کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    21076
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    چیدمان قفس اصلا صحیح نیست.
    جادونی رو بزارید سمت چپ و لانه رو بزارید سمت راست و نی رو جلو لانه ( یدونه نی برای این قفس کافی هست) و ظرف آب هم کنار نی و شستی هم در مجاورت جادونی باشه البته کف دریا هم در سمت دیگر جادونی یعنی روبروی شستی قرار بدید. وسایل رو هم رو روی یک خط قرار بدید بالا و پایین نزارید.
    میتونی چیدمان هم از طرف دیگر هم خواستی بچینی.
    حتما الیاف مخصوص لانه استفاده کنید.توجه داشته باشید الیاف رو با پودر زد شپشک آغشته کنید.
    جفت اگر بار اولشون برای تخمگذاری باشه . از این موارد پیش میاد با جابجایی اکثر موارد درست میشه.
    ممنون از راهنمایی شما
    عکس پایین رو نگاه کنید و نظر بدید
    در ضمن میگم بهتر نیست جا دونی رو عوض کنم ؟؟؟
    http://uupload.ir/files/2e4t_img_20170302_110726.jpg

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Parsipet mobile app

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam527 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما
    عکس پایین رو نگاه کنید و نظر بدید
    در ضمن میگم بهتر نیست جا دونی رو عوض کنم ؟؟؟
    http://uupload.ir/files/2e4t_img_20170302_110726.jpg

سلام
    بهتر شد ولی باید نی و لانه طوری قرار بدی که نی پایین لانه باشه.
    بنظرم لانه اگر به چرخ بهتر هست گیرهاشو سمت طول باشه.
    اون پارچه.. رو از داخل لانه بردار.
    در ضمن باید غذاهای تقویتی هم براشون بزارید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    21076
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    بهتر شد ولی باید نی و لانه طوری قرار بدی که نی پایین لانه باشه.
    بنظرم لانه اگر به چرخ بهتر هست گیرهاشو سمت طول باشه.
    اون پارچه.. رو از داخل لانه بردار.
    در ضمن باید غذاهای تقویتی هم براشون بزارید.
    از دیروز که وسایل رو جا به جا کردم خودش رفت لونش رو درست کرد و میره میخوابه توی لونه و جیک جیک میکنه
    جفتگیریشون هم دیشب دیدم
    به نظر شما چند روزه دیگه تخم میذاره؟
    بعد اگر تخم گذاشت با تخم مصنوعی عوض کنم یا بمونه؟؟
    ممنون از پاسخ شما

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    21076
    از دیروز که وسایل رو جا به جا کردم خودش رفت لونش رو درست کرد و میره میخوابه توی لونه و جیک جیک میکنه
    جفتگیریشون هم دیشب دیدم
    به نظر شما چند روزه دیگه تخم میذاره؟
    بعد اگر تخم گذاشت با تخم مصنوعی عوض کنم یا بمونه؟؟
    ممنون از پاسخ شما
    چرا دوباره با هم دعوا می کنن؟
    جفت شدن

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    چرا دوباره با هم دعوا می کنن؟
    جفت شدن

