صفحه 249 از 251 نخستنخست ... 149199230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,481 به 2,490 از 2506
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط عرفان.ر نمایش پست ها
    آخه جفت نشده بودن من دیدم چنوقته حالت های مستی رو دارن قفس قفس گذاشتم کنارهم ی ساعتی بودن اول صبح نر کل نخوند ماده ام تو قفسش تخم گذاشت تخم و برداشتم بعد در قفسشو باز کردم رفت تو قفس نر...ک دیدم نر فرار میکنه و انگار خبری از مستی نر نیست بخاطر همین باز جدا کردم...چیکار کنم؟؟؟
    اجازه بدید اکنون که از هم جدا هستند نر کمی مست تر و آماده تر بشه و هر دو در آمادگی یکسان باشند و یک هفته بعد جفتشون کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود... نمایش پست ها
    باسلام. قناری ماده دارم که امروز تخم دوم را گذاشته ولی روی تخم ها کم میخوابه و زود از روی تخم بلند میشه. مشکلی هست؟کلاًنمیخوابه روی تخم ها. لطفاً راهنمایی کنید.
    سلام
    قناری تا زمان آخرین تخم بصورت مداوم روی تخم ها نمیخوابه و زمانی که به شکل مداوم و شبانه روز روی تخم ها خوابید مشخص خواهد شد که ماده قناری شما چند تخم گذاشته است و اگر میبینید که روی تخم نمیخوابه در حال حاضر جای نگرانی نیست
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماکیان.فنچ. سگ
    شماره عضویت
    29071
    سلام میخواستم بدونم هر گونه قناری صدای مخصوص خودشو داره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماکیان.فنچ. سگ
    شماره عضویت
    29071
    و سوال بعدی در مورد ترکیب سهره و قناری است یا قناری با گنجشک که چی در میاد و صداشون به چخ صورت میشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8977
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    یک قفس به ابعاد طول 150 - عرض 50 - ارتفاع 160 دارم و در آن 5 جفت مرغ عشق به همراه دو جفت فنچ نرگسی (یک جفت شکلاتی و یک جفت صورت بلبلی) قرار داده ام، امکان اضافه کردن سه جفت قناری به این جمع وجود دارد؟
    با تشکر

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    29171
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD REZA GHOBASHI نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    یک قفس به ابعاد طول 150 - عرض 50 - ارتفاع 160 دارم و در آن 5 جفت مرغ عشق به همراه دو جفت فنچ نرگسی (یک جفت شکلاتی و یک جفت صورت بلبلی) قرار داده ام، امکان اضافه کردن سه جفت قناری به این جمع وجود دارد؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز بهتره پرنده ها بصورت اختصاصی نگهداری شن مخصوصا قناری که پرنده حساسیه بغیر از این پرز پر طوطی سانان از جمله مرغ عشق برای قناری و جوجه هاش میتونه مشکلساز بشه

من یسری مرغ عشق باجیکار داشتم میخواستم تو خونه قناری هم بیارم رفتم پیش یکی از افراد نامدار تو زمینه قناری بنام علی اقای فتحی که تو حکیمیه سالن داشتن که گفتن یا مرغ عشقارو رد کن یا جاشونو دور از قناریا باشه اتفاقا خودشون کاسکو هم داشتن که تو طبقه پایین سالن نگهداری میکردن
    مهیار طاهری.تکثیر کننده ماهی دیسکس
    تکثیر کننده نژاد روتوایلر
    مدیریت مجموعه آکوامارکت
    Mahyar Taheri
    0919-2143847

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    29394
    سلام وقتتون بخیر
    دور انگشتای پای قناری من نخ های از کاور دور قفس پیچیده متاسفانه دیر متوجه شدم نخارو از پاش کشیدم بیرون اما انگار انگشتاش عفونت کرده یه حالت زرد رنگ و متورم هست باید چیکا کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    29403
    سلام قناریم مدتیه که پای راستش رو بالا نگه میداره و با انگشتاش نمیتونه میله رو بگیره و ساق و زانوش به نسبت پای چپش ورم داره چیکارش کنم ؟ لطفا راهنماییم کنید

