو کوتاه کرده که حالت آبشاری آب روی بیوبال ها بریزه و از قسمت پایین تری انشعاب رو گرفته.ممنون میشمم راهنمایی کنید.

[IMG][/IMG]

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa0361 نمایش پست ها
    فک میکنم با یه پوشش خوب میشه نوردهیش رو گرفت.اما جا دادنش کار داره.

یه موضوع دیگه.مگه لاینی که از OVER FLOW به SUMP میره نبایس انشعاب از بالا بگیره؟مثل عکس زیر.پس بیو بال یا هر چی توی OVERFLOW هست توش شناور میشه.پس چرا فرشاد اونو کوتاه کرده که حالت آبشاری آب روی بیوبال ها بریزه و از قسمت پایین تری انشعاب رو گرفته.ممنون میشمم راهنمایی کنید.

[IMG][/IMG]
    دوست عزیز تانک من (عکسی که گذاشتید) اصلاً داخل اورفلو بیوبال نگزاشته بودم و با یک شیر به وسیله اون لوله بلند ورودی آب از تانک به سامپ رو جوری تنظیم کرده بودم که اورفلو همیشه پر آب بود برای چی ؟
    برای اینکه وقتی لوله کوتاه باشه یا اصلاً نباشه صدای شر شر آب همیشه تو اورفلو میاد و ممکنه یه چند روز صدایی مثل عبور آب تو رود خونه میده ولی بعد چند روز برای من میرفت روی اعصابم
    حالا تصمیم با شماست اگه میخوای تانک کمترین صدا رو داشته باشه من پیشنهاد میدم لوله رو دست نزنید ولی اگه براتون مهم نیست و میخوهید از بیوبال استفاده کنید اون لوله رو باید کوتاه کنید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    میشه با عرض کم بالای سامپ رفیجیوم کارگذاشت اما باید ارتفاعش هم کم باشه چون باید نور هم باشه بالای سامپ فضای زیادی نیست
    اگه هم جا واسه نور پیدا بشه بعد از مدتی که گیاه ها باید حرص بشه دسترسی کافی واسه دست نیست و چون هم باید کلا سیاه بشه داخل رفیجیوم اصلا معلوم نیست
    قشنگی رفیجیوم به اینه که داخلش معلوم باشه

واسه لوله اورفلو هم چون به شکل عصایی هست اصلا صدا نداره

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshad6730 نمایش پست ها
    میشه با عرض کم بالای سامپ رفیجیوم کارگذاشت اما باید ارتفاعش هم کم باشه چون باید نور هم باشه بالای سامپ فضای زیادی نیست
    اگه هم جا واسه نور پیدا بشه بعد از مدتی که گیاه ها باید حرص بشه دسترسی کافی واسه دست نیست و چون هم باید کلا سیاه بشه داخل رفیجیوم اصلا معلوم نیست
    قشنگی رفیجیوم به اینه که داخلش معلوم باشه

واسه لوله اورفلو هم چون به شکل عصایی هست اصلا صدا نداره
    وقتی نخوای بیرون تانک رف داشته باشه باید سختیهاش رو هم تحمل کرد
    مگه میشه تو ارورفلو اصلاً صدا نیاد من اینقدر این موضوع رو اعصابم بود که روزها تقریباً صداش شنیده نمیشد ولی شبها موقع خواب مثل سوهان تو ذهنم شده بود و این موضوع بستگی به خود آدم داره با روحیاتش

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    واترپمپ 1200 آکواریوم سیستم بود که البته بنظرم قوی بود
    800 آکواریوم سیستم هم جوابگو بود

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa0361 نمایش پست ها
    فرشاد جان گرفتم منظورت رو.ممنون.عزیز واتر پمپی که آب رو به ats میبرد قدرتش چقدر بود؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    والا منم روی صدا خیلی حساسم و سر این موضوع خیلی هم ضرر دادم
    اما چون لوله برگشتی آب به سامپ لوله 4 هست و به شکل عصایی و بالای لوله هم سوراخ داره واسه من که خداروشکر هیچ صدایی نداره
    کلا آکواریوم اصلا ندایی ازش در نمیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    وقتی نخوای بیرون تانک رف داشته باشه باید سختیهاش رو هم تحمل کرد
    مگه میشه تو ارورفلو اصلاً صدا نیاد من اینقدر این موضوع رو اعصابم بود که روزها تقریباً صداش شنیده نمیشد ولی شبها موقع خواب مثل سوهان تو ذهنم شده بود و این موضوع بستگی به خود آدم داره با روحیاتش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    14853
    میدونی فک میکنم چون بیوبال توشه همچین صدای آبشار در حد آبشار نیکاراگویه نده و قابل تحمله.این فرشاد یه کارایی میکنه به عقل جنم نمیرسه.مطمینم بالای همون سامپ یه رف میزنه.نمای جلوشو میتونی باز بزاری.اینجور که خوندم واسه کل فرایند باکتریایی سامپ مشکلی درست نمیکنه.البته فقط نمای جلو...دسترسی چنوانی نیاز نداره...

صفحه 30 از 48 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)