صفحه 248 از 251 نخستنخست ... 148198229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,471 به 2,480 از 2506
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    28657
    داداش فقط بگم امشب جداشون کردم
    امیدوارم کارم اشتباه نبوده باشه

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صمدزاده نمایش پست ها
    اقا سلام من قناریام مست بودن جفت زدم،همون شب از مستی ماده تخم گذاشتو برداشتم،بعد از چند روزی ماده با نر ب هم غذا میدادنو ده بار ماده پشت داده،ولی خبری از تخم نبود،اول صبح بعد ۱۰ روز دیدم یه تخم گذاشته کف قفس شکسته
    قشنگ تقویتشون میکنمو بازم چند باری جفت گرفتنو،نر و ماده هر کدوم چند دقیقه ی رو لونه میخوابن ولی با فاصله ساعتی
    ولی بعد گذشت ۵ روز از تخم ک شکسته بود کف قفس دیگ تخم نزاشتن
    یه راهنمایی کنید ممنونم از لطفت
    سلام
    از دلایلی که ماده تعداد تخم هایی کمتر و یا اصلا تخم گذاری نمیکنه با اینکه بطور صحیح و کامل با نر جفت میخوره ضعف و یا بالا بودن سن قناری هستش که اگر مورد دوم باشه تا جایی که دیدم و خوندنم اجتناب ناپذیر هست و کاری برای قناری نمیشه کرد ولی اگر به علت ضعف بدنی قناری باشه چرا صد در صد میتونید قناری رو تقویت کنید و تخم های بیشتری از قناری بگیرید .
    اینکه میفرمایید خوب تقویت میشوند خوبه ولی مهم تر اینکه صحیح تقویت بشوند و غذایی مناسب زمان تخم گذاری باید در برنامه غذایی جفت باشه که یکی از اصلی ترین موارد وجود {کلسیم} یا بصورت طبیعی و یا اینکه از قناری فروشی های معتبر این محصول رو تهیه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein31277 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه قناری نر دارم مست مست شده و خیلی میخوند یه ماده آوردم از روزی که ماده رو دیده دیگه نخوند جفتشون دادم اما نر همش ماده رو میزد مجبور شدم جداشون کردم ولی بازم نر نمیخونه علائم پر ریزی هم نداره اما نمیدونم چرا دیگه نمیخونه ممنون ميشم راهنماییم کنین
    سلام
    به احتمال زیاد قناری ماده هنوز آماده و مست نبوده و نیست باید اجازه بدید تا قناری ماده هم به آمادگی کامل برسه و بعد با قناری نر جفتش کنید میتونید مدتی قفس قناری ماده رو زیر قفس قناری نر قرار بدید تا با شنیدن صدای هم زودتر مست شوند و از غذایی مناسب این دوره استفاده کنید.

البته اینم بگم ک بیشتر از ده بار جفت گرفتن و فقط یه تخم گذاشت اونم شکسته شده بود کف قفس
    امشب جداشون کردم،امیدوارم درست بوده باشه کارم
    ممنون میشم کمک کنید
    وقتی قناری ماده از نطفه رفته باشه اصلا تخم گذاری نمیکنه و یا اگر قناری نر از نطفه رفته باشه تخم ها پوچ و بدون جوجه خواهند بود پس این تخم گذاری ماده نشان دهنده نطفه دار بودن ماده هستش

داداش فقط بگم امشب جداشون کردم
    امیدوارم کارم اشتباه نبوده باشه
    ای کاش اینکارو نمیکردید و داخل یک قفس نر و ماده رو تقویت می کردید با این حال دیر نشده دوباره کنار هم داخل یک قفس میتونید باشند .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    28876
    سلام و خسته نباشید اگه قناری انگل بگیره باید چی کار کنم؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    28878
    سلام دو تا قناری رسمی بلند گرفتم دیروز به گفته مغازه دار قبلا جفت بودن ولی تو مغازه دو روزه جداشون کرده الان اینارو منم جدا کردم فعلا ولی توی دو تا قفس کنار همن همدیگه رو می بینن بنظرم نر اماده ست و ماده اماده نیست ایا باید بیشتر بزارم جدا باشن و تقویت کنم .لطفا راهنمایی بفرمایید دوستان ممنونم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    28901
    دوستان سلام خیلی ممنون میشم سریع پاسخ منو بدید...ی جفت قناری دارم که هردو آماده بودن علامتشو داشتن حتی قفص ماده رو کار نر گذاشتم تخم گذاشت تو قفس بعد سریع گرفتم جلو قفس خودش رفت تو قفس نر...درگیری شدشد ندارن ولی باهم خوبم نیستن مخصوصا ماده یخرده نر و اذیت میکنه...مشکلی نداره باید چیکار کنم؟؟؟؟
    ممنون از شما

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط .توتو. نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید اگه قناری انگل بگیره باید چی کار کنم؟
    سلام ممنون
    از داروی ضد انگل که مخصوص پرندگان هست در صورت اطمینان وجود انگل در پرنده استفاده کنید .
    در غیر اینصورت از دارویی استفاده کنید .

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط عرفان.ر نمایش پست ها
    دوستان سلام خیلی ممنون میشم سریع پاسخ منو بدید...ی جفت قناری دارم که هردو آماده بودن علامتشو داشتن حتی قفص ماده رو کار نر گذاشتم تخم گذاشت تو قفس بعد سریع گرفتم جلو قفس خودش رفت تو قفس نر...درگیری شدشد ندارن ولی باهم خوبم نیستن مخصوصا ماده یخرده نر و اذیت میکنه...مشکلی نداره باید چیکار کنم؟؟؟؟
    ممنون از شما
    سلام
    چند روزه جفت شدند ؟
    اینکه ماده از مستی تخم گذاری کرد و شما سریع به داخل قفس نر انداختین خوب طبیعی ست که ماده کمی عصبی و بی قرار برای تخم های خود باشه و شما باید اول تخم رو از قفس خارج میکردید و چند روز بعد جفت می کردید و این احتمال هست که اگر جفت بخورند تخم های اول قناری ماده بی نطفه و از روی مستی باشه در هر صورت دیگه از هم جداشون نکنید فعلا تا با شرایط عادت کنند و به جفت قناری زمان بدید عجله نکنید در جوجه کشی زمان دارید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    28901
    آخه جفت نشده بودن من دیدم چنوقته حالت های مستی رو دارن قفس قفس گذاشتم کنارهم ی ساعتی بودن اول صبح نر کل نخوند ماده ام تو قفسش تخم گذاشت تخم و برداشتم بعد در قفسشو باز کردم رفت تو قفس نر...ک دیدم نر فرار میکنه و انگار خبری از مستی نر نیست بخاطر همین باز جدا کردم...چیکار کنم؟؟؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    28901
    آخه جفت نشده بودن من دیدم چنوقته حالت های مستی رو دارن قفس قفس گذاشتم کنارهم ی ساعتی بودن اول صبح نر کل نخوند ماده ام تو قفسش تخم گذاشت تخم و برداشتم بعد در قفسشو باز کردم رفت تو قفس نر...ک دیدم نر فرار میکنه و انگار خبری از مستی نر نیست بخاطر همین باز جدا کردم...چیکار کنم؟؟؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    28913
    باسلام. قناری ماده دارم که امروز تخم دوم را گذاشته ولی روی تخم ها کم میخوابه و زود از روی تخم بلند میشه. مشکلی هست؟کلاًنمیخوابه روی تخم ها. لطفاً راهنمایی کنید.

صفحه 248 از 251 نخستنخست ... 148198229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)