صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط M_r_h_a نمایش پست ها
    ممنون دوست عزيز
    تست نيترات ساليفرت و دلتا ،kh و Ca هردو API و بقيه دلتا هستند
    تجهيزات هم كه راكتور فسفات و كربن دارم بقيه تجهيزاتم سعي كردم بهترين هر و تهيه كنم
    از استارت اين تانك حدود ٧-٨ ماه ميگذره و كاملاً شرايط ثابت هست
    مشكل من بيشتر با عناصر و پارامتر هاييست كه قابل اندازه گيري نيستن مثل استرانسيم و...
    ميترسم به علت كمبود اين عناصر اين مرجان مشكل پيدا كنه
    البته يد و عناصر كمياب به صورت هفتگي و غذا دهي به مرجان به صورت تقريباً روزانه به آب اضافه ميشه
    اگه كم و كاستي هست ممنون ميشم راهنماييم كنيد

سلام دوست عزیز به پارسی پت خوش اومدید
    شما همه تستها رو گفتی که خوبه ولی تست منزیوم رو نگفتی که عنصر مهمیه ، با اضافه کردن عناصر کم یاب نمیشه تمام عناصر داخل نمک رو به آب آکواریوم اضافه کرد و بهتره سیفون رو تو دستور کار خودتون قرار بدید
    بعضی وقتها تمام شرایط مهیاست ولی متاسفانه به خاطر شرایط حمل بد و یا نگهداری بد قبل تانک شما باعث از بین رفتن آبزیان و مرجانها میشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    نقل قول نوشته اصلی توسط M_r_h_a نمایش پست ها
    ممنون دوست عزيز
    تست نيترات ساليفرت و دلتا ،kh و Ca هردو API و بقيه دلتا هستند
    تجهيزات هم كه راكتور فسفات و كربن دارم بقيه تجهيزاتم سعي كردم بهترين هر و تهيه كنم
    از استارت اين تانك حدود ٧-٨ ماه ميگذره و كاملاً شرايط ثابت هست
    مشكل من بيشتر با عناصر و پارامتر هاييست كه قابل اندازه گيري نيستن مثل استرانسيم و...
    ميترسم به علت كمبود اين عناصر اين مرجان مشكل پيدا كنه
    البته يد و عناصر كمياب به صورت هفتگي و غذا دهي به مرجان به صورت تقريباً روزانه به آب اضافه ميشه
    اگه كم و كاستي هست ممنون ميشم راهنماييم كنيد

خیلی عالیه فقط سعی کنید اگر شد همه ی تست هارو سالیفرت تهیه کنید ۱۰۰٪ عناصر و پارامتر های تانک قابل کنترل هستن از جمع استرانسیوم که تستش هم اگر اشتباه نکنم هستش فقط میمونه عناصر کمیاب که اونم با دز مصرفی خودش استفاده کنید مناسبه که بعضی از برندا انگار با توجه به مصرف کلسیم یه دستور العملی دارن که مصرف عناصر کمیاب به صورت دقیق مشخص میشه.
    اگر اشتباه نکنم سر همه ی موج سازارو دادین بالا که شنا به هم نریزه اونارم زاویشون رو بدین پایین تر گردش آب بهتر میشه و مواد مغذی هم جمع نمیشن تو تانک جای بابل هم تو تانک بالا هستش پایین بیاریدش بسیار بهتر میشه اون قسمت های نیمه به بالا و بالا اگر نور مناسب داشته باشین جای مرجان های SPS هستش....

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)