صفحه 70 از 251 نخستنخست ... 20515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889120170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 691 به 700 از 2506
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط m6_x3 نمایش پست ها
    سلام به همه
    راستش من یک جفت قناری رسمی که نرم ابلق طلایی و ماده پرتقالی یکدسته دارم حالا برادرم ازم خواسته یک جفت قناری خوب واسش بگیرم که به امید خدا جفت کنه حالا من چند تا سوال داشتم که اگه استادان لطف کنند و کامل توضیح بدن خیلی ممنونشون میشم.
    1-رنگشون خودم فکر کردم سفید و نخودی یا طلایی/شما میگین چی بهتره شاید اگه جوجه دادن با جوجه هام جفت کنم؟
    2-تواین فصل تک تک بخرمشون یا یه جفت؟
    3-تو این فصل بهتره اماده باشن یا بیارم آمادشون کنم اگه آماده بگیرم یه راهی بگین که پس نزنن واسه جابجایی میگم (یه تجربه تلخ دارم)
    4-قیمت یه نر و ماده رسمی خوب الان چه تک و چه جفتی چنده؟
    5-شنیدم قناری های مغازه مشکل دارن عقیمن میشه تشخیص داد؟
    ببخشید خیلی سوال پرسیدم چه کنیم آماتوریم دیگه استادان ببخشن/هر چی که از قلم افتاد بگین شما این راهو رفتین اگه میشه کامل بگین چه کنم که سرم کلاه نر وپشیمون نشم مرسی
    سلام خدمت شما
    برای رنگ قناری شما بهترین رو انتخاب کردید و یک نر صلایی و یک ماده سفید یا ابلغ سفید طوسی جوجهای بسیار خوش رنگی به شما می دهند و میتونید با قناریهای خودتون هم ترکیب کنید نژاد سفید و طلایی از نژادهای اصلی و پایه هستند و معمولا صلایی رو با بیشتر رنگها میشه ترکیب کرد ولی ترکیب سفید معمولا با طلایی صحیح هستش و میتوان از این ترکیب دارای جوجه سفید شد
    اگر یک جفت که مورد پسند شما قرار گرفت و از لحاظ سالم بودن اطمینان پیدا کردید خوب نیمی از راه رو پیشرفته و بهتر هستش برای این کار بهتر از یک فرد اشنا برای خرید اقدام کنید
    در این فصل باید یک قناری سالم و دوران پرریزی رو بخوبی گذرانده باشه و اماده باشه اگر قناری در این فصل اماده نباشه و تو لک باشه میتونه نشانهای مشکل در پرنده باشه و دوران پرریزی رو بخوبی و اصولی تغذیه و رسیدگی نشده باشه بهتر هستش اماده در حد 80% باشه و 20% مانده به امادگی کامل رو پیش شما بگذرونه و با تغذیه و محیط در نظر گرفته شده توسط شما بیشتر و بهتر اشنا بشود
    قیمت توافقی هستش و بسته به انصاف و عدالت در شخص فروشنده داره .تجربه ثابت کرده هیچ گرانی بی علت و هیچ ارزانی بی دلیل نیست اگر شما پرنده ای رو پسند کردید و از نظر شما خیلی ارزان نسبت به بازار و قیمتهای بازار بود سریع اقدام به خرید نکنید و حتما از سلامت پرنده اطمینان پیدا کنید و بعد اقدام به خرید کنید
    همیشه و در همه پرندها اینطور نبوده عقیم بودن شامل حال پرندها و قناریهای کم یاب از نظر نژادی و قیمتی هستش که بازهم با خرید از فردی اشنا میتونید از روبرو شدن با این مشکل جلوگیری کنید و پرنده دارای نطفه باشد
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    15292
    سلام دوست عزیز اگه پودر و پیدا نکردی میتونی هز سیگار استفاده کنی.قبل از تخم گذاری کف جا تخمی رو با توتون سیگار بپوشون بعد پنبه بذارو موفق باشی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    15257
    بازم سلام اقا احسان ممنون از پاسختونبا این شرایط که گفتین یه جفت رسمی سفید وطلایی قیمت کردم هر دو ۲ ساله هستند قیمتش میگه ۳۰۰خوبه من که فکر کنم گرون میگه حدودا چند بگبرم خوبه میگه آمادن

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    بازم سلام اقا احسان ممنون از پاسختونبا این شرایط که گفتین یه جفت رسمی سفید وطلایی قیمت کردم هر دو ۲ ساله هستند قیمتش میگه ۳۰۰خوبه من که فکر کنم گرون میگه حدودا چند بگبرم خوبه میگه آمادن
    سلام
    بله ترکیب رنگ طلای و سفید اصولی و حاصل از ترکیب در بیشتر موارد (سفید با سر بال به رنگ طلایی , طلایی یک دست و مهر , ابلغ سفید طوسی)با این رنگ بندی نتیجه جوجه دهی شده
    برای قیمت به هیچ وجه تا پرنده توسط فردی بی طرف و عادل بصورت حضوری دیده نشه قیمت گذاری مشخص و درستی نمیشه کرد .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    15257
    سلام اقا احسان طبق راهنمایی شما من یه نر طلایی که اخره بالهاش رو به سفید میزنه و یک ماده سفید که بالهاش طوسی هست خریدم که هر دشون یکساله هستند میخواستم بدونم با این ترکیب اگه خدا قسمت کنه جوجه ها چه رنگی میشن ?فروشنده گفت ماده رو تقویت نکن چون ماده اماده آماده هست وفقط نر و تقویت کن چون هنوز آماده نشده راست میگه ? چرا مادرو میگه تقویت نکن ? چه کنم? مرسی ?

