صفحه 58 از 251 نخستنخست ... 8394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 2506
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    قناری-دیسکس و ماهی آب شیرین!
    شماره عضویت
    2014
    سلام
    من 17 روزه که 2 تا قناری را جفت انداختم (فقط 3 روز پیششون بودم و 14 روز خونه نبودم تا رفتارشونا بررسی کنم) الان میبینم اصلا لونه ای درست نشده و تمام پنبه ها کف قفس هستش. میتونم جداشون کنم و بعد که مطمئن شدم آماده هستند پیش هم بدازم؟
    الان سایر قناریام جدا از هم هستند و هم دیگه را نمیبیینند. اگه نر و ماده مورد نظرمو که میخوام جفت کنم توی 2 تا قفس کنار هم بزارم (قفسها را بچسبونم به هم) در صورتیکه یکی از اونها هنوز کامل آماده نشده باشه مشکلی پیش میاد؟
    ممنون.

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran020 نمایش پست ها
    سلام
    من 17 روزه که 2 تا قناری را جفت انداختم (فقط 3 روز پیششون بودم و 14 روز خونه نبودم تا رفتارشونا بررسی کنم) الان میبینم اصلا لونه ای درست نشده و تمام پنبه ها کف قفس هستش. میتونم جداشون کنم و بعد که مطمئن شدم آماده هستند پیش هم بدازم؟
    الان سایر قناریام جدا از هم هستند و هم دیگه را نمیبیینند. اگه نر و ماده مورد نظرمو که میخوام جفت کنم توی 2 تا قفس کنار هم بزارم (قفسها را بچسبونم به هم) در صورتیکه یکی از اونها هنوز کامل آماده نشده باشه مشکلی پیش میاد؟
    ممنون.
    سلام
    قفسشون تمیز کنید مجدد لونه را پراز پنبه کنید یکی دو روز رفتارشون بررسی کنید اگر عکس العملی نبود جدا کنید جوری که همدیگرو ببینند با این کار ماده زودتر آماده میشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری-آکواریوم گیاهی-لاک پشت
    شماره عضویت
    14036
    سلام من یه جفت تن کردم الان سه روزه دعوا نمی کنن ولی ماده اجازه جفت خوردن نمیده. نر مست مسته و ماده ام از مستی زیاد پسش از بیرون قفسم مشخص چاره چیه؟

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط arii28170 نمایش پست ها
    سلام من یه جفت تن کردم الان سه روزه دعوا نمی کنن ولی ماده اجازه جفت خوردن نمیده. نر مست مسته و ماده ام از مستی زیاد پسش از بیرون قفسم مشخص چاره چیه؟
    سلام
    برای تصمبم گیری هنوز خیلی زوده
    باید صبر کنید

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    قناری-دیسکس و ماهی آب شیرین!
    شماره عضویت
    2014
    سلام
    آیا با جابجا کردن پنبه توسط ماده، تحرک بالا و جیک زدن میشه گفت که ماده حتما آماده جفت گیری هست؟
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran020 نمایش پست ها
    سلام
    آیا با جابجا کردن پنبه توسط ماده، تحرک بالا و جیک زدن میشه گفت که ماده حتما آماده جفت گیری هست؟
    ممنون
    به احتمال خیلی زیاد مربوط به مستی فنچ ماده هست ولی ۱۰۰٪ نیست .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11338
    سلام دوستان من 2تا از قناریامو جفت انداختم وقتی که در قفسا رو باز کردم ماده امد تو قفس نر بعد نر سریع سوارش شد بعدش دبگه وقت نکردم نگاهشون کنم براشون جا تخمی گذاشتم روزعاشورا 2تا تخم تو جا تخمی بود الانم که دیدم همون 2تا بود به نظرتون جفت خوردن تخما نطفه دارن؟؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشادک نمایش پست ها
    سلام دوستان من 2تا از قناریامو جفت انداختم وقتی که در قفسا رو باز کردم ماده امد تو قفس نر بعد نر سریع سوارش شد بعدش دبگه وقت نکردم نگاهشون کنم براشون جا تخمی گذاشتم روزعاشورا 2تا تخم تو جا تخمی بود الانم که دیدم همون 2تا بود به نظرتون جفت خوردن تخما نطفه دارن؟؟
    سلام تبریک میگم
    اینکه 2 یا 7 تخم قناری ماده میزاره دلیل به جفت خوردن نیست شاید ماده شما جوان و نوبت اول 2 تا تخم تخت کرده انشاالله که تخمها تبدیل به جوجه میشوند ولی شما در طی این 8 .9 روز باقی مانده برای پرندهاتون یک غذایی مناسب و دارای ویتامین و املاح معدنی در نظر بگیرید که نوبت بعدی تعداد تخمهای ماده بیشتر بشه و نطفه دار بودن تخمها صد در صد باشه
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11338
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم
    اینکه 2 یا 7 تخم قناری ماده میزاره دلیل به جفت خوردن نیست شاید ماده شما جوان و نوبت اول 2 تا تخم تخت کرده انشاالله که تخمها تبدیل به جوجه میشوند ولی شما در طی این 8 .9 روز باقی مانده برای پرندهاتون یک غذایی مناسب و دارای ویتامین و املاح معدنی در نظر بگیرید که نوبت بعدی تعداد تخمهای ماده بیشتر بشه و نطفه دار بودن تخمها صد در صد باشه
    دوست من چی بهشون بدم خوبه اگه بگید ممنون میشم
    راستی من یه قناری دیگه دارم خیلی حال بده سرما خورده بد جوری صبح تو ابش قطر سرما خوردگی اطفال با مولتی ویتامین میریزم
    ولی هنوز خوب نشد یه کاری بگید انجام بدم ممنون میشم

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشادک نمایش پست ها
    دوست من چی بهشون بدم خوبه اگه بگید ممنون میشم
    راستی من یه قناری دیگه دارم خیلی حال بده سرما خورده بد جوری صبح تو ابش قطر سرما خوردگی اطفال با مولتی ویتامین میریزم
    ولی هنوز خوب نشد یه کاری بگید انجام بدم ممنون میشم
    از هفت تخم مناسب این فصل استفاده کنید به همراه سبزیجات و مخلوط هویج و تخم مرغ همراه با پوست تخم مرغ که دارای کلیسم هستش و برای ماده در زمان تخم گذاری لازم و مفید از شلغم برای نر و ماده و قناری بیمار با پوست و خام استفاده کنید
    برای قناری بیمار از ویتامین همراه با انتیبیوتیک استفاده نکنید ویتامین رو بعد از دوره بیماری و قطع دارو به قناری بدید که قوا و نیروی از دست رفته بدست بیاد و جای قناری رو منتقل کنید به جای گرم تر با تغییر دمایی 5 درجه بالاتر از زمان فعلی انشاالله هر چه زودتر خوب میشه
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

صفحه 58 از 251 نخستنخست ... 8394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677108158 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)