کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16858
    سلام ممنون از پاسختان
    تو این دو روز دانهای مقوی بهش دادم امروز متوجه شدم اسهال خیلی آبکی داره تو این وضعیت دیگه انتظار این یکی رو نداشتم، لطفا راهنمایی کنید چکار کنم.

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط pioneer نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسختان
    تو این دو روز دانهای مقوی بهش دادم امروز متوجه شدم اسهال خیلی آبکی داره تو این وضعیت دیگه انتظار این یکی رو نداشتم، لطفا راهنمایی کنید چکار کنم.
    سلام
    فضله قناری چه رنگ دارد
    از روغن زیتون استفاد کنید تا عامل بیماری از بدن قناری زودتر و بهتر خارج بشه بصورت قطره چکان یک قطره به دهان قناری بریزید
    از زرده تخم مرغ اب پز بصورت رنده شده استفاده کنید و کمی هم برنج کته شده بدون روغن ونمک برای تقویت قناری استفاده کنید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16858
    سلام
    رنگ فضله سفید شفافه کمی هم غلیظ به نظر میاد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16858
    البته اصلاح کنم که منظورم از سفید شفاف (بی رنگ) میباشد.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام
    رنگ فضله سفید شفافه کمی هم غلیظ به نظر میاد
    البته اصلاح کنم که منظورم از سفید شفاف (بی رنگ) میباشد.
    از مولتی ویتامین شرکت های معتبر استفاده کنید این مشکل احتمالا بخاطر ضعف بدنی و کمبود اب کافی در بدن قناری بوجود اومده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16858
    ممنون
    ایا آنتی بیوتیک لازم نیست؟ امروز مولتی ویتامین 3 قطره در آبش ریختم. فضله هنوزهم خیلی آبکی است برنج و زرده تخم مرغ گذاشتم اصلا نگاه هم نکرد ولی شاهدانه ریز . گذاشتم نسبتا خوب خورد . 1 قطره روغن زیتون هم در دهانش چکاندم . اصلا فکر نمیکردم یک تخم گذاری بی موقع این طور این ماده پر جنب و جوش را ضعیف کنه

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    ممنون
    ایا آنتی بیوتیک لازم نیست؟ امروز مولتی ویتامین 3 قطره در آبش ریختم. فضله هنوزهم خیلی آبکی است برنج و زرده تخم مرغ گذاشتم اصلا نگاه هم نکرد ولی شاهدانه ریز . گذاشتم نسبتا خوب خورد . 1 قطره روغن زیتون هم در دهانش چکاندم . اصلا فکر نمیکردم یک تخم گذاری بی موقع این طور این ماده پر جنب و جوش را ضعیف کنه
    سلام
    بیماری اسهال در قناری و پرندگان اواز خوان چند دلیل و عامل بیماری زایی مختلفی داره که هر یک نیاز به داروی مخصوص خودش رو داره که خوشبختانه قناری شما به دلیل ضعف بدنی و کم بوده اب لازم در بدن فضله ابکی داره البته اینکه هیچ گونه مشکل در دستگاه گوارشی رو نداشته باشه نیست که با ضعف سیستم دفاعی بدن قناری فعالیت باکتری های مضر موجود در هوا و تغذیه بیشتره شده
    بنظر بنده هر اندازه از دارو استفاده نکنید بهتره تا در شرایط حاد که انشاالله پیش نخواهد امد دارو در بدن قناری اثر مثبت داشته باشه
    ویرایش توسط ehsanfalah : 15th December 2014 در ساعت 11:37 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16858
    سلام
    ممنون
    پس فعلا فقط با دادن 1- زرده تخم مرغ 2- غذای تقویتی دست ساز 3- مولتی ویتامین ازش مراقبت کنم و آنتی بیوتیک هم فعلا لازم نیست؟ در ضمن گرمای جایش را هم در حدود 30 درجه نگه داشته ام. لطفا بفرمایید چه کار دیگری باید انجام داد چون هنوز پف میکنه. ممنون.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام
    ممنون
    پس فعلا فقط با دادن 1- زرده تخم مرغ 2- غذای تقویتی دست ساز 3- مولتی ویتامین ازش مراقبت کنم و آنتی بیوتیک هم فعلا لازم نیست؟ در ضمن گرمای جایش را هم در حدود 30 درجه نگه داشته ام. لطفا بفرمایید چه کار دیگری باید انجام داد چون هنوز پف میکنه. ممنون.
    سلام
    قناری شما به علت ضعیف بودن یا جوان بودن در تخم گذاری با مشکل مواجه شده و این مشکل ضعف بدنی قناری رو بیشتر کرده و طبیعی هستش که چند روزی کمی بی حال و حالت پف الود داشته باشید اگر دان و تغذیهای کمکی رو میخوره و مشکل اسهال رو به بهبود هست نگران نباشید انشاالله بزودی از پف الودگی و کسالت بیرون میاد که تا اوایل هفته اینده باید قناری به حالت عادی و معمول برگرده اگر تا اون زمان وضعیت قناری بدتر شد نیاز به دارو برای مداوا هستش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16858
    ممنون از راهنماییت دوست عزیز

صفحه 124 از 251 نخستنخست ... 2474105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143174224 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)