صفحه 9 از 251 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272859109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 2506
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    5555
    سلام به دوستان عزیز
    می خواستم بپرسم شرایطی که باید برای جلوگیری از رسیدن ویروس آبله انجام داد چی هست؟ آیا از طریق تهیه دانه از مغازه ها قابل انتقال هست؟! و اگر هست ،چه کار هایی انجام بدهیم و چه شرایطی ( مثلا سرما) ایجاد کنیم از بین برود یا....؟
    آیا با رفتن در محیط آلوده ممکن است ویروس از طریق انسان به پرنده انتقال پیدا کند.؟
    (دوستان محکم قناری هاتون رو بچسبید که هوا پسه . بیماری آبله شدید پخش شده.)

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    8973
    این بخش را هم مطالعه فرمایید

علائم : (یکی از بیماریهائی است که در فصل تابستان با این بیماری بسیار روبه رو هستیم )ظهور نقطه های سفید – قرمز یا زرد رنگ روی سر -سینه – بالها – وروی انگشتان.تنگی نفس.سستی

علل احتمالی : ویروس ابله – واگیری از پرنده های تازه خریداری شده یا پرنده های آزاد

مداوا :کمتر با موفقیت همراه است .تزریق واکسن ابله – تغذیه پرنده با دانه ها با طبیعت خنک – ضد عفونی اصولی قفس و محل نگهداری پرنده ها

منبع : سایت رسمی قناری قم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس -قناری
    شماره عضویت
    9377
    با سلام
    قناری ماده یکی از جوجه هاشو که حدود 4 هفشونه رو میزد که جداش کردم ولی جوجه خیلی ضعیفه برای تغذیه و کمک بهش چکار باید بکنم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    سلام دوست عزیز
    کمتر پیش میاد که ماده بچش رو بزنه
    شاید میخاد پرش بکنه و خونه درست کنه. که با توضیحات بیشتر شما میشه کمک کرد
    جوجه یک ماهه دیگه میتونه خودش غذا بخوره
    سعی کن همیشه غذای نرم جولوش باشه و حتی الامکان تنها توی قفس نباشه
    اگر بازم مشکلی بود در خدمتم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس -قناری
    شماره عضویت
    9377
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    کمتر پیش میاد که ماده بچش رو بزنه
    شاید میخاد پرش بکنه و خونه درست کنه. که با توضیحات بیشتر شما میشه کمک کرد
    جوجه یک ماهه دیگه میتونه خودش غذا بخوره
    سعی کن همیشه غذای نرم جولوش باشه و حتی الامکان تنها توی قفس نباشه
    اگر بازم مشکلی بود در خدمتم
    با سلام
    این جوحه ها سری دوم جوجه ها به حساب میان و منم فکر کنم به خاطر درست کردن لونه این رو اینجوری کرده
    فعلا تو قفس دو تا جوجه تنها هستند ولی اون یکی سر حالتره ولی این دم میزنه و خودشو باد کرده و همش جیک جیک میکنه
    بهش تخم مرغ و تخم شاهدانه شکسته میدم اگر ترکیب غذای نرم رو بفرمائید ممنون میشم

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط dosec2 نمایش پست ها
    با سلام
    این جوحه ها سری دوم جوجه ها به حساب میان و منم فکر کنم به خاطر درست کردن لونه این رو اینجوری کرده
    فعلا تو قفس دو تا جوجه تنها هستند ولی اون یکی سر حالتره ولی این دم میزنه و خودشو باد کرده و همش جیک جیک میکنه
    بهش تخم مرغ و تخم شاهدانه شکسته میدم اگر ترکیب غذای نرم رو بفرمائید ممنون میشم
    سلام
    تخم مرغ یک ساعت بجوشانید بعد رنده کنید با هویج رنده شده مخلوط کنید به ازای یک تخم مرغ یک قاشق آرد سخاری اضافه کنین
    اگر شیر خشک نان 1 هم دارین یک قاشق مربا خوری بهش اضافه کنین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    8973
    سلام دوست عزیز معمولا وقتی ماده آخرین تخم سری بعد را می گذارد ما نر و جوجه ها را در قفس دیگر می اندازیم تا نر به جوجه ها دان دهد تا وقتی که جوجه های سری بعد به دنیا آمدند نر را دوباره کنار ماده می اندازیم و غذای نرم را روزی 2 مرتبه در اختیار آنها می گذاریم در صورت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09125510649 با من تماس حاصل فرمایید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    من 4روز پیش میخواستم قناریمو بگیرم نازش کنم نمیدونم چرا انقدر ترسید خودشو کوبوند به میله های قفسش بعد یکی از پاهاش یه طوری شد اصلا نمیتونست بذاره زمین بعد سریع بردمش دکتر گفت نشکسته ولی ضرب دیده یه ویتامین بهش داد با یه قطره که نپرسیدم چیه باید 2 قطره تو آبش بریزم الان کل پاهاش کبود شده او تیکه ی پاش که مثل چوب کبریته سیاه شده اون بالای پاش که گوشتیه کلا قرمز شده کبوده دلم براش میسوزه هی پر پر میزنه نمیتونه بره اینور اونور واسه اینکه اون پای سالمش هم یه انگشت نداره درست نمیتونه تعادلش رو حفظ کنه الان تازه یه کم سر انگشتشو میذاره زمین من چی کار کنم که زودتر خوب بشه؟ اصلا کی خوب میشه؟ همین پاشو که اینطوری شده میگیره بالا نوک میزنه انگار بهش یا نمیدونم لیسش میزنه واسه چی اینکارو میکنه؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری. طرقه.سهره.ماهی و..... اسلحه ماسک
    شماره عضویت
    8684
    فکر کنم که پشه نیش زده ممکن هست با مالیدن لیمو به پاهاش خوب بشه و از پماد بتادین چشم هم میتونید استفاده کنید ولی بازهم درست نمیدونم باید بازهم سوال کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    8973
    سلام دوست عزیز اطلاعات که شما میدین کافی نیست برای کسب اطلاعات بیشتر و درمان پرنده تان با شماره 09125510649 با من تماس حاصل فرمایید
    چون باید دید آن قطره و پماد چی بوده که به شما داده اند چون قناری پرنده حساسی اگر دز دارویی که مورد استفاده قرار میگیرد بالا باشد و مختص قناری نباشد باعث می شود کلیه وکبد قناری از کار بیفتد که باعث سیاهی پا می شود ولی در کل اطلاعاتی که شما می دهید کافی نیست

صفحه 9 از 251 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272859109 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)