تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط اصغر زاده نمایش پست ها
    با سلام!
    خدمتتون عرض کنم یه بنده خدایی گفت میخوام یک جفت قناری برای تکثیر نگهداری کنم که به صرفه باشه و ارزش زحمت کشیدن و حرص خوردنشو داشته باشه
    منم جیبر رو بهش پیشنهاد دادم ولی گفتم من تاحالا جیبر نداشتم و اینو میدونم که خیلی سخت تکثیر میشه
    ولی اگه رسمی برداری بهتر میشه روش حساب کرد منتها روی حیوون هیچ وقت نمیشه حساب کرد و بحث سخت و آسونیه...
    خلاصه بین جیبر و رسمی و گلستر مونده چیکار کنه
    تجربش بد نیست،چند جفت سبز و ابلق تکثیر کرده ولی بهش گفتم سبز محکمتر از امثال جیبر هست ولی با مراقبت زیاد میشه نگهداری کرد
    سلام
    شما راهنمایی صحیح و اصولی به دوستتون دادید و ایشون هم از راهنمایی شما باید استفاده بهینه رو داشت باشند و همینطور که گفتید جیبر نسبت به قناری های رسمی کمی حساس تر هستش و قناری سبز در تمام نژادها مقوام تر پس باید بین این دو نژاد در نگهداری دقت بیشتر داشته باشند
    از نظر ارزش و قیمت قناری رسمی بلند خب از همه نژادها بهتر و بیشتر خرید و فروش میشه که نسبتا شرایط تکثیر فراهم تر از جیبر و جیبوس هستش در هر صورت اگر قصد نگهداری و تکثیر قناری با کیفیت رو دارند باید چند جفت قناری برای بزرگ کردن جوجها تهیه کنند که در زمینه تکثیر جفتهای کمکی و به اصطلاح حمال بسیار تاثیر گذار هستند
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی-قناری-طوطی-گل و گیاه
    شماره عضویت
    15299
    با سلام!
    خدمتتون عرض کنم یه بنده خدایی گفت میخوام یک جفت قناری برای تکثیر نگهداری کنم که به صرفه باشه و ارزش زحمت کشیدن و حرص خوردنشو داشته باشه
    منم جیبر رو بهش پیشنهاد دادم ولی گفتم من تاحالا جیبر نداشتم و اینو میدونم که خیلی سخت تکثیر میشه
    ولی اگه رسمی برداری بهتر میشه روش حساب کرد منتها روی حیوون هیچ وقت نمیشه حساب کرد و بحث سخت و آسونیه...
    خلاصه بین جیبر و رسمی و گلستر مونده چیکار کنه
    تجربش بد نیست،چند جفت سبز و ابلق تکثیر کرده ولی بهش گفتم سبز محکمتر از امثال جیبر هست ولی با مراقبت زیاد میشه نگهداری کرد
    در تکمیله استادو مدیره عزیز عرض کنم نژاده سوپرم بد نیستا روش فکر کن هم قیمته مناسبی داره هم نگهداریش زیاد سخت نیست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کبوتر_قناری_فنچ_ماهی_مرغ عشق_خروس لاری_بوغلمون
    شماره عضویت
    17126
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام حالا میخواید 2 - 3 روزم صبر کنید ولی احتمال تخم گذار بسیار ضعیف . بعید میدونم بر تو لک چند روز اول ساکته بعد شروع میکنن به خوندن
    دوستان من قناری هام رو جدا کردم ولی رفتن تو پر ریز
    فاصله قفسهاشون با هم یه متر هست ولی هم دیگه رو میبینن
    ایا چون هم رو میبینن احتمال اینکه دیر تر از تو لک بیان بیرون و مست بشن هست یا نه؟
    همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط **MOSTAFA** نمایش پست ها
    دوستان من قناری هام رو جدا کردم ولی رفتن تو پر ریز
    فاصله قفسهاشون با هم یه متر هست ولی هم دیگه رو میبینن
    ایا چون هم رو میبینن احتمال اینکه دیر تر از تو لک بیان بیرون و مست بشن هست یا نه؟
    جاهشون نباید گرم باشه دمای مطلوب 25 درجه . اب تنی براشون بزار تغذیه گرم در هفته یکی دو بار بیشتر نشه
    فاصله مابین شون بیشتر از دومتر باشه بناید همدیگر رو ببین فقط صدای همدیگر رو بشنوند .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    /***
    شماره عضویت
    17155
    یک جفت قناری زیتونی میخوام بردارم
    اومدم باهاتون مشورت کنم ببینم ترکیب رنگشون چطوره برای تکثیر
    عکس ماده:

