نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: عشق کوسه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5898

عشق کوسه

یک مجله فرانسوی در شماره اخیر خودداستان عاشقانهجالبی را نقل می کنه:
    آرنولد پوینتر، ماهیگیر اهل جنوب استرالیا ماده کوسه سفیدی را که در طور ماهیگیری به دام افتاده بود، از مرگ حتمی نجات می دهد. این موضوع اکنون مشکلی برای ماهیگیر به وجود آورده. ماهیگیر می گوید:
    “2
    سال است که این کوسه مرا تنها نگذاشته، همیشه به دنبال من می آید. حضور او همه ماهی ها را فراری می دهد. و من دیگر نمی دانم چه کار باید بکنم؟
    خلاص شدن از دست یک کوسه 5 متری، به خصوص با وجود قوانین سازمان های حفاظت از محیط زیست کار ساده ای نیست، ولی ظاهرا رابطه احساسی دو طرفه ای بین ماهیگیر و کوسه به وجود آمده.
    ماهیگیر می گوید: “هر وقت من قایقم را متوقف می کنم، به قایق نزدیک می شود، به پشت روی آب شناور می ماند تا من شکم و گردنش را نوازش کنم، سپس سر و صدا می کند، چشمانش را بر می گرداند و باله هایش را با خوشحالی به آب می زند!”

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    آخی چه ماجرای قشنگی . ولی به قیافش نمی خوره اینقدر با احساس باشه . مخصوصا عکس آخری یکم زیادی خشنه

خیلی خوبه آدم تو دریا یه حامی به این بزرگی داشته باشه . حالا اگه یه روز خود این آقا گرفتار بشه ، این کوسه مراقبشه

خیلی جالب بود واقعا . مرسی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    حیوون
    شماره عضویت
    10192
    چقدر زیبا و خوب
    برام جالبه که حیوانات از بعضی انسان ها انسان ترند.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    با سلام

کوسه سفید مغزش در حد جلبکه و جز درنده خویی چیز دیگه ای تو وجودش نیست ولی این عکس عکس کوسه سفیده!

زیاد جدی نگیرید این اخبار رو

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5898
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    آخی چه ماجرای قشنگی . ولی به قیافش نمی خوره اینقدر با احساس باشه . مخصوصا عکس آخری یکم زیادی خشنه

خیلی خوبه آدم تو دریا یه حامی به این بزرگی داشته باشه . حالا اگه یه روز خود این آقا گرفتار بشه ، این کوسه مراقبشه

خیلی جالب بود واقعا . مرسی

سپیده جون خوشحالم که خوشت اومد. بهرحال با تمام خشونت نشون داده شده در عکس ، نشون میده که در دنیای حیوانات قدرشناسی چقدر زیبا و قدرتمنده چیزی که توی دنیای انسانها دیگه خیلی کم دیده میشه .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5898
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    با سلام

کوسه سفید مغزش در حد جلبکه و جز درنده خویی چیز دیگه ای تو وجودش نیست ولی این عکس عکس کوسه سفیده!

زیاد جدی نگیرید این اخبار رو
    آقای آژیده این مغز جلبکی یکی از قدرتمند ترین شکارچیان دریاهاست فکر کنم یک کمی بیشتر از جلبک مغزداشته باشه
    بهر حال خوبه کمی مثبت نگاه کنید همین مورد نشون میده که فقط هم درنده خویی نیست مهربونی و قدرشناسی هم هست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

نه مغزش بسیار کوچکه....اینو علم اثبات کرده

کوسه سفید بزرگ ، شاید بشه گفت بزرگترین شکارچی اقیانوس هاست و تنها رقیبش نهگنه قاتل یا ORCA- ORKA هست(جفتش تو گوگل یافت میشه فکر کنم C درست تر باشه)

یک مستند زیبا تو تلویزیون خود ایران نشون میداد سال ها پیش ، اولا مقایسه مغز کوسه سفید با دلفین رو نشون میداد.مغز دلفین بزرگ و پر از پستی و بلندی بود مثل مغز انسان!!! حالا مغز کوسه سفید یه چیزی به اندازه یه توت فرنگی هم نبود حجمش

بعد آزمایش کردن ، یه دلفین رو انداختن توی یک سری کانال تو در تو که یکی از این کانالا توش یه نور خیلی کمی بود.دلفین بعد از چند بار گشتن اتفاقی وارد تونلی که توش نور بود شد و اونجا غذایی به عنوان جایزه دریافت کرد.بعد از اون تا دلفین رو ول میکردن توی این کانال ها در جا و بدون مکث میرفت سراغ همون کانالی که توش نور بود

کوسه سفید رو میندازن تو کانال ، 3000 بار میچرخه پند بار اتفاقی از نور رد میشه و غذاش رو هم میخوره ولی بعد از اون دوباره تا ساعت ها مثل خنگا میگرده و هیچ وقت هم نمیفهمه که نور معنیش اینه که جایزه میگیره:D

تنها چیزی که داره حس بویایی وحشتناک و خارق االعادشه که اونم احتمالا بیشر برای بوی خون کاربرد داره
    از کیلومتر ها دورتر بوی خون و سنسور های بدنش جریان های الکتریکی بدن موجودات رو احساس میکنه

در ضمن تو این عکس هایی که بالا تر و تو پست اول گذاشته شده ، کوسه مشخضا برای گرفتن غذایی که با چوب یا طناب بستنش و بالای عکسه (خارج از کادر) بالا اومده.به دندان های باز شدش دقت کنید.دندان کوسه سفید به سمت داخله مگر اینکه بخواد شکار و گاز بگیری که در اون صورت دندان ها مطابق عکس فوق به بیرون باز میشن.البته اگر عکاس نشون میداد اون غذی آویزان شده روه مسلما شما دیگه فکر نمیکردید کوسه سفید بزرگ مهربانه
    ویرایش توسط بابک آژیده : 29th September 2012 در ساعت 08:12 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    اتفاقا من دیشب یه مستندی دیدم درباره کوسه ها بود دقیقا حرفای آقا بابک درسته میگفت اصلا فکر نمیکنن کوسه ها یه حسگری مثل خال دور صورتش هست که بو رو از چند متری حس میکنه میره گوشترو میخوره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5898
    با تشکر از آقای آژیده که مثل همیشه علمی مسائل رو نگاه میکنند من فقط میگم اگه توی دنیای پر از خشونت یه نور مهربونی دیدیم قدر اونو بدونیم وگرنه مطمئناً در برابر اطلاعات جناب مدیر حرفی برای گفتن نمی مونه. مرسی از ایشون که سطح فروم رو بالا نگه میدارن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    حیوون
    شماره عضویت
    10192
    خب شاید این فرد رو از بوی خونش میشناسه.این امکان وجود نداره که خون هر کس بوی خاص خودشو بده؟
    بابت اطلاعات دست شما درد نکنه آقای آژِیده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)