کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    سلام قناری نر گلاسترم پف داره پرای سرشم یکم رفته بالا تحرکشم خوبه به نظرتون مشکل چیه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Blackbee نمایش پست ها
    سلام قناری نر گلاسترم پف داره پرای سرشم یکم رفته بالا تحرکشم خوبه به نظرتون مشکل چیه
    سلام. تغییر دمایی_تغذیه ای داشته؟ چندماهش بود؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    نمدونم فک کنم یک سال یا بیشتر باشه یکم اتاق سرد تر شده ولی باقی قناریا. عادین هرشب ساعت دوازده برقو خاموش میکردم دیشب نبودم از هشت خاموش بود امدم دیدم پف کرده باز امرزوز صبح سر زدم دیدم باز پف داره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نمدونم فک کنم یک سال یا بیشتر باشه یکم اتاق سرد تر شده ولی باقی قناریا. عادین هرشب ساعت دوازده برقو خاموش میکردم دیشب نبودم از هشت خاموش بود امدم دیدم پف کرده باز امرزوز صبح سر زدم دیدم باز پف داره
    شاید یه کم بخاطر سرما اذیت شده. دما رو خیلی کم بالاتر ببرید . فعلا اب تنی نکنه.تخم مرغ اب پز گرم و یک برگ گشنیز با فاصله چند ساعته داده بشه امروز چون هر دو طبع سرد دارند . و تخم چغندر رو به اندازه یک ظرف شستی ، جدای از ظرف هفت تخم مصرف کنه.

اگر اسهال نیست ترکیب چند نوع اب میوه ( سیب .هویج. پرتقال ولیمو شیرین بدون هسته در ظرف ابخوریش بریزید( به اندازه نصف ظرف) دوساعت باشه. یا تکه کوچکی از خود این میوه ها رو زمان بندی کنید در طی ساعات مختلف بهش بدید ( همگی یکباره داده نشه) . ویتامین قناری دارید؟ اصول غذاییشو رعایت کنید. طبع دانها و میوه جات رو در نظر بگیرید و تقویتش کنید انشالله مشکل برطرف بشه. اگر علایم رو به طور واضح بروز داد مثل لرزش. اسهال . عطسه...... بفرمایید دارو بنویسم.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    سلام با تشکر از پاسخ دهی بسیار سریع و خوبتون خواستم بدونم قناری چند روز باید روی تخم بشینه الان پانزده روز گذشته و تخم های قناریم باز نشده

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام با تشکر از پاسخ دهی بسیار سریع و خوبتون خواستن بدونم قناری چند روز باید روی تخم بشینه الان پانزده روز گذشته و تخم های قناریم باز نشده
    سلام ، خواهش ميكنم . ١٤روز . ولي تا ٢٠ روز هم فرجه داده ميشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    من تخم هارو چک کردم یکی جوجه کامل داشت و دوتای دیگه. خیلی. رگ های کم داشت داخلشون دوتا دیگه باز میشه ؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    من تخم هارو چک کردم یکی جوجه کامل داشت و دوتای دیگه. خیلی. رگ های کم داشت داخلشون دوتا دیگه باز میشه ؟؟؟
    تا روز بيستم صبر كنيد .دونستن يا ندوستنش تغييري در وضعيت تخمها ايجاد نميكنه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    سلام قناری مادم که دیدم مدام دنبال الیاف برای ساخت لونس که لونشو گذاشتم اما پنبه هارواز تو لونه بر میداشت میذاشت توی ظرف غذا و اونجا مینشست چند تا لونه دیگم گذاشتم که شاید مشکل از رنگ باشه اما بازم همون کارو کرد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام قناری مادم که دیدم مدام دنبال الیاف برای ساخت لونس که لونشو گذاشتم اما پنبه هارواز تو لونه بر میداشت میذاشت توی ظرف غذا و اونجا مینشست چند تا لونه دیگم گذاشتم که شاید مشکل از رنگ باشه اما بازم همون کارو کرد
    سلام ، همون ماده ايه كه الان روز ١٦تخمگذاريشه؟ منظورتون زمانيه كه ميخواست لانه سازي كنه؟

صفحه 212 از 251 نخستنخست ... 112162193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)