عکس نر:

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    یک جفت قناری زیتونی میخوام بردارم
    اومدم باهاتون مشورت کنم ببینم ترکیب رنگشون چطوره برای تکثیر
    عکس ماده:

عکس نر:

سلام
    هر دو قناری زیبا و شاداب بنظر میرسند بهتون تبریک میگم انشاالله تکثیر موفقی از جفت قناری داشته باشید
    قناری ماده اهویی رنگ در عکس دیده میشه و قناری نر زیتونی هستش
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی -دیسکس-کبوتر
    شماره عضویت
    3369
    سلام به همهی دوستااان
    3 تا جوجه نر گرفته بودم شروع به ریزه خونی کرده بودن ولی الان یک هفته ای میشه که نمی خونن اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون می شم...
    نورد هی از 8 صبح تا 8 شب هستش ( البته با روشنایی هوا جاشون روشن میشه ولی من چراغ ها رو 8 روشن می کنم) دما 26 بود که اوردم رو 25 الان..
    تغذیشون کتان همراه با ارزن هستش و هفته ای یکبار تخم مرغ و هویج و مقداری خرفه می دم بهشون و یک بار در هفته ابتنی...
    ممنون...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کبوتر_قناری_فنچ_ماهی_مرغ عشق_خروس لاری_بوغلمون
    شماره عضویت
    17126
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    جاهشون نباید گرم باشه دمای مطلوب 25 درجه . اب تنی براشون بزار تغذیه گرم در هفته یکی دو بار بیشتر نشه
    فاصله مابین شون بیشتر از دومتر باشه بناید همدیگر رو ببین فقط صدای همدیگر رو بشنوند .
    من امکان اینکه بخوام فاصله بین قفسهارو بیشتر کنم رو ندارم
    باید چیکار کنم الان؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط **MOSTAFA** نمایش پست ها
    من امکان اینکه بخوام فاصله بین قفسهارو بیشتر کنم رو ندارم
    باید چیکار کنم الان؟
    سلام
    1 _میتونیت نر و ماده رو روی یه دیوار قرار بدید مابینشون کارتن مقوا یا روزنامه ... وسط شون بزارید
    2 _ اینکه یکی رو بالا و دیگری رو زیرش بزاری طوری که پایینی یک تا یک و نیم متر از زمین فاصله داشته باشه
    مورد یک بهتر میباشد

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط M_2k2 نمایش پست ها
    سلام به همهی دوستااان
    3 تا جوجه نر گرفته بودم شروع به ریزه خونی کرده بودن ولی الان یک هفته ای میشه که نمی خونن اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون می شم...
    نورد هی از 8 صبح تا 8 شب هستش ( البته با روشنایی هوا جاشون روشن میشه ولی من چراغ ها رو 8 روشن می کنم) دما 26 بود که اوردم رو 25 الان..
    تغذیشون کتان همراه با ارزن هستش و هفته ای یکبار تخم مرغ و هویج و مقداری خرفه می دم بهشون و یک بار در هفته ابتنی...
    ممنون...
    سلام
    اگر از نر بودنشون مطمعا هستید . یکجا ثابت براشون قرار بدید { استلاحا یک میخ }
    از این برنامه غذای هم استفاده کنید = هویج رنده شده اب گرفته سفیده تخم مرغ با تخمه خرفه یک بار در هفته و از هفت تخم در هفته دوبار استفاده کنید . همچنین تخم کاهو براشون بزارید یک روز در میون یا دو روز در میون - از سبزیجات هم استفاده کنید مثل کاهو اسفناج کرفس حتما شسته و تاکید میشه خشک شود . از میوها مثل سیب .. در هفته دوبار . برنج پخته شده مثل کته بدون هیچ افزودنی نمک روغن ... در هفته یکبار . و کتون 3 تا و ارزن ریز یکی غذای اصلی هست که همیشه تو جادونی باشه . حتما نیاز نیست دما روی 25 باشه میتونه از 24 تا 26 باشه و روشنایهم از 10 ساعت تا 12 ساعت میتونه باشه .
    یک روز در میون یا هر روز ابشون و تعویض کنید { با اب جوشید سرد شده خوبه }و کفی هم با جا ابی تمیز کنید . جا دونه هم در هفته دوبار تمیز شه .

صفحه 140 از 251 نخستنخست ... 4090121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159190240 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)