صفحه 25 از 251 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434475125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 2506
    همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran020 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان داروی ضد شپش قناری باید چند روز مصرف بشه؟
    ممنون.
    سلام
    از چه دارویی استفاده می کنید ؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    قناری-دیسکس و ماهی آب شیرین!
    شماره عضویت
    2014
    راستش رفتم پرنده فروشی ی دارو داد گفت اسپانیاییه ولی ظاهرا خودشون گذاشتند تو ظرفهای کوچکتر و با دست نوشتند قطره ضد شپش
    ی گوش پاک کن هم بهم داد گفت ی قطره بزن روش و بمال پشت گردن قناری
    سپاس.

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran020 نمایش پست ها
    راستش رفتم پرنده فروشی ی دارو داد گفت اسپانیاییه ولی ظاهرا خودشون گذاشتند تو ظرفهای کوچکتر و با دست نوشتند قطره ضد شپش
    ی گوش پاک کن هم بهم داد گفت ی قطره بزن روش و بمال پشت گردن قناری
    سپاس.
    قطره پس گردنی اسپانیایی دقیقا پس از یک ماه باید تکرار بشه
    اگر قطره ایرانی باشه بعد از 10 روز باید تکرار بشه
    قطره های ایرانی معمولا تا شش ماه نیازی به تجدید دوره نیست و قطره های خارجی تا یک سال

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناري
    شماره عضویت
    12312
    سلام دوست عزیز ممکنه جواب منو هم بدید؟ آیا اینکه نر به سمت ماده جیغ بزنه طبیعیه؟ و یه سوال دیگه اینکه الان تغذیشون چطوری باشه؟ غیر از تخم کتان و ارزن به نسبت 2 به یک چه چیزهای دیگه بهشون بدم و چه مقدار؟ اگر بعد دو هفته با هم جفت نخوردن میتونم قناری ماده رو کلا بدم به کس دیگه و نر تنها بمونه؟ نر اگه مست باشه و تنها بمونه بهش آسیبی میرسه؟

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممکنه جواب منو هم بدید؟ آیا اینکه نر به سمت ماده جیغ بزنه طبیعیه؟ و یه سوال دیگه اینکه الان تغذیشون چطوری باشه؟ غیر از تخم کتان و ارزن به نسبت 2 به یک چه چیزهای دیگه بهشون بدم و چه مقدار؟ اگر بعد دو هفته با هم جفت نخوردن میتونم قناری ماده رو کلا بدم به کس دیگه و نر تنها بمونه؟ نر اگه مست باشه و تنها بمونه بهش آسیبی میرسه؟
    سلام
    آیا برای ماده میخونه ؟
    مطمئن هستین که مادتون مادس ؟!؟!؟آمادس ؟!؟!؟!
    اگر جفت نخوردن یا ماده آماده نیست یا مادتون ماده نیست
    مشکلی نیست فقط توی فصل تابستون بعد از غروب خورشید برای نر چراغ روشن نکید تا استراحت کنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناري
    شماره عضویت
    12312
    من دیروز سوال پرسیده بودم که دو هفته اینا پیش هم بودن اما جفت نخوردن بعد که جداشون کردم وقتی همو نمیدیدن نر پیاپی میخوند و پاهاشو به قفس میگرفت و ماده جنب و جوش و جیک جیک میکرد. بعد 5 روز که این علائم رو دیدم دوباره انداختم کنار هم الان روزه سومه و براشون لونه هم گذاشتم. دیشب یه صحنه دیدم نر به سمت ماده جیغ کشید انگار که دعواش میکرد! در ضمن الان نر دیگه نمیخونه فقط جفتشون جیک جیک میکنن. تا حدود زیادی مطمئنم مادم مادس چون از شخصی گرفتم که تو این کار وارد بود. حالا یکی میخواستم بدونم اینکه نر سمت ماده جیغ کشیده طبیعیه؟ و اینکه الان با چی باید تغذیشون کنم؟ غیر تخم کتون و ارزن به نسبت دو به یک دیگه چی بهشون بدم و به چه میزان؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناري
    شماره عضویت
    12312
    سلام، اینجا پارتی بازیه؟؟!! جواب بعضیا خیلی زودتر داده میشه! (شوخی بود
    اگه ممکنه غیر از سؤال قبل این سؤالم جواب بدید: جاتخمی من سفالیه، وقتی به دیواره قفس نصب میکنم یکم بالا پایین میشه که میدونم موجب اذیت قناری میشه واسه همین مجبور شدم بذارمش کف قفس. اشکالی داره کف قفس باشه؟ لطفا سؤال قبلم جواب بدید. باتشکر

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    من دیروز سوال پرسیده بودم که دو هفته اینا پیش هم بودن اما جفت نخوردن بعد که جداشون کردم وقتی همو نمیدیدن نر پیاپی میخوند و پاهاشو به قفس میگرفت و ماده جنب و جوش و جیک جیک میکرد. بعد 5 روز که این علائم رو دیدم دوباره انداختم کنار هم الان روزه سومه و براشون لونه هم گذاشتم. دیشب یه صحنه دیدم نر به سمت ماده جیغ کشید انگار که دعواش میکرد! در ضمن الان نر دیگه نمیخونه فقط جفتشون جیک جیک میکنن. تا حدود زیادی مطمئنم مادم مادس چون از شخصی گرفتم که تو این کار وارد بود. حالا یکی میخواستم بدونم اینکه نر سمت ماده جیغ کشیده طبیعیه؟ و اینکه الان با چی باید تغذیشون کنم؟ غیر تخم کتون و ارزن به نسبت دو به یک دیگه چی بهشون بدم و به چه میزان؟
    سلام
    جیغ کشیدن میتونه بخاطر جفت نشدن , اماده نبودن و یا ماده نبودن جفته
    چون هوا گرمه نمیشه تغذیه ای که مخصوص جفته بهشون داد
    لونه مناسب نیست و حتما تعویض کنید
    اگر رفت سمت چال و شرو به لونه سازی کرد یروز در میون بهش تخم مرغ بدین توی مخلوط تخم مرغ حتما از ارد جو و ارد سخاری و تخم غرفه استفاده کنید
    ( ببخشید جملاتم خیلی به ریخته شد با موبایل نشد بهتر بنویسم )

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناري
    شماره عضویت
    12312
    اگه لونه رو زمین باشه اشکال داره؟ در ضمن من پنبه گذاشتم رو زمین خودش درست میکنه جاشو؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناري
    شماره عضویت
    12312
    ممنون تورو خدا يکم توضيح بيشتر بديد. من مطمئنم جفتم مادس و وقتي برام آوردن گفتن مسته و وقتي هم که از نر جدا بود جفتشون نشونه*هاي مستي داشتن. الان لونه (که سفاليه) براش گذاشتم و پنبه گذاشتم کف قفس امروز ديدم همه پنبه*هارو بهم ريخته اما تو لونش نذاشته. (لونه رو مجبور شدم کف قفس بذارم اشکالي داره؟) من الان کار خاصي بايد انجام بدم يا يه هفته صبر کنم ببينم چيکار ميکنن؟

صفحه 25 از 251 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434475125 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)