تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط مستر فری نمایش پست ها
    سلام
    احتمالا چشم قناری شما کمی عفونت پیدا کرده که دلایل زیادی داره و اصلی ترین اونها الوده بود وسایل داخل قفس از جمله نی نشیمن و جا دانی میتونه باشه بهتره نی نشیمن و دیگر وسایل داخل قفس رو با اب داغ شستشو بدید و چشم قناری رو با چای تازه دم و خنک شده چند مرتبه شستشو بدید انشالله که بهبود پیدا میکنه
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و قناری
    شماره عضویت
    18222
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    الان چه مدت هست به این صورت هست . پرهای جدید هم در اومده . تغذیه اش به چه صورت هست و فضلش به چه صورت هست
    آیا فقط قسمت چشمش این پر ریزی رو داره

فقط تخم کتان و ارزن ریز بهش بدید اگر هم تونستید تخم کاهو هم توی شستیش در هفته دوبار بریزید
    ظرف ابتنی هم براش بزارید و جا آبیشو با آب جوشیده سرد شده هر روز تعویض کنید .
    تقریبا یک هفته ست و غذاش بهش کتون و تخم کاهو میدادم اما یکی از دوستان گفت تخم مخلوط قناری بش بدم و فقط هم در قسمت چشمه ممنون از راهنمایی هاتون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و قناری
    شماره عضویت
    18222
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    احتمالا چشم قناری شما کمی عفونت پیدا کرده که دلایل زیادی داره و اصلی ترین اونها الوده بود وسایل داخل قفس از جمله نی نشیمن و جا دانی میتونه باشه بهتره نی نشیمن و دیگر وسایل داخل قفس رو با اب داغ شستشو بدید و چشم قناری رو با چای تازه دم و خنک شده چند مرتبه شستشو بدید انشالله که بهبود پیدا میکنه
    سلام از نظر تمیزی عالی هستند و خوب تمیز میکنم راهنمایی هتون را انجام میدم ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    18154
    سلام. من یه قناری نر ابلغ دارم که 4ماه پیش یکی از دوستام بهم داد.دوستم میگفت میخونه. ولی وقتی اوردمش تا چندوقت اصلا نمیخوند تااینکه باگوشی براش صدای قناری گذاشتمویواش یواش شروع کرد به خوندن. هنوز قرص نشده بود که رفت تولک. بعد ازدوماه ازتولک اومده بیرون تا چندروز پیش دوباره شروع کرد به ریزخوانی ولی الان بازم ساکت شده و نمیخونه. فقط جیک میزنه. کاملا چک کردم سالمه اتفاقا تواتاق ازاده و پروازشم خوبه همه جا میپره ازاتاق بیرون نمیاد. همجوره خوبه فقط نمیخونه. موندم چکار کنم که بازم بخونه،حتی بازم صدای قناری گذاشتم ولی فایده نداره. لطفا راهنماییم کنید. ممنونم. خیلی از سایتتون استفاده کردم. همه کارایی که انجام دادم طبق دستورایی که از سایتتون گرفتم بوده. فقط لطفا راهنماییم کنید

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber66bnd نمایش پست ها
    سلام. من یه قناری نر ابلغ دارم که 4ماه پیش یکی از دوستام بهم داد.دوستم میگفت میخونه. ولی وقتی اوردمش تا چندوقت اصلا نمیخوند تااینکه باگوشی براش صدای قناری گذاشتمویواش یواش شروع کرد به خوندن. هنوز قرص نشده بود که رفت تولک. بعد ازدوماه ازتولک اومده بیرون تا چندروز پیش دوباره شروع کرد به ریزخوانی ولی الان بازم ساکت شده و نمیخونه. فقط جیک میزنه. کاملا چک کردم سالمه اتفاقا تواتاق ازاده و پروازشم خوبه همه جا میپره ازاتاق بیرون نمیاد. همجوره خوبه فقط نمیخونه. موندم چکار کنم که بازم بخونه،حتی بازم صدای قناری گذاشتم ولی فایده نداره. لطفا راهنماییم کنید. ممنونم. خیلی از سایتتون استفاده کردم. همه کارایی که انجام دادم طبق دستورایی که از سایتتون گرفتم بوده. فقط لطفا راهنماییم کنید
    سلام
    معمولا قناری نباید بصورت ازاد در منزل نگهداری بشه و بهتره داخل قفس که اب و دان در اختیارش هست نگهداری بشه شما هم قناری رو داخل قفس نگهداری کنید و اصلا از قفس خارجش نکنید تا با محیط قفس و منزل عادت کنه اگر بعد از 10 الا 15 روز بعد مجدد اواز خوندن را شروع کرده میتونه دلیل دیگه ای داشته باشه که انشالله حل خواهد شد و بعد از 15 روز در همین تاپیک بفرمایید که قناری می خونه یا همچنان بی صدا و اواز هستش
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber66bnd نمایش پست ها
    سلام
    همانطور که آقای falah فرمودن بهتر توی قفس باشه { پرندگان آوازخوان وحشی هستن آزادانه در طبیعت آواز میخونن } پرندگان آوازه خوان خانگی باید توی قفس یک جای ثابت به اصطلاح { یک میخ } قرار بگیرن که قادر به خواندن خوب و ادامه دار باشن
    محل نگهداری یک متر مونده تقریبا به سقف و جلوی نور مستقیم آفتاب و باد کولر و همچنین نزدیک بخاری نباشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و قناری
    شماره عضویت
    18222
    سلام قناریم یک روزه یکی از پاهاشو بالا میگیره و هیچ علامتی رو یپاش مـثل قرمزی چیزی اصلا وجود نداره لطفا راهنمایی کنید از چی میتونه باشه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و قناری
    شماره عضویت
    18222
    اینم عکسش

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط مستر فری نمایش پست ها
    سلام قناریم یک روزه یکی از پاهاشو بالا میگیره و هیچ علامتی رو یپاش مـثل قرمزی چیزی اصلا وجود نداره لطفا راهنمایی کنید از چی میتونه باشه؟
    سلام اگر پاش آسیب ندیده باشه موردی نداره . بیشتر در سنین نوجوانی کمتر از شش ماه این رفتار رو دارن غذاهای تقویتی و میوه و سبزیجات تازه در اختیارش بذارید . در هفته 3-4 وعده بصورت کلی مناسب هست .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    17093
    سلام به دوستان عزیز
    قناری ماده من حدود دو سه روزی میشه کاغذ کف قفس رو داره تیکه تیکه میکنه میتونه از چی باشه؟
    چون اصلا از این عادت ها نداشت جدیدا اینطوری شده.

صفحه 161 از 251 نخستنخست ... 61111142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180211 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)