صفحه 57 از 251 نخستنخست ... 7383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 2506
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا هیچی
    شماره عضویت
    11972
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    تشخیص نر و مادگی قناری ۱۰۰٪ نیست و همه بر اساس حدس و گمان هست . بنا بر این چه آشنا و چه غریبه فرقی نداره . احتمال اشتباه هست همیشه
    در هر صورت قناریی که از یه پرورش دهنده ی معتبر خریده بشه بهتره.

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط arii28170 نمایش پست ها
    سلام من قناریام جفت کردم اما 4تا تخم کردن ستاش خراب بود و یکیش توش یه جوجه خیلی ریز بود که اونم البته خراب بود میخوام بدونم به نظرتون جداشون کنم یا نه؟ نر به ماده دون میده
    سری اول خیلی بهش نمیشه اطمینان کرد اجازه بدین دوباره تخم کنند

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام من قناریام جفت کردم اما 4تا تخم کردن ستاش خراب بود و یکیش توش یه جوجه خیلی ریز بود که اونم البته خراب بود میخوام بدونم به نظرتون جداشون کنم یا نه؟ نر به ماده دون میده
    سلام
    همینطور که مدیر انجمن گفتند تخمهای سری اول در قناری زیاد اعتمادی به باز شدن اونها نیست و سن قناری و تغذیه دیگر عوامل لغ شدن تخمها میتونه باشه
    برای نتیجه گیری در تخمهای بعدی از یک غذایی ویتامینه و دارای املاح معدنی و طبیعی برای قناریها استفاده کنید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری-آکواریوم گیاهی-لاک پشت
    شماره عضویت
    14036
    ممنونم اینکه به هم دون میدن نشونه جفت خوردن دیگه؟ البته نر 2سالشه عیب داره؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    ممنونم اینکه به هم دون میدن نشونه جفت خوردن دیگه؟ البته نر 2سالشه عیب داره؟
    ممنون از شما بله یکی از نشانهای جفت خوردن در پرنده دون دادن به همدیگه است اگر ماده سری قبل تخم کرد با وجود اینکه به هر دلیلی تخمها باز نشده این موضوع یعنی اینکه پرندهای شما با هم مشکلی ندارند و با هم جفت خوردن و از اینکه پرنده نر 2 ساله هست عیب نداره
    انشاالله این سری تمام تخمها تبدیل به جوجه میشه
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11338
    سلام دوستان من قناریامو جفت انداختم ساعت اول که انداختم نره سوار ماده شد .الان که چند روزیه میگذره براشون جا تخمی گذاشتم قناری ماده پنبه ها رو میبره میکنه تو جا ابی بعدش بعضی وقتا با قناری نره دعوا هم میکنه به نظر شما جفت خوردن؟

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشادک نمایش پست ها
    سلام دوستان من قناریامو جفت انداختم ساعت اول که انداختم نره سوار ماده شد .الان که چند روزیه میگذره براشون جا تخمی گذاشتم قناری ماده پنبه ها رو میبره میکنه تو جا ابی بعدش بعضی وقتا با قناری نره دعوا هم میکنه به نظر شما جفت خوردن؟
    سلام
    ماده پنبه رو با آب خیس میکنه که نرم بشه
    با توضیحات شما مشخصه که جفت خوردن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    سلام
    دزست یک روز مانده به تخم گذاری سری دوم قناری ماده ،مجبور شدم قناری نر و جوجه را به علت اینکه ماده شدیدا جوجه را میزد و زخمی کرده بود جدا کنم. فردای روزی که جداشون کردم ماده اولین تخم را گذاشت. الان سوال بنده اینه که آیا جدا کردن نر از ماده باعث نیمشه که تخم ها پوچ بشن؟ (از یک هفته قبل مدام جفتگیری کرده بودند)
    امروز هم ماده دومین تخم را گذاشت.
    سوال بعدی اینکه جوجه تا چه زمانی باید با پدر نگهداری بشه؟ امروز بیست و دو روزش شده ولی هنوز توسط پدر تغذیه میشه
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    همه نوع پرنده .از طوطی سانان و قناری .+سگ
    شماره عضویت
    11160
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadreza5113 نمایش پست ها
    سلام
    دزست یک روز مانده به تخم گذاری سری دوم قناری ماده ،مجبور شدم قناری نر و جوجه را به علت اینکه ماده شدیدا جوجه را میزد و زخمی کرده بود جدا کنم. فردای روزی که جداشون کردم ماده اولین تخم را گذاشت. الان سوال بنده اینه که آیا جدا کردن نر از ماده باعث نیمشه که تخم ها پوچ بشن؟ (از یک هفته قبل مدام جفتگیری کرده بودند)
    سوال بعدی اینکه جوجه تا چه زمانی باید با پدر نگهداری بشه؟ امروز بیست و دو روزش شده ولی هنوز توسط پدر تغذیه میشه
    ممنون
    سلام دوست عزیز

مشکلی برای تخم ها پیش نمی آید .
    معمولا همین کار را پرورش دهندگان انجام میدن.
    بهش میگن
    لون دوم.
    جوجه ها تا زمانی که لون دوم تخم ها تبدیل به جوجه نشده نزد پدرشون تغذیه بشن .
    بعد که جوجه لون دوم متولد شد نر را به جمع ماده اضافه کنید برای کمک تغذیه جوجه ها .
    نگران جوجه ها ی
    لون اول نباشد در این مدت دان خور میشن .

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadreza5113 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    سلام
    نیاز به جدا کردن نبود
    شما باید یه نخ میبستین به میله ها که ماده سرگرم بشه و مقداری پنبه اضافی میذاشتین لای میله برای لونه سازی
    معمولا نر تا تخم اخر باید کنار ماده باشه وقتی تخم های اصلی به چال منتقل شدند نر و جوجه ها به قفس کنار قفس ماده منتقل منتقل میشوند تا جوجه ها به تخم ها آسیب نرسونند

صفحه 57 از 251 نخستنخست ... 7383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576107157 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)