تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    ممنونم جناب فلاح.
    من تا یه مدتی از قطره مینرال شرکت Prime استفاده کردم که مواد معدنی مورد نیاز پرنده رو تامین می کرد. اما نتیجه که نگرفتم.
    حالا پیشنهاد شما چیه؟ امیدی هست به درمان و خوندنش؟
    تشکر...
    مینرال که میفرمایید داروی درمان نیست و اصلا بنظر من دارو محسوب نمیشه و قطره تقویتی برای پرندگان زینتی هستش شما هم نباید انتظار بهبودی قناری رو بدونه استفاده از دارو داشته باشید قناری شما برای درمان نیاز به داروهای مخصوص بیماری های قناری رو داره و استفاده بموقع که رعایت دوز مصرف در برنامه نگهداری شما 100 در صد به خوب شدن قناری امیدوار باشید
    از داروی (تی ان تی) که پودر هست استفاده کردید ؟علت اینکه این پودر رو اول پیشنهاد میکنم این هستش که برای درمان اکثر بیماری های داخلی قناری مناسب و خود زمینه استفاده از داروهای تخصص رو داره اگر استفاده نکردید برای قناری یک دوره درمانی برای این قناری نر در نظر بگیرید انشاالله که با همین پودر مشکل بر طرف خواهد شد و نیاز به دارو و درمان تخصصی تری نباشه
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16450
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون از مقدار کمی دارو به پشت گردن قناری ها زدید چه مقداری هستش ؟ فقط باید یک قطره بصورت مستقیم به پشت گردن قناری بزنید تا به خوبی در تمام نقاط بدن قناری پخش شود و بیشتر از یک قطره برای قناری اصلا هیچ دکتر و پرورش دهنده قناری توصیه نمیکنند
    علت بیقرار بودن قناری ها هم بخاطر دارو و شپشک داخل بدنشون میتونه باشه و یک الی 2 روز زمان میبرد تا دارو بصورت کامل اثر کند
    سلام، ممنون از جوابتون، والا مقدارش رو متوجه نشدم فکر میکنم کمتر از یک قطره شد چون با ترس این کارو کردم. حالا اگر همچنان به خاروندن ادامه دادن میتونم دارو رو تجدید کنم؟ در مورد نوک زدن به قفس هم یکی گفت ممکنه از کمبود آهن باشه، برای جبرانش باید چیکار کنم؟ راستی در مورد فضله هاشونم یکم سبز رنگه مشکلی نیست؟ ببخشید انقد سؤال میکنم!

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط blustar نمایش پست ها
    سلام، ممنون از جوابتون، والا مقدارش رو متوجه نشدم فکر میکنم کمتر از یک قطره شد چون با ترس این کارو کردم. حالا اگر همچنان به خاروندن ادامه دادن میتونم دارو رو تجدید کنم؟ در مورد نوک زدن به قفس هم یکی گفت ممکنه از کمبود آهن باشه، برای جبرانش باید چیکار کنم؟ راستی در مورد فضله هاشونم یکم سبز رنگه مشکلی نیست؟ ببخشید انقد سؤال میکنم!
    سلام
    حداقل 2 هفته زمان باید بین اولین با و دومین بار استفاده قطره باشه ولی بعلت اینکه شما مقدار و طریقه صحیح رو بنظر انجام ندادید یک هفته بعد مجدد استفاده کنید و یک قطره مستقیم به پوست پشت گردن قناری بریزید
    برای قناری ها از کف دریا در گوشه از قفس استفاده کنید تا نوک خودشون رو با کف دریا مرتب و تمیز کنند کلا کمبود ویتامینها و املاح معدنی مورد نیاز قناری باعث مشکلاتی از این قبیل خواهد شد که بلند شدن نوک و ناخن و نا مرتب شدن این دو عضو کمبود (کلسیم) در بدن قناری ها هستش
    فضله قناری ها نباید سبز باشه و این رنگ فضله برای قناری نشانهای سرماخوردگی و مشکلات دستگاه گوارشی و ریوی رو دارد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16450
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    حداقل 2 هفته زمان باید بین اولین با و دومین بار استفاده قطره باشه ولی بعلت اینکه شما مقدار و طریقه صحیح رو بنظر انجام ندادید یک هفته بعد مجدد استفاده کنید و یک قطره مستقیم به پوست پشت گردن قناری بریزید
    برای قناری ها از کف دریا در گوشه از قفس استفاده کنید تا نوک خودشون رو با کف دریا مرتب و تمیز کنند کلا کمبود ویتامینها و املاح معدنی مورد نیاز قناری باعث مشکلاتی از این قبیل خواهد شد که بلند شدن نوک و ناخن و نا مرتب شدن این دو عضو کمبود (کلسیم) در بدن قناری ها هستش
    فضله قناری ها نباید سبز باشه و این رنگ فضله برای قناری نشانهای سرماخوردگی و مشکلات دستگاه گوارشی و ریوی رو دارد
    برای کمبود کلسیم و مواد معدنی باید چیکاد کنم؟ برای درمان بیماریهایی که فرمودید چطور؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط blustar نمایش پست ها
    برای کمبود کلسیم و مواد معدنی باید چیکاد کنم؟ برای درمان بیماریهایی که فرمودید چطور؟
    کف دریا خود یک منبع کلسیمی محسوب میشود و برای تکمیل میتونید از پوست تخمه مرغ هنگام استفاده از مخلوط دست ساز هویج تخم مرغ استفاده کنید و از کلسیمهای ساخت شرکتهای معتبر در بازار
    برای درمان و رفع فضله سبز رنگ از داروی (doxiciclina) ساخت شرکت tabernil میتونید استفاده کنید که نسبت به قبمت بسیار محصول خوب و کار امدی هستش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16450
    کسی امکان نگهداری از یه قناری ماده رو داره؟ انقد سر هم جیغ کشیدن کلافه شدف، قناری نرم هم فکر کنم خوندون یادش رفته اصلا

