کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    سایز تخم عروس هلندی کمی بزرگتر هستش , قناری چند روزه تخم اخر رو گذاشته با اخرین تخم عروس هلندی همزمان هست ؟ بعد از باز شدن جوجها تجربه بزرگ کردن جوجه سرنگی رو دارید
    در کل اگر عروس هلندی های شما در جوجه بزرگ کردن مشکلی ندارند این ریسک رو نکنید
    قناری الان 2روزی میشه تخم اخرشو گذاشته.عروسها ماله من نیست یه بنده خدایی تخم نطفه دارشو میفروخت.تجربه بزرگ کردن جوجه سرنگی رو تاحدی دارم.حالا به نظرتون تخم عروس رو بزارم زیر قناری هچ میشه؟!؟ بزرگی تخم عروس هلندی مشکلی ایجاد نمیکنه؟!؟ الان قناریم 4تا تخم گذاشته اگه بخوام یه دونه تخم عروس بزارم زیر قناری باید از اونور یه تخم قناری رو بردارم؟!؟ یا کلا تخم قناری رو بردارم به جاش تخم عروسو بزارم؟!؟
    ویرایش توسط Roc : 3rd November 2014 در ساعت 10:38 PM

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    قناری الان 2روزی میشه تخم اخرشو گذاشته.عروسها ماله من نیست یه بنده خدایی تخم نطفه دارشو میفروخت.تجربه بزرگ کردن جوجه سرنگی رو تاحدی دارم.حالا به نظرتون تخم عروس رو بزارم زیر قناری هچ میشه؟!؟ بزرگی تخم عروس هلندی مشکلی ایجاد نمیکنه؟!؟ الان قناریم 4تا تخم گذاشته اگه بخوام یه دونه تخم عروس بزارم زیر قناری باید از اونور یه تخم قناری رو بردارم؟!؟ یا کلا تخم قناری رو بردارم به جاش تخم عروسو بزارم؟!؟
    اول زمان بندی دقیق کنید و بعد اقدام به جابجایی تخمها نهایت 1 الی 2 روز فاصله بین تخم اخر پرندها باشه .
    چرا سایز تخم مشکلی نیست ؟ اگر تخم عروس هلندی خیلی اختلاف سایز داشته باشه قناری اقدام به گرم نگهداشتن تخمها نمیکنه
    میتونید برای شروع یک تخم رو بردارید و در فواصل زمانی 3 الی 4 روز یکبار از تعداد تخمها کم کنید تا فقط در 2 روز اخر تنها تخم عروس هلندی داخل لونه باشه
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    اول زمان بندی دقیق کنید و بعد اقدام به جابجایی تخمها نهایت 1 الی 2 روز فاصله بین تخم اخر پرندها باشه .
    چرا سایز تخم مشکلی نیست ؟ اگر تخم عروس هلندی خیلی اختلاف سایز داشته باشه قناری اقدام به گرم نگهداشتن تخمها نمیکنه
    میتونید برای شروع یک تخم رو بردارید و در فواصل زمانی 3 الی 4 روز یکبار از تعداد تخمها کم کنید تا فقط در 2 روز اخر تنها تخم عروس هلندی داخل لونه باشه
    به نظر شما امکان هچ شدن تخم عروس هست؟!؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    به نظر شما امکان هچ شدن تخم عروس هست؟!؟
    نظر من مهم نیستش توانایی و مدیریت شما میتونه کمک کنه تا تخم عروس هلندی زیر پای قناری باز بشه که کار نشدنی فکر نمیکنم باشه و به امید خدا شما هم موفق خواهید شد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،فنچ،عروس هلندی
    شماره عضویت
    12173
    سلام
    پسر عموم یه قناری ماده داره که از مستی تخم میزاره

به خاطر همین من میخوام یه قناری نر بگیرم بهش بدم برای جفت گیری

قناری ماده طلاییه معمولی با چه رنگی جفت بشه بهتره ؟
    اگر قناری نژاد دار بگیریم درصد جوجه ها به کدوم میره ؟
    اگر اطلاعاتی برای ورود قناری نر به خانه یا جفت زدنشون نیاز هست ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam19 نمایش پست ها
    سلام
    پسر عموم یه قناری ماده داره که از مستی تخم میزاره

