کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    19695
    سلام
    من یه جفت قناری دارم و تو این 3ماه تابستونی دو بار ازشون جوجه گرفتم در لون اول بهم 4تا جوجه داد اما در لون دوم از چهار تا تخم فقط یکیش
    جوجه شد و الان جوجه نزدیک 15 روزش هست من میخوام این جفت رو از هم جداشون کنم و بهار سال اینده دوباره جفتشون بدم با توجه به اینکه
    این جفت الان یه جوجه 15 روزه دارن چطوری و کی از هم جداشون کنم؟؟و بعداز جداسازی بهم دید داشته باشن یا خیر؟؟؟
    پاینده باشید

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط میثم1968 نمایش پست ها
    سلاممن یه جفت قناری دارم و تو این 3ماه تابستونی دو بار ازشون جوجه گرفتم در لون اول بهم 4تا جوجه داد اما در لون دوم از چهار تا تخم فقط یکیشجوجه شد و الان جوجه نزدیک 15 روزش هست من میخوام این جفت رو از هم جداشون کنم و بهار سال اینده دوباره جفتشون بدم با توجه به اینکهاین جفت الان یه جوجه 15 روزه دارن چطوری و کی از هم جداشون کنم؟؟و بعداز جداسازی بهم دید داشته باشن یا خیر؟؟؟پاینده باشید
    سلام اول لانه رو بردارید. معمولا جوجه در سه هفته گی خودش شروع به غذاخوردن میکنه و نیاز به دادن غذا نیست. موقع جداسازی بهتر هم دیگر رو نبینند. البته در اواخر پاییز هم میتونی جوجه بگیرید در صورتی که مست باشن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17355
    با سلام به دوستان عزیز
    میخواستم سن بلوغ قناری ( سن مناسب برای تولید مثل و جفت زدن ) رو بدونم ؟؟؟؟
    با تشکر

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirkaffash نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    میخواستم سن بلوغ قناری ( سن مناسب برای تولید مثل و جفت زدن ) رو بدونم ؟؟؟؟
    با تشکر
    سلام
    حدودا قناری نر در یک سالگی کامل میشه و قناری ماده در 7_8 ماهگی کامل میشه. البته به نژاد و رسیدگی هم بستگی داره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17355
    با سلام
    آیا قرار دادن قفس قناری روی زمین میتونه باعث سستی و تغییر رفتار قناری بشه ؟؟؟؟
    میشه توضیح بدید ؟؟؟
    با تشکر

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    با سلام آیا قرار دادن قفس قناری روی زمین میتونه باعث سستی و تغییر رفتار قناری بشه ؟؟؟؟میشه توضیح بدید ؟؟؟با تشکر
    سلام این کار رو یکسرها انجام میدن که باعث ریختن ترس پرنده بشه. ولی در کل اصلا صورت خوشی نداره بنده توصیه نمیکنم این کار رو انجام بدید بهتر رو دیوار... در ارتفاع مناسب محل رفت امد باشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17355
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام این کار رو یکسرها انجام میدن که باعث ریختن ترس پرنده بشه. ولی در کل اصلا صورت خوشی نداره بنده توصیه نمیکنم این کار رو انجام بدید بهتر رو دیوار... در ارتفاع مناسب محل رفت امد باشه.
    سلام
    ممنون از پاسخ شما
    من برای اینکه قفس نر و ماده رو کنار هم بزارم میخواستم بزارمشون زمین و موقتی است برای جفت زدن قناری و بعد از کنار هم انداختن باز هم میزنمشون به دیوار
    میخواستم بدونم شما جفت زدن توی این چند ماه رو به صلاح میدانید آیا کار درستیه ؟؟
    با تشکر

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    سلام
    ممنون از پاسخ شما
    من برای اینکه قفس نر و ماده رو کنار هم بزارم میخواستم بزارمشون زمین و موقتی است برای جفت زدن قناری و بعد از کنار هم انداختن باز هم میزنمشون به دیوار
    میخواستم بدونم شما جفت زدن توی این چند ماه رو به صلاح میدانید آیا کار درستیه ؟؟
    با تشکر
    سلام
    به هرحال خودتون بهتر میدونید.
    جفت زدن در ماهای اواخر مهر و اوایل آبان - اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت بهتر موقع جفت گیری و جوجه کشی هست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    18818
    سلام

اگر امکان دارد من را راهنمایی کنید.
    چند روزی هست که قناری من زیاد اب میخورد. 90درصد مدفوعش اب هست+خود مدفوع که به صورت کرم مانند به رنگ قهوه ای تیره هست.
    غذاش تغییری نکرده-میوه و سبزیجات چند روزی هست که ندادم بهشون.
    فقط قبل از این مشکل مثل اینکه پای قناری به قفس گیر کرده و یکی از ناخن هاش افتاده بود و خون اومده بود.

ممنون

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad71 نمایش پست ها
    سلاماگر امکان دارد من را راهنمایی کنید.چند روزی هست که قناری من زیاد اب میخورد. 90درصد مدفوعش اب هست+خود مدفوع که به صورت کرم مانند به رنگ قهوه ای تیره هست.غذاش تغییری نکرده-میوه و سبزیجات چند روزی هست که ندادم بهشون.فقط قبل از این مشکل مثل اینکه پای قناری به قفس گیر کرده و یکی از ناخن هاش افتاده بود و خون اومده بود.ممنون
    سلام پرنده شما بسیار ضعیف شده بهتر دما مناسب و نورافشانی در اختیارش باشه. کمی هم هفت تخم براش بزارید. بهترین کار این است که توی ظرف آبش از قطره مولتی ویتامین استفاده کنید..

صفحه 193 از 251 نخستنخست ... 93143174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212243 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)