کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    20819
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام بله یعنی مراقب باشید بخصوص در فصول گرم افتاب شدید و مستقیم از پا درشون میاره. دانها میتونه توی انباری که ذخیره میکنن و برای فروش میارن الوده به قارچ شده باشه. زمانی که در محیط باز انباشته میشه اگر پرنده بیماری( هر نوع بیماری ) ازشون تغذیه کنه یا مدفوعش در تماس با دانها قرار بگیره این الودگی منتقل میشه. دانهایی که میخرید بریزید توی سینی و 3_4 دقیقه در افتاب قرار بدید. بیشتر نشه. برای افتاب شدید، یکی دو دقیقه کافیه. چون دانه ها روغنی هستند و فاسد میشن.
    چشم..خیلی ممنون از لطفتون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ و مرغ عشق
    شماره عضویت
    15464
    سلام دوستان روز بخیر.یه سوال به قناری چه نوع ارزنی باید داد ارزن ریز یا درشت؟

Sent from my CHM-U01 using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.fench نمایش پست ها
    سلام دوستان روز بخیر.یه سوال به قناری چه نوع ارزنی باید داد ارزن ریز یا درشت؟

سلام. ارزن ریز براش مناسبه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    20911
    سلام ارزن ریز بهتر از ارزن درشت هست از ارزن ریز استفاده کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    18818
    سلام

نمیدونم سوال من جاش اینجا هست یا نه ولی لطفا جواب بدید.

چجوری میتونم از اصل بودن مولتی ویتامین پادوان: multi.vitaminco یا مولتی ویتامین کویکو: vitacombex v مطمئن بشوم؟
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad71 نمایش پست ها
    سلام

نمیدونم سوال من جاش اینجا هست یا نه ولی لطفا جواب بدید.

چجوری میتونم از اصل بودن مولتی ویتامین پادوان: multi.vitaminco یا مولتی ویتامین کویکو: vitacombex v مطمئن بشوم؟
    اولين راهش فروشگاهيه كه خريداري ميكنيد . اگر از پت شاپ معتبري باشه ، برندها اصل و با كيفيته . مگر اينكه خودشون هم بي اطلاع باشند. مارك روي جلد ، باركد ، پروانه بهداشتي ، شماره سريال محصول و چك كردن همين اطلاعات روي بسته بندي با محتويات داخل جعبه ( منظور قطره چكان ، سوسپانسيون ، ساشه يا هر طرحيه كه براي نگهداري دارو به كار رفته) براي شناخت اصل از تقلبي كمك كنندست .
    يك راه ديگه هم هست . وارد سايت محصول بشيد و شماره سريال مكمل رو در بخشي كه براش در نظر گرفته شده ثبت كنيد .اگر اصل باشه تاييد ميكنه ، بعضي سايتهاي معتبر براي جلوگيري از سوء استفاده متقلبين ، چنين إمكاني رو فراهم كردند .ولي اطلاع ندارم ، اين دو شركت ، اين طرحو ارائه دادند يا خير .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ و مرغ عشق
    شماره عضویت
    15464
    سلام به دوستان گلم
    چند تا سوال داشتم به تازگی یه قناری ماده از آشنایان گرفتم که رنگ ابلق هستش میخواستم بدونم نژادش چیه و سنش چقدر هست آیا میشه تشخیص داد سنش؟
    برای اینکه جوجه های خوش رنگی ازش بگیرم جفتش چه رنگی باشه خوبه با رنگ لیمویی جوجه هاش چطور میشه دیروز با اینکه جفت نداره کف قفس تخم کرده با اینکه گفته بودن بهم نر هست و بالغ نشده و تا حالا قناری نداشتم لطفا کمکم کنید ممنون

سلام دوستان چند وقت پیش این پست رو گذاشتم و جواب دادین.هفته پیش رفتم یک قناری نر براش گرفتم و از هم جدا نگه داشتم چون بنظرم نر خیلی قرص نمیخونه بدلیل تجربه کم نتونستم یه نر قرص پیدا کنم و پرنده فروشها هم که.....بگذریم.ماده تا صدای نر رو میشنوه میپره سمتش.همدیگه رو هم نمی تونن ببینن نر هم گاهی با شنیدن صدای ماده میره اون سمت که ماده هست .الان دوباره ماده شروع به گذاشتن تخم پوچ کرده و دوتا تخم گذاشته تو این یک هفته هم یکروز درمیان به تر تخم مرغ و هویج رنده شده و گشنیز و جعفری و سیب دادم تا تقویت بشه بنظرتون اینارو بندازم کنار هم جفت میشن یا باید صبر کنم؟ لطفا راهنماییم کنین ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام دوستان چند وقت پیش این پست رو گذاشتم و جواب دادین.هفته پیش رفتم یک قناری نر براش گرفتم و از هم جدا نگه داشتم چون بنظرم نر خیلی قرص نمیخونه بدلیل تجربه کم نتونستم یه نر قرص پیدا کنم و پرنده فروشها هم که.....بگذریم.ماده تا صدای نر رو میشنوه میپره سمتش.همدیگه رو هم نمی تونن ببینن نر هم گاهی با شنیدن صدای ماده میره اون سمت که ماده هست .الان دوباره ماده شروع به گذاشتن تخم پوچ کرده و دوتا تخم گذاشته تو این یک هفته هم یکروز درمیان به تر تخم مرغ و هویج رنده شده و گشنیز و جعفری و سیب دادم تا تقویت بشه بنظرتون اینارو بندازم کنار هم جفت میشن یا باید صبر کنم؟ لطفا راهنماییم کنین ممنون

سلام ، چاره اي نداريد، با اينكه نر قرص نميخونه و حتي ممكنه بالغ يا اماده هم نباشه ، ولي چون ماده داره ضعيف ميشه با اين تخمگذاري هاي پوچ ، بزاريدشون كنار هم و تقويتشون كنيد ، اميدوارم نر هم بالغ و اماده باشه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطي عروس هلندي
    شماره عضویت
    20835
    سلام يه سوال دارم قناري ها چند وقت به چندوقت جوجه ميدن؟
    ايا تكثيرشون اسونه؟

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganeh نمایش پست ها
    سلام يه سوال دارم قناري ها چند وقت به چندوقت جوجه ميدن؟
    ايا تكثيرشون اسونه؟

Sent from my iPhone using Parsipet
    سلام. تکثیرشون اسونه ولی نباید بیش از سالی دوبار ازشون جوجه گرفت. ضعیف میشن.

صفحه 202 از 251 نخستنخست ... 102152183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)