به خاطر همین من میخوام یه قناری نر بگیرم بهش بدم برای جفت گیری

قناری ماده طلاییه معمولی با چه رنگی جفت بشه بهتره ؟
    اگر قناری نژاد دار بگیریم درصد جوجه ها به کدوم میره ؟
    اگر اطلاعاتی برای ورود قناری نر به خانه یا جفت زدنشون نیاز هست ممنون میشم راهنمایی کنید ؟
    سلام
    اصولا برای قناری رنگ طلایی 2 گزینه مناسب و از نظر ژنتیک نتیجه حاصل از ترکیب مورد پسند هستش که اولویت رو قناری رنگ سفید و قناری رنگ سبز دارند . البته رنگهای دیگر قناری رو هم میتونید با طلایی جفت کنید
    این که جوجها به قناری نر شبیه باشند یا ماده بصورت مشخص نمیتوان نظر داد بعلت اینکه گاهی قناری بصورت وراثت به دو نسل قبل والدین خود شباهت پیدا میکنه ولی با این حال قناری ماده از هر نژادی هست و در صد خلوص 50 داره (بطور مثال) شما قناری نر رو با خلوص بالای 70 درصد تهیه کنید تا جوجها به نژاد اول اصلی نزدیک تر شوند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    سلام
    ما توی خونه یک سال و نیم میشه دوتا قناری داریم برخلاف قناری هایی که تا حالا داشتیم اصلا خوب نمیخونن
    یکی رو که کلا به عنوان ماده خریدیم نر دراومده و همه نظرشون به نر بودن قناری هستش میخونه و صداش بهم نمیخوره و مرتب میخونه اما صداشون بلند نیست و مست نمیشن
    البته یه خورده توی خوراک ضعیف هستن و زیاد بهشون رسیدگی نشده برای پدرم هستن و ایشون وقت رسیدگی نداشته
    امروز قفس دوتارو آوردم توی اتاق خودم که با عروسم به اونا هم رسیدگی کنم
    توی این یک سال و نیم دائم توی پرریزی هستن و هیچوقت نبوده پرهاشون نریزه
    میشه کمکم کنید بتونم درست ازشون نگهداری کنم و خوب شن؟از نظر تغذیه چی باید بهشون بدم که از ضعف و پرریزی دربیان و شروع به خوندن کنن؟
    یکیشون یک سر هستش و اونیکی شبیه جیبرهاست و دائم یکپاشو به قفس میزنه برای حفظ تعادل
    راستی اگه عکس اونکه شک دارن به نر بودنش رو بزارم میتونید تشخیص بدید نرهستش یا ماده؟
    ببخشید زیاد شد

