نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    10198

سرما خوردگی خرگوش

سلام دوستان ، روزتون بخیر و حیوانات گرامیتون شاداب و سر حال باد من دو تا خرگوش دارم یه روز رفتم دم قفس دیدم دختره داره پسره رو چنگ میگیره . معمولا گشنشون میشه وحشی میشن ولی همدیگه رو نمیزنن بعد خواستم از قفس بیارم بیرون غذا رو گرفتم جلوش با حالت غور غور کنان پرید غذا رو عین وحشی ها گرفت . قشنگ صدای غر غرش اومد گفتم شاید خیلی گشنشونه . بعد اوردم تو اتاق داشتم بشکن میزدم یوهو دیدم خرگوش ماده جیغ زد پاشو کوبید زمین فرار کرد . من تا حالا صدای جیغ خرگوش رو نشنیده بودم ولی وقتی پاشو میکوبه زمین یعنی عصبانیه کلا اعصاب ندارن . بعد رفتم بقلش کنم خر خر کرد جنگم گرفت فرار کرد . یه ذره بینی شون خیس شده و هی سرفه میکنن . والا دیگه شک کردم اینا ادم باشن . سرفه میکنن ، جیغ میزنن ، عصبانی میشن ، یوهو اتاق رو 20 بار در عرض 5 ثانیه طی میکنن ، منو وقتی میان لیس بزنن یه گاز محکم هم میگیرن..... کم مونده حرف هم بزنن همه چی ازشون دیدم میخوام ببینم چطوری اینا رو باید درمان کنم ؟ باید حتما ببرم دامپزشک ؟؟؟ چون اصلا نمیشه تو ماشین نگهشون داشت اروم و قرار ندارن لطفا Help کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    10198
    کسی نمیدونه باید چیکار کنم ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    10320
    سلام امیدوارم خرگوشات هنوز زنده باشن

خیلی سریع ببرشون دکتر ، خرگوشا وقتی درد میکشن جیغ میزنن و عصبی میشن
    خرگوشات مریض شدن سر از خود دارو بهشون نده چون سیستم گوارشی خیلی ضعیفی دارن و به اکثر دارو ها حساسن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)