کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Blackbee نمایش پست ها
    با نر گذاشتم نر همش حمله میکرد
    خب چون هنوز اشنا نیستن. فکر کردم مدت زیادی ماده رو خریدید. جداشون کنید.ماده رو با لانه جدا نگهدارید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور
    شماره عضویت
    21486
    سلام دوستان من نر و ماده رو کنار هم در یه قفس گزاشتن نر اصلا نمیخونه ولی یه صدا هایی در میاره نمیدونم جفت رفتن یا نه به نظرتون کنار هم باشن تخم میزارن یا باید جداشون کنم

Sent from my SM-J500H using پارسی پت mobile app

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    سلام ماده قناریی که جدید گرفتم مدام روی میله ها راه میره ومیپره این چیکاره!!!!!!!!!!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام ماده قناریی که جدید گرفتم مدام روی میله ها راه میره ومیپره این چیکاره!!!!!!!!!!
    سلام ، مگه نر اواز ميخونه كه ماده واكنش نشون بده ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط امید اسعدی نمایش پست ها
    سلام دوستان من نر و ماده رو کنار هم در یه قفس گزاشتن نر اصلا نمیخونه ولی یه صدا هایی در میاره نمیدونم جفت رفتن یا نه به نظرتون کنار هم باشن تخم میزارن یا باید جداشون کنم

Sent from my SM-J500H using پارسی پت mobile app
    سلام ، اول بفرماييد قناري كه پف ميكرد چي شد؟!! بهتره ؟

براي جفت كردن ، در صورتي كه هر دو كاملا اماده نباشن ، بايد يك مدتي نر و ماده رو دور از هم نگه داشت تا از دور با صداي هم اشنا بشن ولي بدون تصوير. وقتي رد و بدل پيام بينشون زياد شد و به صداها واكنش نشون دادن ، اونموقع قفسها رو به هم نزديك كنيد و چند روزي هم در اينحالت باشن تا تمايلشون بيشتر بشه. هر موقع ديديد ، نر به سمت قفس ماده ميپره و يا روي ني ، اينطرف اونطرف ميره و مدام در حال اواز خوندنه و قرص و محكم و يكسره ميخونه و ماده هم جواب اوازهاشو با ريزه خواهي و جيك هاي ممتد ميده و مثل نر بي قراره و شروع به جمع اوري كاغذ ميكنه ، بالهاشو به حالت اويزان نگه ميداره و ميلرزونه ، صداهاي عجيب با تن پايين ( مثل زماني كه والدين به جوجه غذا ميدن ) ايجاد ميكنه و يا از بين ميله ها از نر غذا ميگيره ، يعني هر دو كاملا اماده هستن ، و درصورتي كه ماده سابقه تخمگذاري داشته باشه ، پٓسِش
    ( انتهاي شكمش) مخروطي شكل و برامده ميشه و نر هم برامدگي مختص خودش رو داره ولي نه به شكل ماده . با كنار زدن پرهاي زير شكم هر دو متوجه ميشيد. اونموقع بزاريد كنار هم در جاي بدون استرس و رفت و امد . به قفسشون هم نزديك نشد و سرك نكشيد . بعد از اولين جفتگيري هم لانه رو بزاريد نه زودتر و تقويتشون كنيد . تغذيه قناري در تالار قناري رو بخونيد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    بله نر میخونه ماده باوجودی که معلومه تخم داره اما لونه نمیسازه دلیلش جابجایی میتونه باشه؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    بله نر میخونه ماده باوجودی که معلومه تخم داره اما لونه نمیسازه دلیلش جابجایی میتونه باشه؟؟؟
    پس ماده قصد اماده شدن داره . بله جابجايي علتشه . مطمئنيد بارداره ؟ فعلا بزاريد دور باشن يك هفته اي ، ببينيد ماده چه ميكنه . شايد با امادگي كه بدست مياره شروع به لانه سازي كنه و تخم بزاره .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    بله تخم داره هم خودم نگا کردم شک داشتم هم کسیو اوردم گفت تخم داره به نظرتون ماده رو کلا ببرم جای دیگه ؟؟؟؟؟وقتی نر نمیخونه هم زیاد جنب و جوش داره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    بله تخم داره هم خودم نگا کردم شک داشتم هم کسیو اوردم گفت تخم داره به نظرتون ماده رو کلا ببرم جای دیگه ؟؟؟؟؟وقتی نر نمیخونه هم زیاد جنب و جوش داره
    اول يك سوال ، ميتونيد حدس بزنيد ، تخمش چند روزه است ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    نه ولی ای کاش میپرسیدم از اون بنده خدا به فکرم نرسید ولی فکر کنم فردا پس فردا بذاره اگه مشکلی پیش نیاد

صفحه 216 از 251 نخستنخست ... 116166197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)