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    سلام برهمگی دوستان زمانی که قناری لک هست چه غذاهایی باید بهشون دیم

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط dena97 نمایش پست ها
    سلام برهمگی دوستان زمانی که قناری لک هست چه غذاهایی باید بهشون دیم
    سلام
    در دوره تو لکی و پر ریزی قناری هر اندازه تقویت و از نظر تغذیه تامین شود در دوره تکثیر شاهد بازدهی خوب و قابل قبولی هستید
    در کنار دان متداول که کتان و ارزن هستش .از هفت تخم مناسب هر فصل 3 روز در هفته از مخلوط هویج تخم مرغ 1 روز در دهفته از سبزجات و میوها مثل هویج , سیب , کاهو , گشنیز , برگ ترب , اسفناج و در کنار این موارد از مکملها و ویتامینهای شرکتهای معتبر در یک برنامه هفتگی استفاده کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ و مرغ عشق
    شماره عضویت
    15464
    سلام دوستان
    من میخام قناری بخرم و جفت بندازم زیاد در مورد قناری نمیدونم الان از فنچ و مرغ عشق نگهداری میکنم چندتا سوال داشتم
    اول برای خرید باید چه مواردی رو در نظر بگیرم در مورد رنگ هم طلایی و پرتقالی خوشم میاد چه زمانی مناسب جفت اندازی هست کی بخرم؟ رنگ قناری تو قیمتش تاثیر داره؟ آیا قناری صدای مرغ عشق رو یاد میگیره میشه کنار مرغ عشق ازش نگهداری کرد البته تو قفس جدا؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.fench نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخام قناری بخرم و جفت بندازم زیاد در مورد قناری نمیدونم الان از فنچ و مرغ عشق نگهداری میکنم چندتا سوال داشتم
    اول برای خرید باید چه مواردی رو در نظر بگیرم در مورد رنگ هم طلایی و پرتقالی خوشم میاد چه زمانی مناسب جفت اندازی هست کی بخرم؟ رنگ قناری تو قیمتش تاثیر داره؟ آیا قناری صدای مرغ عشق رو یاد میگیره میشه کنار مرغ عشق ازش نگهداری کرد البته تو قفس جدا؟
    سلام دوست عزیز.
    قناری باید سالم و سرحال باشه. پاهاش خیلی تیره نباشه. بقیه موارد رو دوستان ذکر میکنن.
    طی تحقیقاتی که خودم کردم بعد از تولک رفتن پرنده که میشه پاییز زمان مناسبیه. البته بعضی از دوستان به این معتقد نیستن.
    بله رنگ هم تو قیمت تاثیر داره.
    دوست عزیز اشتباهی که من کردم رو تکرار نکنید. مرغ عشق پرنده ی پرسروصداییه و قناری پرنده ظریفیه. با هم باشن صدای مرغ عشق ها باعث میشه قناری اصلا نخونه. البته این تجربه شخصی بنده هست و ممکنه بعضی از دوستان هم بگن که مرغ عشق و قناری رو نزدیک هم نگهداری میکنن و مشکلی هم نداشتن. ولی من اینو تجربه کردم و چند تا نر داشتم که کنار مرغ عشقام بودن و دیگه نخوندن. چون تا قناری میاد دهن بگیره مرغ عشقا شروع میکنن به جیغ و داد کردن.
    دوستان اگر مشکلی داشت شرمنده لطفا اصلاح فرمایید.
    یا علی...

صفحه 105 از 251 نخستنخست ... 5558687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124155205 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)