صفحه 244 از 251 نخستنخست ... 144194225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,431 به 2,440 از 2506
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24927
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    ضربه خورده ؟ و اینکه احساس درد هم میکنه قناری ؟
    اگر این مشکل بصورت طبیعی پیش اومده { حالت خون مردگی} اجازه بدید تا به مرور زمان خوب بشه
    با درود
    آقای فلاح، بعید میدانم خودش به مرور خوب بشه چون خیلی وقت هست اینجوره.

رفتم داروخانه دامپزشکی و عکس رو نشون دامپزشک دادم و بهم محلول گلیسیرین یده داد.
    چهار روز روی پاهاش محلول رو زدم و ظاهرا دردش بیشتر شده.
    چون قبلا کمتر پاهاش رو بالا میگرفت و الان زیاد پاهاش رو بالا نگه میداره.
    فکر کنم درد زیادی داره

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط life24 نمایش پست ها
    با درود
    آقای فلاح، بعید میدانم خودش به مرور خوب بشه چون خیلی وقت هست اینجوره.

رفتم داروخانه دامپزشکی و عکس رو نشون دامپزشک دادم و بهم محلول گلیسیرین یده داد.
    چهار روز روی پاهاش محلول رو زدم و ظاهرا دردش بیشتر شده.
    چون قبلا کمتر پاهاش رو بالا میگرفت و الان زیاد پاهاش رو بالا نگه میداره.
    فکر کنم درد زیادی داره
    سلام
    عرض کردم ضربه خورده و احساس درد میکنه ؟
    این خون مردگی ها و گاهی رگه های خونی که در پای قناری نمایان میشود به دلیل دانه هایی با خواص گرم هستش و از گرمی زیاد به بجود میاد که همراه با خون مردگی قناری پای خودش رو بالا نگهمیداره و اصلا نیازی به گلیسیرین نداره
    بهترین درمان استفاده از سبزیجات و دان با طبع خنک هستش ولی نه به یکباره کم کم به وعده غذایی پرنده اضافه کنید و باز هم عرض میکنم اگر ضربه نخورده و هیچ علائمی از زخم و بریدگی زیر پای پرنده نیست قطعا با غذایی مشکل بر طرف خواهد شد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24927
    سلام
    عرض کردم ضربه خورده و احساس درد میکنه ؟
    این خون مردگی ها و گاهی رگه های خونی که در پای قناری نمایان میشود به دلیل دانه هایی با خواص گرم هستش و از گرمی زیاد به بجود میاد که همراه با خون مردگی قناری پای خودش رو بالا نگهمیداره و اصلا نیازی به گلیسیرین نداره
    بهترین درمان استفاده از سبزیجات و دان با طبع خنک هستش ولی نه به یکباره کم کم به وعده غذایی پرنده اضافه کنید و باز هم عرض میکنم اگر ضربه نخورده و هیچ علائمی از زخم و بریدگی زیر پای پرنده نیست قطعا با غذایی مشکل بر طرف خواهد شد
    درود بر شما
    جناب فلاح، من کلا دو قناری دارم و این رو حدودا 10 ماه پیش از یکی دوستان گرفتم و وارد نیستم که چطور میشه فهمید درد داره یا خیر.
    اما از روزی که آوردمش پاش اینجور بود.
    برخی اوقات پاش رو می گیره بالا. بعد کلا از وقتی اوردمش با اینکه خوراکش و نظافت و سبزی و میوه مرتب بهش میدم اما لاغر هست و اصلا نمیخونه و کم تحرک هست.
    گفتم شاید پاش درد هست که اینجور هست.
    اولش که دارو رو میزنم به پای راستش، چند ساعتی پاش رو میگیره بالا بعد به حالت عادی برمیگرده.
    غذا هم کتان و ارزن هست و سبزی و میوه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24927
    درود بر شما
    جناب فلاح، من کلا دو قناری دارم و این رو حدودا 10 ماه پیش از یکی دوستان گرفتم و وارد نیستم که چطور میشه فهمید درد داره یا خیر.
    برخی اوقات پاش رو می گیره بالا. بعد کلا از وقتی اوردمش با اینکه خوراکش و نظافت و سبزی و میوه مرتب بهش میدم اما لاغر هست و اصلا نمیخونه و کم تحرک هست.
    اولش که دارو رو میزنم به پای راستش، چند ساعتی پاش رو میگیره بالا بعد به حالت عادی برمیگرده.
    در ادامه توضیحات، اینکه انگشتانش هم رنگ مشکی دارن مقداری. همان پای راست.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    درود بر شما
    درود متقابل
    یکی از اصلی ترین دلایل این نوع خون مردگی ها در پای قناری تغذیه با دان های گرم هستش که روش درمان هم تغییر تدریج دان گرم به دان معتدل و خنک هست.
    با این حال پیشنهاد میکنم با توجه به لاغری و کم اشتهادی قناری از پودر {تی ان تی} که دارویی برای درمان و جلوگیری از اکثر بیماریهای قناری هست استفاده کنید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24927
    درود متقابل
    یکی از اصلی ترین دلایل این نوع خون مردگی ها در پای قناری تغذیه با دان های گرم هستش که روش درمان هم تغییر تدریج دان گرم به دان معتدل و خنک هست.
    با این حال پیشنهاد میکنم با توجه به لاغری و کم اشتهادی قناری از پودر {تی ان تی} که دارویی برای درمان و جلوگیری از اکثر بیماریهای قناری هست استفاده کنید .
    ممنون لطف کردید که پاسخ دادید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24927
    با درود جناب فلاح
    من یک قناری سفید 2 ماه پیش گرفتم که 2-3 ماهش بیشتر نبود.
    روزی که ارودمش شدید مریض بود.
    تا گذاشتم رو دیوار، دیدم خوابید و خودش رو باد میکرد و اسهال سفید داشت.
    بهش یک دوره 5 روزه و یک دوره 3 روزه تتراسایکلین دادیم. دیگه تو طول روز نمیخواد(به ندرت) و خودش باد نمیکرد اما اسهال گچی اش قطع نشد.
    30 روز گذشت و رفتم پیش دامپزشک و عکس اسهال رو نشونش دادم و قرص داد که فکر کنم خارجی هم بود. گفت روزی 2 تا در نصف آب.
    گفتم قرص چی هست گفت جنتامایسین با یک چیزی دیگه که یادم نیست(فکر کنم سولفا یا همچین چیزی)
    در 5 روزی که بهش قرص جدید رو دادم، کاملا اسهال گچی برطرف شد. حتی یکبار هم اسهال گچی نداشت دیگه و ردیف شد.
    متاسفانه از 2 روز بعد از قطع دارو باز اسهالش برگشته.
    نظافتش هم خیلی رعایت میکنم.
    خوابش هم وقتی هوا تاریک میشه میخوابه تا 6 صبح.
    خودش رو دیگه باد نمیکنه و خورد و خوراک و فعالیتش خوبه و صبح ها یک مقدار کم هم میخونه.
    تنها مشکل اسهال سفید هست