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام اقا احسان طبق راهنمایی شما من یه نر طلایی که اخره بالهاش رو به سفید میزنه و یک ماده سفید که بالهاش طوسی هست خریدم که هر دشون یکساله هستند میخواستم بدونم با این ترکیب اگه خدا قسمت کنه جوجه ها چه رنگی میشن ?فروشنده گفت ماده رو تقویت نکن چون ماده اماده آماده هست وفقط نر و تقویت کن چون هنوز آماده نشده راست میگه ? چرا مادرو میگه تقویت نکن ? چه کنم? مرسی ?
    سلام
    تبریک میگم رنگ و نژادهای مناسبی برای تکثیر تهیه کردید انشاالله که به نتایج دلخواه و مد نظر تون می رسید
    در مورد رنگ احتمالاتی که میشه داد و نه صد در صد (طوسی , سفید , ابلغ زرد و شتری ,طلایی) معمولا بدست میاد
    تقویت و امادسازی 2 بخش جدا محسوب میشوند اگر ماده اماده هستش دلیل بر این نیست که تقویت نشه شما برای ماده از سبزیجات بیشتر استفاده کنید از مخلوط های دست ساز دارای مواد گرم کمتر استفاده کنید و کلسیم و املاح مورد نیاز زمان تخم گذاری را به پرنده برسونید در کل قناری ماده رو با غذایی معتدل اماده نگهدارید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    15257
    با تشکر از پاسختون
    من الان 4 روزه قناریهای خودمو (ابلغ طلایی - ماده پرتقالی ) جفت زدم نرم که از آمادگی هم رد کرده بود ماده هم نسبتا آماده بود امروز دیدم از هم دون میگیرم اما تو این 4 روز هر باری که نر میخواد جفگیری کنه ماده گارد میگیره یا فرار میکنه. البته من امروز لونو براشون گذاشتم.
    1-حالا این که دون میدن یعنی جفت خوردن ؟
    2-اگه جفت خوردن چرا ماده نمیزاره نر جفتگیری کنه ؟
    3-الان بهترین کاری که من میتونم انجام بدم چیه باید جداشون کنم ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11316

1 اگه دون میدن یه همه چی حله

2 دوست عزیز شما زیاد سر به سرشون نزارید کار خودشون رو میکنن

3 اگر دیدید بعد از 3 روز از تخم خبری نبود از هم جداشون کنید ولی قفساشون رو کنار هم بزارید تا اماده بشن

قناری های من بعد 2 ماه تخم گزاشتن . عجله نکنید

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    با تشکر از پاسختون
    من الان 4 روزه قناریهای خودمو (ابلغ طلایی - ماده پرتقالی ) جفت زدم نرم که از آمادگی هم رد کرده بود ماده هم نسبتا آماده بود امروز دیدم از هم دون میگیرم اما تو این 4 روز هر باری که نر میخواد جفگیری کنه ماده گارد میگیره یا فرار میکنه. البته من امروز لونو براشون گذاشتم.
    1-حالا این که دون میدن یعنی جفت خوردن ؟
    2-اگه جفت خوردن چرا ماده نمیزاره نر جفتگیری کنه ؟
    3-الان بهترین کاری که من میتونم انجام بدم چیه باید جداشون کنم ؟
    سلام
    اگر کمی زمان به ماده می دادید تا به امادگی کامل برسه بهتر بود .
    یکی از نشانهای جفت خوردن دان دادن پرندها به یکدیگر هستش اما با مشاهده این کار نمیشه گفت 100%پرندها جفت خوردن
    در این مواقع قرار دادن لونه داخل قفس زودتر از زمان معمول کمی به اماده شدن پرنده ماده کمک میکند
    استفاده از ویتامین های محلول در اب مخصوص اماده سازی پرنده برای زمان جفت کردن برای هر دو پرنده مفید و میشه گفت لازم هستش
    تا جای امکان و در صورت مشاهد درگیری بصورت پی در پی پرندها رو جدا نکنید و به اونها زمان بدید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ ، قناری ، مرغ عشق ، آکواریوم
    شماره عضویت
    12446
    سلام دوستان

لطفا منو فوری کمکم کنین

قناریم 3 تا تخم گذاشته بود 2 تاش پشت هم و سومی بعد از 1 روز

امروز یه جوجش در اومده من هم دقیقا نمی دونم جوجه رو تغذیه می کنن یا نه الان بنظرتون چیکار کنم ؟ جوجه رو الان دستی غذا بدم ؟ تخم ها خراب نمی شن ؟ یا باید واستم هر سه دربیاد ؟

امروز تو قفس سفید تخم مرغ با پودر سریا قاطی کردم گذاشتم

لطفا منو دقیق راهنمایی کنید

ممنونم

صفحه 70 از 251 نخستنخست ... 20515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889120170 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)