تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir5030 نمایش پست ها
    دوستان بنظرتون این جفت قناری چقدر میارزه؟
    سنشون چقدر هست؟
    میگه که از استرالیا برام کادو آوردن؟پرنده های وارداتی عقیم نیستن؟
    سلام
    قناری ها جوان هستن و زیر 2 سال میخوره داشته باشند
    قیمت بسته به نظر خریدار و انصاف فروشنده داره با این حال این رنگ قناری و نژاد رو میتونید با همین کیفیت جفتی 350 تا 400 تهیه کنید
    احتمالش هست عقیم کنند ولی این قناری ها نژاد خاصی نیستند که عقیم شده باشند
    حتما قبل از خرید قناری ها رو با عکسی که اینجا قرار دادید بررسی کنید و تحویل بگیرید. این عکس فکر نمیکنم ایرانی باشه
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.asghari نمایش پست ها
    جای لونه رو عوض کردم الان بالاترین نقطه ـی ممکن هست خوبه؟

ظرف غذا رو هم نزدیک در گذاشتم لونه هم لان دوره از در.الان اون میله جاش خوبه به نظرتون عض کردم جاش رو؟روزنامه چی؟پنبه رو هم بیشتر کردم

یه سوال الان 2تایی رفتن جای لونه دارن ذرست میکنن لونه رو و بعضی وقتا هم نوک هاشون رو میزنن بهم و نزدیک 2-3 ثانیه نمیدونم چکار میکنن:دی به نظرتون اینا نشون ـی جفت خوذدن هست یا نه؟
    الان خوبه بد نیست اما خود قفس رو تا جایی که میتونی بالا ببر
    اون نی ها رو داخلشون رو با مایع صابون خوب بشور و حتما اون پلاستیک هایی که سر نی رو میبندن رو بزار سر نی
    چون یه سری حشره ای خیلی ریز هست که قناری رو درگیر میکنه و داخل نی برا خودشون پناهگاه میزنن
    اگر اون قسمت قفس که لونه داره سمت کنج دیوار باشه دیگه روزنامه نمیخواد
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    قیمت بسته به نظر خریدار و انصاف فروشنده داره با این حال این رنگ قناری و نژاد رو میتونید با همین کیفیت جفتی 350 تا 400 تهیه کنید
    حتما قبل از خرید قناری ها رو با عکسی که اینجا قرار دادید بررسی کنید و تحویل بگیرید. این عکس فکر نمیکنم ایرانی باشه

درست میگی آقا احسان عزیز این عکس توی 100 تا سایت دیگه هم هست تاریخ ها هم از 2009 به این ور
    اصلا فکر نمیکنم این جفت توی ایران اومده باشن
    چنتا لینک نمونه:
    Your most favorite bird is....?
    Coraline Bichet | The Alpine Marmot Project
    مهم لهواة ومربي الكناري والحسون والطيور
    تحميل أحلى صور عصفور الكناري صور كنار او كنانير حلوة

