کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    /***
    شماره عضویت
    17155
    با سلام!یکی از قناری هام مشخص نیس مریضه یا نه.بالهاش نیمه آویزونه و پای چپش مثل اینکه فلج شده و نمیتونه باهاش راه بره ولی روی چوب نشیمن خوب میشینههیچ کسی هم نفهمید مریضه یا بخاطر پاشه که این حالشهپاش معلوم نیس در رفته یا ضرب دیده ولی ناخونش کوتاهه که بخاطر گیر کردن بجایی این بلا سرش اومده باشهکلا وضعیت مشخصی نداره،نمیدونم چیکارش کنم#

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16005
    سلام خستخ نباشید من قناری اهامو جفت کردم و خوشبختانه بعد از تلاش هایه متعدد برای جفت خوردن بالاخر جفت خوردن نوک میگیرن از هم اروم هست با هم پرخاش گری نیمکنن
    ی 4.5 روزی هست پیش هم هستن تا تخم براشون گذاشتم ک لونه سازی کنن ماده هی شروع کرد پنبه هایه داخل جا تخمی رو در بیاره و همرو تیکه تیکه کند و ریخت کف قفس میخواستم ببینم چرا این رفتارو کرده امکان داره از بی تجربه بودنش باشه؟امروز باز جا تخمیشون رو درست کردم و گذاشتم تو قفس مشکل از چیه ب نظرتون
    ویرایش توسط ALI021 : 5th February 2015 در ساعت 06:28 PM

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط اصغر زاده نمایش پست ها
    با سلام!یکی از قناری هام مشخص نیس مریضه یا نه.بالهاش نیمه آویزونه و پای چپش مثل اینکه فلج شده و نمیتونه باهاش راه بره ولی روی چوب نشیمن خوب میشینههیچ کسی هم نفهمید مریضه یا بخاطر پاشه که این حالشهپاش معلوم نیس در رفته یا ضرب دیده ولی ناخونش کوتاهه که بخاطر گیر کردن بجایی این بلا سرش اومده باشهکلا وضعیت مشخصی نداره،نمیدونم چیکارش کنم#
    سلام
    شما بهتر پای قناری رو خوب برسی کنید ببیند میخچه در اورده یا لاشه چوبی رفته به پاش یا اینکه ناخونش شکسته
    بعدا سوال تو نو در قسمت بیماری قناری بپرسید .

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALI021 نمایش پست ها
    سلام خستخ نباشید من قناری اهامو جفت کردم و خوشبختانه بعد از تلاش هایه متعدد برای جفت خوردن بالاخر جفت خوردن نوک میگیرن از هم اروم هست با هم پرخاش گری نیمکنن
    ی 4.5 روزی هست پیش هم هستن تا تخم براشون گذاشتم ک لونه سازی کنن ماده هی شروع کرد پنبه هایه داخل جا تخمی رو در بیاره و همرو تیکه تیکه کند و ریخت کف قفس میخواستم ببینم چرا این رفتارو کرده امکان داره از بی تجربه بودنش باشه؟امروز باز جا تخمیشون رو درست کردم و گذاشتم تو قفس مشکل از چیه ب نظرتون
    سلام
    شما از مست بودن نر و ماده مطمعن بودید که باهم جفت کردید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    دوستان یه سوال دارم من مادم اولین تخمش رو جمعه هفته پیش گذشت یعنی 10 روز پیش این 15 روز باز شدن تخم رو باید از گذاشتن آخرین تخم حساب کنم یا نه؟چون ماده میشت از روز اول رو تخم؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.asghari نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دارم من مادم اولین تخمش رو جمعه هفته پیش گذشت یعنی 10 روز پیش این 15 روز باز شدن تخم رو باید از گذاشتن آخرین تخم حساب کنم یا نه؟چون ماده میشت از روز اول رو تخم؟
    سلام
    اگر از زمان اولین تخم بصورت مداوم روی تخم مینشست و تخم رو گرم نگه می داشت باید از روز اولین تخم روز شماره رو در نظر بگیرید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    /***
    شماره عضویت
    17155
    با سلام!
    بنظرتون کسی که بخواد ی1 جفت مولد نگه داره از بین تمام نژادها کدوم مقرون به صرفه هست
    البته میدونم نژادهای مختلف و رنج قیمت متفاوتی هست ولی کدوم اولویت داره
    با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    17093
    با سلام!
    بنظرتون کسی که بخواد ی1 جفت مولد نگه داره از بین تمام نژادها کدوم مقرون به صرفه هست
    با تشکر
    به نظر من گلستر بک جفتش خوبه ب صرفه هستش

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    با سلام!
    با تشکر
    سلام
    اولویت نگهداری به میزان تجربه شما در نگهداری بستگی داره اگر تجربه نگهداری و نحوه صحیح رسیدگی و نگهداری از قناری رو دارید خب قناری رسمی بلند و یا جیبر از نظر قیمت کمی گرانتر از ما بقی نژادها هستند که بطور طبیعی جوجها هم گرانتر فروخته میشود
    اگر هم در اوایل راه هستید از نژادهای گلستر که دوستمون در پست قبل اشاره کردند یا موزایک و لیزارد شروع به نگهداری و فعالیت کنید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    /***
    شماره عضویت
    17155
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    اولویت نگهداری به میزان تجربه شما در نگهداری بستگی داره اگر تجربه نگهداری و نحوه صحیح رسیدگی و نگهداری از قناری رو دارید خب قناری رسمی بلند و یا جیبر از نظر قیمت کمی گرانتر از ما بقی نژادها هستند که بطور طبیعی جوجها هم گرانتر فروخته میشود
    اگر هم در اوایل راه هستید از نژادهای گلستر که دوستمون در پست قبل اشاره کردند یا موزایک و لیزارد شروع به نگهداری و فعالیت کنید

با سلام!
    خدمتتون عرض کنم یه بنده خدایی گفت میخوام یک جفت قناری برای تکثیر نگهداری کنم که به صرفه باشه و ارزش زحمت کشیدن و حرص خوردنشو داشته باشه
    منم جیبر رو بهش پیشنهاد دادم ولی گفتم من تاحالا جیبر نداشتم و اینو میدونم که خیلی سخت تکثیر میشه
    ولی اگه رسمی برداری بهتر میشه روش حساب کرد منتها روی حیوون هیچ وقت نمیشه حساب کرد و بحث سخت و آسونیه...
    خلاصه بین جیبر و رسمی و گلستر مونده چیکار کنه
    تجربش بد نیست،چند جفت سبز و ابلق تکثیر کرده ولی بهش گفتم سبز محکمتر از امثال جیبر هست ولی با مراقبت زیاد میشه نگهداری کرد

صفحه 139 از 251 نخستنخست ... 3989120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158189239 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)