سلام
    اگر تقویت ( غذای تقویتی) شده باشند و قبلا هم تخم گذاری کرده باشند. حدودا دوهفته تخم میزارن. در غیر این صورت مدت بیشتری طول میکشه.
    دعوا و مشاجره بین جفت طبیعی هست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    20819
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، تشكر بله يكي دو روز براي احتياط ضدعفوني بشه . حذف نكنيد ، فقط مقدارشو كم كنيد تا اگر گرمي هست برطرف بشه . يكبار در هفته باشه ولي نصف مقدار فعلي و دان و ميوه و سبزي خنك هم در كنارش باشه كه گرمي اون رو برطرف كنه . حتي ميتونيد ده روزي بادام رو حذف كنيد و فقط مقدار دانهاي گرم رو نصف كنيد . بعداز بهبودي ، به مرور رژيم قبلي رو ادامه بديد ولي با اندازه كم شروع كنيد و بعد متعادل بشه . ( بادام رنده شده ، نصف شستي در طول هفته )
    سلام...قناریم با خوراک سرد داره بهتر میشه و پرهای بالای نوکش دوباره داره رشد میکنه...اول خواستم از اینکه هربار با حوصله راهنمائیم کردین تشکر کنم و اینکه ایا مولتی ویتامین پرنده هم مثل مولتی ویتامین کودک بعد از یک ماه دیگه قابل استفاده نیست؟ مولتی ویتامین رو باید در چه شرایطی نگهداری کنیم.؟باید داخل یخچال باشه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari@ نمایش پست ها
    سلام...قناریم با خوراک سرد داره بهتر میشه و پرهای بالای نوکش دوباره داره رشد میکنه...اول خواستم از اینکه هربار با حوصله راهنمائیم کردین تشکر کنم و اینکه ایا مولتی ویتامین پرنده هم مثل مولتی ویتامین کودک بعد از یک ماه دیگه قابل استفاده نیست؟ مولتی ویتامین رو باید در چه شرایطی نگهداری کنیم.؟باید داخل یخچال باشه؟
    سلام. خواهش میکنم و متشکر که اطلاع دادید.
    از چه نوع مکملی استفاده میکنید،؟ فقط محلولها و سوسپانسیونها مدت زمان مصرفشون محدوده. ساشه های خوراکی و پودرهای مکمل ، رو مدت بیشتری میتونید نگهداری کنید. بهتره در قسمتی از یخچال که دمای خیلی پایینی نداره نگهداری کنید. مثل بقیه داروها. جای مرطوب و گرم هم نباشه. قسمت بریدگی پودرهای ویتامینی رو چسب بزنید . اگر زمان استفاده یکماه بود روی بسته بندی ذکر میشد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    20819
    سلام. خواهش میکنم و متشکر که اطلاع دادید. از چه نوع مکملی استفاده میکنید،؟ فقط محلولها و سوسپانسیونها مدت زمان مصرفشون محدوده. ساشه های خوراکی و پودرهای مکمل ، رو مدت بیشتری میتونید نگهداری کنید. بهتره در قسمتی از یخچال که دمای خیلی پایینی نداره نگهداری کنید. مثل بقیه داروها. جای مرطوب و گرم هم نباشه. قسمت بریدگی پودرهای ویتامینی رو چسب بزنید . اگر زمان استفاده یکماه بود روی بسته بندی ذکر میشد.
    سلام...خواهش میکنم..راستش مارک مولتی ویتامینو نمیدونم...چون خودم نخریدم..ولی بصورت محلول هستش که وقتی داخل اب میریزم رنگ زرد مایل به فسفری میشه‌...کسی که برام خریدش میگفت ظرف مولتی ویتامینه بزرگ بوده و فروشنده یه مقدارشو ریخته داخل این بطری تیره رنگ پلاستیکی....اگه خودم بودم به مارک و تاریخ انقضا و شرایط نگهداریش دقت میکردم ولی متأسفانه ایشون دقت نکردن...بخاطر همین نگرانم که نکنه دیگه نباید از این مولتی ویتامین به قناریام بدم..نظر شما چیه؟ممنون از پاسخگوئیتون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari@ نمایش پست ها
    سلام...خواهش میکنم..راستش مارک مولتی ویتامینو نمیدونم...چون خودم نخریدم..ولی بصورت محلول هستش که وقتی داخل اب میریزم رنگ زرد مایل به فسفری میشه‌...کسی که برام خریدش میگفت ظرف مولتی ویتامینه بزرگ بوده و فروشنده یه مقدارشو ریخته داخل این بطری تیره رنگ پلاستیکی....اگه خودم بودم به مارک و تاریخ انقضا و شرایط نگهداریش دقت میکردم ولی متأسفانه ایشون دقت نکردن...بخاطر همین نگرانم که نکنه دیگه نباید از این مولتی ویتامین به قناریام بدم..نظر شما چیه؟ممنون از پاسخگوئیتون
    سلام.تا موقع اتمام در یخچال نگهدارید. این محلولها که در بسته بندیهای بزرگ برای طیور تهیه میشن ماندگاری بیشتری دارند.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    20819
    سلام.تا موقع اتمام در یخچال نگهدارید. این محلولها که در بسته بندیهای بزرگ برای طیور تهیه میشن ماندگاری بیشتری دارند.
    خیییلی از لطف شما متشکرم

صفحه 206 از 251 نخستنخست ... 106156187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)