صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezazadeh8311 نمایش پست ها
    سلام این تایمر مکانیکیه ؟ قیمت چنده ؟ چند تا دستگاه رو میشه وصل کرد ؟
    سلام
    آره دوست عزیز مکانیکی هستش .
    قیمتش تا قبل از این اوضاع 17 تومان بود الان حدود 30 فکر کنم .
    قدرت اون زیاده و میتونه تقریباً تا 500 وات رو تحمل کنه .اگرم بخوای بیشتر تحمل کنه از نوع تایمر صنعتی استفاده کن اونها در حد کیلووات هستن .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    3403
    سلام... سعید جان با این تایمر فقط یه برنامه میشه داد ... من یه تایمر می خوام که مثلا لامپهای اک رو خاموش یا روشن وهمزمان لامپ atsرو خاموش یا روشن کنه ... لا اقل 2 تا برنامه بدیم ...اگر دوستان در این مورد اطلاعی دارن لطفا راهنمایی کنن ...

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    شما اگه 2 تا کانال هم بخوای میشه با همین تایمر درستش کنی برعکس هم هستن .
    خواستی تا بهت نقششو بدم در غیر اینصورت بهتره از تایمرهای مولتی کانال استفاده کنی که البته قیمت بالایی دارن اما به طور کامل برنامه پذیرن .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    3403
    تشکر سعید جان... پس با این تایمر میتونم دو منبع رو کنترل کنم ... یه بار تو نواب دیدم 37000 تومن ...

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezazadeh8311 نمایش پست ها
    تشکر سعید جان... پس با این تایمر میتونم دو منبع رو کنترل کنم ... یه بار تو نواب دیدم 37000 تومن ...
    آره میتونی مشکلی نداره .
    زیاد رو قیمت نواب حساب نکن تو لاله زار قیمت بگیر .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    در این تاپیک دوستان روشهای پیشنهادی برای کاهش هزینه نگهداری رو ذکر کنند(همه چی از برق و آب و محلول و مکمل و غذا و....)
    سلام من یه فکر شبیه همین کردم به مثال اول جنس های مرغوب را جایگزین جنس چینی کنیم مثلا موج ساز اکواریوم سیستم مصرف ان یک پنجم چینی ها با همان قدرت است دوم سیستم متال را با سیستم led پاور عوض کرده چون مصرف ال ای دی پاور یک سوم متال است و این که به جای نیترات گیر و فسفات از باکتری سیانو و ... و استفده از تایمر و دیمر نور که باعث صرفه جویی می شود و همچنین به جی استفده از مواد شیمیایی عناصر کمیاب تعویض اب اکواریوم زیرا 3 خوبی دارد 1- اب اکواریوم تمیز شده 2- اکواریوم عناصر را به دست اورده 2- نیاز به مواد کاهنده نیترات و فسفات و بافر khو حتی وسایلی از جمله کلسیوم راکتور و دنیتراتور نیست و 2 عیب 1- وقت می خواد 2- برای اکوریوم بزرگ به صرف نیست و استفده سنگ زنده شما با سنگ زنده می توانید هم نیترات را دفع کرده هم موجودات داخل ان رشو می کنند و غذایی لذیذ برای ماهیان گیاه خوار

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8809
    تـکـنـولـوژی برق مجانی
    به این لینک سر بزنید
    من امروز میرم آهنربا میگیرم یه همچین چیزی بسازم هرکی بدون از اینا تو خونش داشته باشه دیگه نه هوا آلوده میشه نه پول برق میاد براش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    من فکر ساخت این وسیله تو ذهنم بود ولی با دیدن این فیلم متوجه شدم یک جای کارم غلط بود خوب به هر حال ولی من به این فکر افتادم که چه جور می تونه برق تولید کنه حتما یک هادی وجود داشته باشد ان هم در مرکز که به ان واکنش نشان داده و تولید برق کند این وسیله اگر هم هادی در مرکزهادی وجود داشته باشد برقی که تولید می کنه برق یه ال ای دی رو نمی کشه باید اهنربا که جنس الینکو (الومینیوم و نیکل و کبالت)ساخته شده باشه تا خوب عمل کنه بقیه ی مواد زیاد خوب عمل نمی کنند بعد اهنربا ها از قوی تا ضعیف که یک اندازه باشند ادم باید قوی رو بگیره تا عالی عمل کنه و ولتاژ کمی تولید کنه بع شما همیشه کنار اهنربا برای تولید برق هستی هی باید جهت اهن ربای بیرون رو این طرف ان طرف کنی ولیب اگر کوچیک ساخته می شد در سفر خیلی کارایی داشت البته باید خیلی اهنربا قوی باشه تا به انرژی دلخواه برای چراغ قوه ال ای دی و غیره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir2012 نمایش پست ها
    تـکـنـولـوژی برق مجانی
    به این لینک سر بزنید
    من امروز میرم آهنربا میگیرم یه همچین چیزی بسازم هرکی بدون از اینا تو خونش داشته باشه دیگه نه هوا آلوده میشه نه پول برق میاد براش
    طرحش طرحه خوبیه ولی بیشتر به درد نمنه آزمایشگاهی و آموزشی میخوره .
    ما اگه بخوایم این طور موردی رو بسازیم تو ایدال ترین شرایط نهایتاض بتونیم 12 ولت با جریان نیم آمپر رو بسازیم که بازم اون نیم آمپر میشه توان تلفاتی خود دستگاه .
    در صورتی بخوایم این طرح رو اجرا کنیم باید از مدل بزرگتر با سیم پیچهای قطور تر و تعداد دور بالا استفاده کنیم که بتونبم جریان و ولتاژ بالایی داشته باشیم .
    یک راه دیگه وجود داره به خاطر اینکه هزینه رو به شدت اهش بدیم همون 12 ولت رو با آمپر بالا تولید کنیم به این معنی که تعداد دور سیپ پیچ ها رو کم کنیم ولی قطر اونها رو زیاد کنیم بعد اونو به یه اینورتر بدیم که 220 به ما بده /

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    شار جریان تغییر نمی کنه بلکه ولتاژ تغییر می کنه با طرح شما امپر پائین می افته ولی ولتاژ بالا می ره فقط طرحش جالبه ولی تو کار اصلا کاری نمی کنه انرژی تلف شده در هادی هم زیاده تازه مغناطیس رو باید بتونیم جمع کنیم به طرف هادی تا خوب بچرخه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)