کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Blackbee نمایش پست ها
    سلام یک قناری ماده دارم همش چشاشو میبنده علامت دیگه ای هم نداره فقط چشاشو میبنده مشکلش چیه ینی ممکنه سرما خورده باشه چیکار کنم
    سلام ، چه زماني ميبنده ؟ غذا ميخوره ؟ ترشحات چشمي نداره ؟ از كي اينطور شده ؟ در معرض هواي سرد نيست ؟ تولك نرفته ؟ يعني هيچ علايم سرماخوردگي يا مشكل خاصي نداره ؟ درگير نشده با قناري ديگه كه چشمش زخمي شده باشه ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    21954
    سلام دوستان من ی مدت پیش ی قناری گرفتم توو مغازه خیلی میخوند و طوری ک دقت کردم بیشترین قناری ک میخوند این بودش!وقتی اوردمش خونه بعد یک یا دو هفته ای دیگه نخوند!البته ماده کنارشه!و الان حدودا یک ساله که اینجوریه!الانم مادش تخم گذاشته!چیکار کنم دوباره بخونه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط lesarat نمایش پست ها
    سلام دوستان من ی مدت پیش ی قناری گرفتم توو مغازه خیلی میخوند و طوری ک دقت کردم بیشترین قناری ک میخوند این بودش!وقتی اوردمش خونه بعد یک یا دو هفته ای دیگه نخوند!البته ماده کنارشه!و الان حدودا یک ساله که اینجوریه!الانم مادش تخم گذاشته!چیکار کنم دوباره بخونه؟
    سلام ، اين جابجايي باعث شده . مطمئنيد لك تو لك نرفته ؟! سرحاله؟ پرريزي نداره؟ فعاليت و جنب و جوشش خوبه ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    20819
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    اون قسمت تيره خونمردگيه . در اثر ضربه ايجاد ميشه . پاهاش ظاهرا سالمه ، شقاق هم ديده نميشه . فقط يك مقدار رگهاي خوني ملتهبه . از ايستادن زياد و فعاليت كم. ني ها رو برداريد يه مدت كف قفس باشه . پاهاشو با اب كمي خنك شستشو بديد، خشك كنيد . يك قاشق چايخوري نشاسته رو در مقدار كمي اب جوش خيس كنيد ، بعد از نيمساعت با سيب زميني خام رنده شده و يك قاشق چايخوري ماست ، مخلوط كنيد و تركيب رو به پاهاش بماليد . دو بار در روز خوبه ، اگر نشد يكبار. ٥دقيقه اي پاهاش اغشته باشه . بعد با دستمال ، سطحي تميز كنيد . احتياجي به اب نيست . ٢روز انجام بديد اگر بهتر نشد ، پماد بتامتازون چشمي / روزي يكبار ، لايه خيلي نازك به پاهاش بزنيد تا ٣روز . مقدارش زياد نشه ، پاي قناري حساسه ، ملتهبش ميكنه
    سلام خسته نباشین
    پاهای قناریم با راهنمایی های خوبتون، خیلی بهتر شدن و دیگه پاهاشو بالا نمی گیره...اومدم ازتون تشکر کنم
    خیلی خیلی ممنونم :-)

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    21954
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، اين جابجايي باعث شده . مطمئنيد لك تو لك نرفته ؟! سرحاله؟ پرريزي نداره؟ فعاليت و جنب و جوشش خوبه ؟
    سلام ن والا پر ریزی نداره...تو لک هم نیست...سرحالم هسش زیادم فعالیت داره..ولی هیچی نمیخونه!!!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط lesarat نمایش پست ها
    سلام ن والا پر ریزی نداره...تو لک هم نیست...سرحالم هسش زیادم فعالیت داره..ولی هیچی نمیخونه!!!
    سلام. دوست عزیز انقدر دیر به تاپیک سر زدید ، فراموش کردم مشکل قناریتون چی بود
    با اینحساب باید از داروی محرک استفاده کنید. ولی قبل از اون اگر براتون مقدوره ، یک مدت ببرید جایی که تعدادی قناری نر و اوازه خوان هست ( اگر دوران مستیشون باشه بهتره ) .
    خوندن نرهای دیگه باعث تحریک قناری شما میشه. اگر تونستید و اینکارو انجام دادید و بعد از 2 هفته نتیجه نداد ، داروی محرک اوازخوانی canto محصول تابرنیل رو تهیه کنید.
    پت شاپها دارند که اینترنتی هم میتونید سفارش بدید.

روش مصرف : 2_3 بار در هفته و هر بار 25 قطره در 40 سی سی از ظرف ابخوریش بریزید. 7_8 ساعتی باشه ، بعد اب ساده بزارید. اگر تا یکماه بعد از مصرف ، بی نتیجه بود یعنی قناریتون یک مشکل جدی داره که اونموقع باید برای بررسی بیشتر به متخصص طیور مراجعه کنید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    سلام یکی از قناری های نرم یک دانه ای خورده مثل لوبیا سبز اندازشم همونقدراست الان اون دونه پشتش گیر کرده و نمیتونه خارجش بکنه چیکار بکنم ؟؟؟واین که یک ماده قناری دارم ازتابستپن که خریدمش پشتش بالا اومدست و انگار امادیه با نر هم گذاشتمش لونه هم درست کرد اما هیچ تخمی نذاشت. حتی تخم پوچ الان از نر جداش کردم وپر های دور گردنش ریخت پر های روی سرشم داره میریزه ممکنه از مستی پر ها بریزه؟؟؟وخیلی کم مثل قناری نر میخونه ممکنه دوجنسه باشه!!!!!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Blackbee نمایش پست ها
    سلام یکی از قناری های نرم یک دانه ای خورده مثل لوبیا سبز اندازشم همونقدراست الان اون دونه پشتش گیر کرده و نمیتونه خارجش بکنه چیکار بکنم ؟؟؟واین که یک ماده قناری دارم ازتابستپن که خریدمش پشتش بالا اومدست و انگار امادیه با نر هم گذاشتمش لونه هم درست کرد اما هیچ تخمی نذاشت. حتی تخم پوچ الان از نر جداش کردم وپر های دور گردنش ریخت پر های روی سرشم داره میریزه ممکنه از مستی پر ها بریزه؟؟؟وخیلی کم مثل قناری نر میخونه ممکنه دوجنسه باشه!!!!!
    سلام. تا زمانی که دفع کنه هر 3_4 ساعت روغن زیتون بهش بدید و مقعدشو چرب کنید. میوه هم به دفعش کمک میکنه.

ماده رو نباید جدا میکردید وقتی تا اون حد اماده بوده. زبون بسته رفته تولک. بزارید جایی دور از نر که صداشو نشنوه و تقویتش کنید تا این دوران رو طی کنه. از تابستان جفت خورده و تخمگذاری نکرده؟!!

دوجنسه؟!! شما تا به حال قناری ماده نداشتید؟ ماده ها هم اواز میخونن ولی خیلی ناچیز و نامرتب. در حد ریزه خوانی.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    روغن کرچک دادم و پشتشم چرب کردم اما فایده ای نداشت

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    قناری مادم که گفتین رفته تو لک امکان جفت گیری رو نداره اخه میخونه و پشتشم بالا اومده

صفحه 224 از 251 نخستنخست ... 124174205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)