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_sh نمایش پست ها
    سلام
    ما توی خونه یک سال و نیم میشه دوتا قناری داریم برخلاف قناری هایی که تا حالا داشتیم اصلا خوب نمیخونن
    یکی رو که کلا به عنوان ماده خریدیم نر دراومده و همه نظرشون به نر بودن قناری هستش میخونه و صداش بهم نمیخوره و مرتب میخونه اما صداشون بلند نیست و مست نمیشن
    البته یه خورده توی خوراک ضعیف هستن و زیاد بهشون رسیدگی نشده برای پدرم هستن و ایشون وقت رسیدگی نداشته
    امروز قفس دوتارو آوردم توی اتاق خودم که با عروسم به اونا هم رسیدگی کنم
    توی این یک سال و نیم دائم توی پرریزی هستن و هیچوقت نبوده پرهاشون نریزه
    میشه کمکم کنید بتونم درست ازشون نگهداری کنم و خوب شن؟از نظر تغذیه چی باید بهشون بدم که از ضعف و پرریزی دربیان و شروع به خوندن کنن؟
    یکیشون یک سر هستش و اونیکی شبیه جیبرهاست و دائم یکپاشو به قفس میزنه برای حفظ تعادل
    راستی اگه عکس اونکه شک دارن به نر بودنش رو بزارم میتونید تشخیص بدید نرهستش یا ماده؟
    ببخشید زیاد شد
    سلام
    اينطور كه ميفرماييد قناري ها تو لك هستند و تا زماني كه بصورت كامل پر ريزي تمام نشه و إز تو لك بيرون نيان انتظار براي خوندن قناري ها نيست
    فراهم ساختن محيط مناسب دوره پر ريزي بهترين كمك در حال حاضر به قناري ها محسوب ميشه
    محيطي با دما يكسان و بدونه تغيير ناگهاني ، مدت ٢ ماه قناري ها اصلا جابجا نشوند و در جايي ثابت نگهداري كنيد
    إز مولتي ويتامين مخصوص پرندگان يك روز در هفته استفاده كنيد مخلوط دستساز هويج تخم مرغ يك روز در هفته سبزيجات تازه و تميز مثل كاهو اسفناج برگ ترب شلغم وهويج يك روز در هفته هفت تخم مناسب فصل ٣ روز در هفته استفاده كنيد تا قناري ها تمام پرهاي كهنه و قديمي رو بريزند و پرهاي نو جاي گزين كنند
    بصورت صد در صد با عكس نميتوان تعيين جنسيت كرد ولي اگر امكانش هست عكس قرار بديد تا دوستان بيشتر راهنمايي كنند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    سلام
    اينطور كه ميفرماييد قناري ها تو لك هستند و تا زماني كه بصورت كامل پر ريزي تمام نشه و إز تو لك بيرون نيان انتظار براي خوندن قناري ها نيست
    فراهم ساختن محيط مناسب دوره پر ريزي بهترين كمك در حال حاضر به قناري ها محسوب ميشه
    محيطي با دما يكسان و بدونه تغيير ناگهاني ، مدت ٢ ماه قناري ها اصلا جابجا نشوند و در جايي ثابت نگهداري كنيد
    إز مولتي ويتامين مخصوص پرندگان يك روز در هفته استفاده كنيد مخلوط دستساز هويج تخم مرغ يك روز در هفته سبزيجات تازه و تميز مثل كاهو اسفناج برگ ترب شلغم وهويج يك روز در هفته هفت تخم مناسب فصل ٣ روز در هفته استفاده كنيد تا قناري ها تمام پرهاي كهنه و قديمي رو بريزند و پرهاي نو جاي گزين كنند
    بصورت صد در صد با عكس نميتوان تعيين جنسيت كرد ولي اگر امكانش هست عكس قرار بديد تا دوستان بيشتر راهنمايي كنند
    ممنون
    به قناری هم میشه مث عروس گندم پخته یا جوونه زده و حبوبات پخته داد؟
    من امروز مث غذای عروسم بهشون غذا دادم(سیب،سفیده تخم مرغ+مقدار خیلی کم پودر پسته(قاطی تخم مرغ)،مولتی ویتامین داخل آبشون و مقداری جعفری تازه شسته شده)راستش خواستم لیموشیرین هم بهشون بدم ترسیدم مجاز نباشه آخه عروسم میخوره
    قطره کلسیم نمیخواد بریزم داخل آبشون؟
    فردا عکس دوتارو میزارم اینجا ببینید

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_sh نمایش پست ها
    ممنون
    به قناری هم میشه مث عروس گندم پخته یا جوونه زده و حبوبات پخته داد؟
    من امروز مث غذای عروسم بهشون غذا دادم(سیب،سفیده تخم مرغ+مقدار خیلی کم پودر پسته(قاطی تخم مرغ)،مولتی ویتامین داخل آبشون و مقداری جعفری تازه شسته شده)راستش خواستم لیموشیرین هم بهشون بدم ترسیدم مجاز نباشه آخه عروسم میخوره
    قطره کلسیم نمیخواد بریزم داخل آبشون؟
    فردا عکس دوتارو میزارم اینجا ببینید
    غذایی قناری با عروس هلندی کمی تفاوت داره و خیلی از موارد تغذیه عروس هلندی رو قناری قادر به هضم نیست
    این تغذیه که گفتید به غیر از لیمو شیرین مشکلی نداره ولی چرا همه اینها در یک روز ؟ میتونید یک برنامه غذایی مناسب هر ماه یادداشت کنید و طبق برنامه تغذیه پرندها رو جیره بندی کنید
    قطره کلسیم همه در برنامه هر ماه 2 مرتبه در نظر بگیرید بسیار هم مفید خواهد بود

صفحه 116 از 251 نخستنخست ... 1666979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135166216 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)