کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط khani نمایش پست ها
    سلام
    یه سوالی داشتم بنده اشتباه کردم قتاری هامو جفت زدم 26/4 تخم گذاشت که 2 تاش افتاده شکسته 2 تاش مونده می خواستم ببینم تو این گرما چکار کنم می ترسم ماده از گرما بمیره آیا بزارم باشه یا تخماشو بر دارم و جدا کنم اکه بردارم ماده اذیت نمیشه تو رو خدا راهنمایی کتید
    با تشکر
    سلام. کاریه که شده. تخمها اگه نطفه داره و جوجه تشکیل شده برندارید. مگه نمیتونید دمای محیط رو متعادل نگه دارید که مجبورن دمای بالا رو تحمل کنن؟؟!! چند درجه است؟ ماده بی قراری میکنه؟ نر چطور؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18935
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. کاریه که شده. تخمها اگه نطفه داره و جوجه تشکیل شده برندارید. مگه نمیتونید دمای محیط رو متعادل نگه دارید که مجبورن دمای بالا رو تحمل کنن؟؟!! چند درجه است؟ ماده بی قراری میکنه؟ نر چطور؟
    سلام نه اصلا بی قرار نیستن فعلا دما خوبه خنک هست تا گرم ولی بهم گفتن کار اشتباهی کردم الان زمان تولک هست باید تولک می رفتن گفتن با این کارت شاید ماده بمیره نمی دونم چکار کنم به حدا در ضمن از کجا بفهمم نطفه داره یا نه ؟ جکار کنم لطفا راهنمایی کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    25445
    با عرض سلام من در مورد قناریها خیلی سایتهارو گشتم اینم سایتش بد نبود

چه اصولی را برای نگهداری قناری باید رعایت کنیم

اگر قصد خرید قناری دارید ابتدا باید مشخص کنید که براینگهداری قناری چه نوعی را می خواهید. قناری ها دو دسته هستند. یک نوع آن به خاطر صدای آن هاست، یعنی آواز خواندن آن ها که قناری های آوازی (song canary) نام دارند و نوع دیگر به خاطر رنگ آن ها است که قناری های رنگین (colour canary) نام دارند. برای خرید قناری باید چند نکته را در نظر گرفت که ما در ادامه این نکات را برای شما بیان می کنیم.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    25445
    چه اصولی را برای نگهداری قناری باید رعایت کنیم؟

اگر قصد خرید قناری دارید ابتدا باید مشخص کنید که براینگهداری قناری چه نوعی را می خواهید. قناری ها دو دسته هستند. یک نوع آن به خاطر صدای آن هاست، یعنی آواز خواندن آن ها که قناری های آوازی (song canary) نام دارند و نوع دیگر به خاطر رنگ آن ها است که قناری های رنگین (colour canary) نام دارند. برای خرید قناری باید چند نکته را در نظر گرفت که ما در ادامه این نکات را برای شما بیان می کنیم.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قنار
    شماره عضویت
    25828
    با سلام خدمت دوستان
    یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    ماده من یک تخم گذاشت و از روز اول روش میخوابید تخم رو با پلاستیکی عوض کردم رو همون 5 روز خوابید و تخم دیگه ای نذاشت ...تخم پلاستیکی رو برداشتم الان بعد 10 روز دوباره تخم گذاشته به نظرتون بذارم بخوابه یا بازم عوض کنم؟
    یعنی امکان داره قناری تک تخم بذاره؟!

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن فرداد نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    ماده من یک تخم گذاشت و از روز اول روش میخوابید تخم رو با پلاستیکی عوض کردم رو همون 5 روز خوابید و تخم دیگه ای نذاشت ...تخم پلاستیکی رو برداشتم الان بعد 10 روز دوباره تخم گذاشته به نظرتون بذارم بخوابه یا بازم عوض کنم؟
    یعنی امکان داره قناری تک تخم بذاره؟!
    سلام
    بله احتمال هست که به دلایلی مثل {جوان بودن ، ضعیف بودن و مست بودن } لونه اول یک تخم گذاشته باشه .
    تخم رو اگر بعد از 10 روز مجدد گذاشته میتونه اولین تخم از نوبت دوم باشه و نطفه داره تا 2 الی 3 روز نهایت وقت بدید اگر تخم دوم رو نکرد اقدام به {تقویت و یا تغییر ماده } باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    25875

بیماری قناری

سلام ببخشید قناری من تا دیروز کاملا سالم و شاداب بود
    حالا نمیتونه روی پاهاش بمونه پف کرده و نفس کشیدنش طوریه که بدنشم باهاش تکون میخوره تند
    لطفا راهنمایی کنید دلیلش چیه و معالجش

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen67 نمایش پست ها
    سلام ببخشید قناری من تا دیروز کاملا سالم و شاداب بود
    حالا نمیتونه روی پاهاش بمونه پف کرده و نفس کشیدنش طوریه که بدنشم باهاش تکون میخوره تند
    لطفا راهنمایی کنید دلیلش چیه و معالجش
    سلام
    دلایل زیادی میتونه داشته باشه که اولین و شایع ترین بیماری های قناری ورم روده و سرما خوردگی هستش . بهترین راه کار برای درمان هر نوع بیماری گرم نگهداشتن جای قناری هستش که بطور مثال اگر دمای محیط 25 درجه هستش به 28 افزایش بدید . آبتنی به هیچ وجه برای قناری در نظر نگیرید . از دادن داروی های انسانی و از روی حدس و گمان اصلا استفاده نکنید و از یک فروشگاه معتبر داروی درمان قناری رو تهیه کنید .
    احتمال سرماخوردگی در این فصل خیلی زیاد هستش با تغییرات ناگهانی آب و هوا که اولین نشانه مدفوع پرنده هستش که تغییر رنگ و حالت پیدا میکنه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    26036
    سلام من مادم آمادست ولی جیغ نمیزنه نرمو آماده کنم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    26070
    سلام قناری ماده من چند روزه که روی سینه رو میله می خوابه، البته پف نمی کنه، چند روز پیشم یه پاش سیاه بود. تحرکش کم شده. وقت نفس کشیدن تکون می خوره اما خس خس نداره و از بینیشم آب نمی آد. تکوناش با نفس انجام می شه و هر سه تا چهار تا تکون، یه تکون شدید می خوره، انگار که یه چیزی از زیر تکونش می ده. تغذیش خوبه اما کمتر می خونه و تحرکش خیلی کم شده. احساس می کنم مدفوش سفیدیش زیاد شده و لاغرم شده. لطفاً راهنمایی کنید. متشکرم.

صفحه 241 از 251 نخستنخست ... 141191222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)