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    قفس رو الان در ارتفاع 2 متری گذاشتم به نظرم باید خوب باشه بیشتر ببرم بالا برای تمییز کردن قفس و غذا جا کردن و...اذیت میشم،الان قناری ها 17 روز با هم هستن،امروز لونه رو عوض کردن یه نیم ساعتی ماده رفته بود رو پنبه ها ایستاده بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16276
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    قیمتشو میگه یک میلیون تومان پس با این حساب میخواد گرون بفروشه
    ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16450
    سلام. روز بخیر. دوستان من دوتا قناری دارم که حدود دو سال پیش یکیشون شبا موقع خواب از روی نی میافتاد پایین. بردمشون نشون دادم گفتن عفونت داره و قطره دادن و خداروشکر خوب شد. دیشب دیدم اون یکی این اتفاق واسش افتاده، ممکنه اونم این مشکل براش پیش اومده باشه یا ممکنه این اتفاق از چیز دیگه هم باشه؟ چون یه مدت دست خودم نبودن و بهداشتشون اصلا رعایت نشده اگر نشونه عفونته چه قطره ای براشون تهیه کنم؟ لازم به ذکره که دستشوییشون هم خیلی زیاده و بوی خیلی بدی هم میده.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط blustar نمایش پست ها
    سلام. روز بخیر. دوستان من دوتا قناری دارم که حدود دو سال پیش یکیشون شبا موقع خواب از روی نی میافتاد پایین. بردمشون نشون دادم گفتن عفونت داره و قطره دادن و خداروشکر خوب شد. دیشب دیدم اون یکی این اتفاق واسش افتاده، ممکنه اونم این مشکل براش پیش اومده باشه یا ممکنه این اتفاق از چیز دیگه هم باشه؟ چون یه مدت دست خودم نبودن و بهداشتشون اصلا رعایت نشده اگر نشونه عفونته چه قطره ای براشون تهیه کنم؟ لازم به ذکره که دستشوییشون هم خیلی زیاده و بوی خیلی بدی هم میده.
    سلام
    بله اگر قناری ها نزدیک هم یا کنار یکدیگر بودن در این چند مدت احتمالش هست که بیماری به قناری انتقال پیدا کرده باشه ولی عفونت تنها دلیل افتادن قناری از رو نی خواب نیست میتونه دلایل دیگری هم داشته باشه مثل ضعف بدنی قناری , ویروس نیوکاسل شما برای درمان از چه نوع قطره ای استفاده کردید که قناری قبلی بهبود پیدا کرد ؟ از همون قطره با دوز قبلی استفاده کنید اگر قناری خوب نشد از داروی دیگری استفاده کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16450
    اسم نداشت نوشته بود برای درمان اسهال میکروبی، دادم خوب نشد. شما چه دارویی رو پیشنهاد میکنید؟ جدیدا یه غذای کمکی براشون خریدم واسه همین شک دارم مشکل ضعف باشه. راستی فکر میکنم شپش هم دارن چون خیلی خودشون رو میخارونن. یه دارو از داروخانه گرفتم که گفت با احتیاط یه مقدار خیلی کم ازش رو با گوش پاک کن بزنم پشت گردنشون که هنوز نرسیدم این کار رو انجام بدن. داروی ضدعفونی قفس هم گرفتم. کار دیگه باید انجام بدم؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    اسم نداشت نوشته بود برای درمان اسهال میکروبی، دادم خوب نشد. شما چه دارویی رو پیشنهاد میکنید؟ جدیدا یه غذای کمکی براشون خریدم واسه همین شک دارم مشکل ضعف باشه. راستی فکر میکنم شپش هم دارن چون خیلی خودشون رو میخارونن. یه دارو از داروخانه گرفتم که گفت با احتیاط یه مقدار خیلی کم ازش رو با گوش پاک کن بزنم پشت گردنشون که هنوز نرسیدم این کار رو انجام بدن. داروی ضدعفونی قفس هم گرفتم. کار دیگه باید انجام بدم؟
    رنگ فضله قناری ها چه رنگی هستش ؟ چشمهای قناری ها اشک داره ؟
    برای شپشک از داروخانه دارو گرفتید یا دامپزشکی و اسم دارو چی هست ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16450
    عرفامکتین erfamectin برای شپشک و germicide.p برای ضدعفونی قفس، از داروخانه دامپزشکی گرفتم. رنگ فضلشون بنظرم عادیه.چشماشم اشک نداره.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    عرفامکتین erfamectin برای شپشک و germicide.p برای ضدعفونی قفس، از داروخانه دامپزشکی گرفتم. رنگ فضلشون بنظرم عادیه.چشماشم اشک نداره.
    داروی ضد شپشک عرفا مکتین انگل کش خارجی بدن پرنده هستش که خیلی قوی هستش و در زمان استفاده دقت کنید بیشتر از اندازه به بدن قناری ها وارد نکنید و بهتری انگل کش خارجی بدن تو بازار محسوب میشود
    برای استفاه دارو تا از بیماری قناری ها اطمینان پیدا نکردید هیچ دارویی استفاده نکنید و افتادن قناری از روی نی هم شپشک میتونه دلیل بر ضعف قناری و افتادن از روی نی باشه این مایع شپشک رو استفاده کنید قفس رو هم ضد عفونی و یک غذایی مقوی برای قناری ها در نظر بگیریر انشاالله که خوب خواهند شد اگر مشکل حل نشد اقدام به درمان با داروهای تخصصی رو انجام بدیم

صفحه 103 از 251 نخستنخست ... 35384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122153203 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)