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    با درود جناب فلاح
    من یک قناری سفید 2 ماه پیش گرفتم که 2-3 ماهش بیشتر نبود.
    روزی که ارودمش شدید مریض بود.
    تا گذاشتم رو دیوار، دیدم خوابید و خودش رو باد میکرد و اسهال سفید داشت.
    بهش یک دوره 5 روزه و یک دوره 3 روزه تتراسایکلین دادیم. دیگه تو طول روز نمیخواد(به ندرت) و خودش باد نمیکرد اما اسهال گچی اش قطع نشد.
    30 روز گذشت و رفتم پیش دامپزشک و عکس اسهال رو نشونش دادم و قرص داد که فکر کنم خارجی هم بود. گفت روزی 2 تا در نصف آب.
    گفتم قرص چی هست گفت جنتامایسین با یک چیزی دیگه که یادم نیست(فکر کنم سولفا یا همچین چیزی)
    در 5 روزی که بهش قرص جدید رو دادم، کاملا اسهال گچی برطرف شد. حتی یکبار هم اسهال گچی نداشت دیگه و ردیف شد.
    متاسفانه از 2 روز بعد از قطع دارو باز اسهالش برگشته.
    نظافتش هم خیلی رعایت میکنم.
    خوابش هم وقتی هوا تاریک میشه میخوابه تا 6 صبح.
    خودش رو دیگه باد نمیکنه و خورد و خوراک و فعالیتش خوبه و صبح ها یک مقدار کم هم میخونه.
    تنها مشکل اسهال سفید هست

سلام ارادت
    پس هنوز ویروس از بدن قناری بصورت کامل دفع نشده و باید یک دوره مجدد با قرص هایی که از دامپزشکی گرفتین و نتیجه هم داده بود قناری رو درمان کنید و این رو اگر قناری بصورت کامل خوب شده بود هم باید بعد از گذشت 7 روز 3 روز درمان در نظر میگرفتین حال که قناری هنوز علائم بیماری رو داره پس بصورت دوره اول و با همون دوز درمان رو شروع کنید بعد از 5 روز از دوره اول البته ، تا بهبودی کامل قناری رو شاهد باشید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24927
    سلام ارادت
    پس هنوز ویروس از بدن قناری بصورت کامل دفع نشده و باید یک دوره مجدد با قرص هایی که از دامپزشکی گرفتین و نتیجه هم داده بود قناری رو درمان کنید و این رو اگر قناری بصورت کامل خوب شده بود هم باید بعد از گذشت 7 روز 3 روز درمان در نظر میگرفتین حال که قناری هنوز علائم بیماری رو داره پس بصورت دوره اول و با همون دوز درمان رو شروع کنید بعد از 5 روز از دوره اول البته ، تا بهبودی کامل قناری رو شاهد باشید .
    ممنون از آقای فلاح
    من فکر میکنم یکی از دلایل که دوره اول جواب نداد، مزه بسیار بد دارو باشه.
    خیلی از داروها یا مزه ای ندارن یا اسانس دارن. این دارو رو وقتی در آب حل میکردم و برای قناری می زاشتم، هنگامی که از قفس رد میشدم کاملا بوی دارو محسوس بود.
    قناری هم یک بار که میامد و آب میخورد ، دیگه سمتش نمیامد و میفهمید بد مزه هست . مگر اینکه خیلی تشنه میشد. شاید به همین دلیل هست که کم خورده باشه

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    ممنون از آقای فلاح
    من فکر میکنم یکی از دلایل که دوره اول جواب نداد، مزه بسیار بد دارو باشه.
    خیلی از داروها یا مزه ای ندارن یا اسانس دارن. این دارو رو وقتی در آب حل میکردم و برای قناری می زاشتم، هنگامی که از قفس رد میشدم کاملا بوی دارو محسوس بود.
    قناری هم یک بار که میامد و آب میخورد ، دیگه سمتش نمیامد و میفهمید بد مزه هست . مگر اینکه خیلی تشنه میشد. شاید به همین دلیل هست که کم خورده باشه
    سلام
    امکانش هست که بخاطر کم خوردن دارو بهبودی کامل ایجاد نشده ولی در هر صورت بهتره یک دوره ی دیگه درمان رو انجام بدید .

صفحه 244 از 251 نخستنخست ... 144194225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)