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط S.hosini نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    دور انگشتای پای قناری من نخ های از کاور دور قفس پیچیده متاسفانه دیر متوجه شدم نخارو از پاش کشیدم بیرون اما انگار انگشتاش عفونت کرده یه حالت زرد رنگ و متورم هست باید چیکا کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید
    سلام ممنون
    بهترین کار مراجعه به دکتر دامپزشکی هستش ولی اگر امکانش نیست شخصا باید مداوا کنید .
    از پماد (تتراسایکلین) دامی استفاده کنید اگر در دسترس نیست از نوع انسانی هر روز 3 مرتبه به انگشتای پای قناری بزنید اگر خونریزی کرده زودتر و بهتر خوب میشه ولی اگر هنوز خونریزی نکرده مدتی زمان می بره و باید صبور باشید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری و سهره کرمانی
    شماره عضویت
    29739
    سلام من یه قناری نر لیمویی دارم دوبار جفتش دادم اما تخم بدون نطفه بود و گاهی اوقات نر و ماده با هم روی تخم می‌خوابید و یا گاهی اوقات ماده بلند میشد غذا بخوره و نر روی تخم می‌خوابید در هر صورت جوجه نشدن و من ماده رو که مال دوستم بود پس دادم و قناری نر رو فقط دارم که کنار چهار تا سقا هست ولی قفسش جداست از وقتی که ماده رو از کنارش بر داشتم حدود 6 ماهی میگذره اما پرهاش بشدت بهم ریز هستن وقتی آب میزارم داخل قفسش فقط بهشون نگاه میکنه و آب تنی نمیکنه و من با آب پاش روش آب میریزم ولی وقتی روش آب میریزم میره گوشه قفس کز میکنه تا خشک بشه هر کار میکنم آبتنی نمیکنه لطفا بهم کمک کنید یعنی قناری من مریض هست؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nilooooo نمایش پست ها
    سلام من یه قناری نر لیمویی دارم دوبار جفتش دادم اما تخم بدون نطفه بود و گاهی اوقات نر و ماده با هم روی تخم می‌خوابید و یا گاهی اوقات ماده بلند میشد غذا بخوره و نر روی تخم می‌خوابید در هر صورت جوجه نشدن و من ماده رو که مال دوستم بود پس دادم و قناری نر رو فقط دارم که کنار چهار تا سقا هست ولی قفسش جداست از وقتی که ماده رو از کنارش بر داشتم حدود 6 ماهی میگذره اما پرهاش بشدت بهم ریز هستن وقتی آب میزارم داخل قفسش فقط بهشون نگاه میکنه و آب تنی نمیکنه و من با آب پاش روش آب میریزم ولی وقتی روش آب میریزم میره گوشه قفس کز میکنه تا خشک بشه هر کار میکنم آبتنی نمیکنه لطفا بهم کمک کنید یعنی قناری من مریض هست؟
    سلام
    این طبیعی هستش که قناری وقتی از جفت جدا میشه پر ریزی میکنه و معمولا نگهدارندگان قناری طوری برنامه ریزی میکنند که جدا شدن جفت ها آغاز فصل پر ریزی باشه و حتی اگر جفت هم نباشند قناری های سالم اواخر فصل تابستان شروع به پر ریزی می کنند و 45 روزه این دوره باید تمام بشه
    اینکه شما با آب پاش به قناری آبتنی و یا استحمام میدید اصلا به هیچ عنوان صحیح نیست و شما خودتون زمینه بیماری رو در قناری ایجاد میکنید لطفا اجازه بدید تا قناری دوره پر ریزی رو در جایی بدونه استرس و با درجه هوای یکنواخت به پایان برسونه .

صفحه 249 از 251 نخستنخست ... 149199230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)